GERİ GÖRÜŞ KAMERASI ARABA GİDERKEN AÇILIYOR

KPBurak

Yeni Üye
İsim
Brk
Merhaba, aracımda android markasız multimedya var. Geri görüş kamerası araba giderken açılıyor ekranda 1sn ye kadar sonra kapanıp ana ekrana dönüyor kendi kendine.  Yaklaşık belli süreylede sürekli oluyor bu. Bunu nasıl düzeltebilirim? Bir ayar vs mi var böyle yoksa bir hata mıdır? Teşekkürler

Benim de başıma geldi bu ABS kodlamalarıyla ilgiliydi siz ABS modülümde bir kodlama yaptınız mı ?

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Upvote 0
@Vanery Bu işlerden hiç anlamıyorum gerçekten. Yeni taktırdım ve aldığımdan beri bu şekilde.ABS kodlaması dediğiniz nasıl bir işlem? Nasıl düzeltebilirim bu durumu? 

Upvote 0
Silinebilir. 

Moderatör tarafında düzenlendi:
Upvote 0
Hocam doğal olarak hiç normal bir durum değil, test falan olayı değil bu, yazılım ile alakalı bir kararsızlık söz konusu. Sizin elinizden birşey gelmez eğer kodlama vs bilmiyorsanız. 

Yapacağınız en iyi şey kamerayı veya teybi yaptırdığınız yere götürüp oraya mutlaka sorun kendiniz kurcalamadan önce. 

Dediğim gibi tamamen yazılımda alakalı bir durum. Ayarlar kısmında bu şekilde bir ayarın olacağını hiç zannetmiyorum.

Upvote 0
@Recep Gül çok teşekkürler detaylı cevap için. Aldığım yer reset atmamı söyledi ama bende bunun farklı bir sıkıntı olduğunu düşündüğümden atmadım. Dediğiniz gibi en iyisi aldığım yere götürmek ama Kısa yoldan halletmek istiyorum bi ton zaman harcadım taktırırkende bir daha okadar zaman vermek istemedim açıkçası. Ama benim yapabileceğim bişey değilse mecbur gidicez dediğiniz gibi :(

Upvote 0
[mention=2615]Vanery[/mention] Bu işlerden hiç anlamıyorum gerçekten. Yeni taktırdım ve aldığımdan beri bu şekilde.ABS kodlaması dediğiniz nasıl bir işlem? Nasıl düzeltebilirim bu durumu? 
Dediğim gibi aynı şey benim başıma da geldi ABS kodlamalarında bir değişiklik yaptım düzeldi. Kodlamadan anlayan ve vagcom kablosu olan bir kişiden yardım almanızı öneririm.

Geçmiş olsun.

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Upvote 0
Merhaba, aldığım yer çözdü. Can bus diye bir modül varmış. Bu modülü değişti. Bir de elektriği stoptan çıkardı sanırım orayı tam anlamadım :)Herkese teşekkürler yardımı için

Upvote 0

Geri
Üst Alt