kurşun gri

@silvershadow bir arkadaşımda leon FR modeli var aynı bu renk. aracı sırf renginden dolayı çok seviyorum, aynı model aynı donanım Leon FR'ları beğenmiyorum o renkte araç gördükten sonra.

Mk7'nin en asil ve en beğendiğim rengi. Başka hangi renk hem bu kadar oturaklı hem de bu kader agresif durabilir bilemiyorum.

Ne tungsten ne Pasifik ne de günbatımı. Antalya'da yaşamasaydım tercih edeceğim tek renk olurdu. Ne yazıkki Antalya güneşi bu asil renge hiç merhametli davranmayacaktır.

Her gördüğümde dönüp bir daha bakıyorum şu renge.

Sent from my iPhone using Tapatalk

Bende bu renkten sipariş ettim cam tavan hıghlıne olarak aklımda hep bu renk vardı ama 1 haftadır acaba beyaza dönsem mi hazır üretime girmemişken diye düşünmüyor değilim:(

Bende bu renkten sipariş ettim cam tavan hıghlıne olarak aklımda hep bu renk vardı ama 1 haftadır acaba beyaza dönsem mi hazır üretime girmemişken diye düşünmüyor değilim:(
Tercihiniz cok dogrudur degisiklik yapmayin ve hem asil hem spor bir gorunumun tadini cikarin. İsil isil parlamasiyla birlikte spor tadi bir baska

MAşallah Kurşun gib Gri :)  

Kurşun gri gerçekten güzel bir renk , kiri de belli etmiyor :)

kurşun gri der geçerim, kendi aracımızın rengi de kurşun gri :)

valla golfe karar vermeden önce tungsten gri ve kurşun gri arasında gidip geliyordum. sonunda tungsten ile aşkımız başladı :)

Golf 7 için konuşmak gerekirse 2 rengi çok beğeniyorum. 1- sahibi olduğum pasifik mavi 2- kurşun gri 

Muğla da yaşayan 35 plaka kurşun gri renkli golf ile gezen kardeşimizin yaptırdığı değişiklikler sonucu araç kurşun gri rengi ile çok acayip olmuş. Aracı yenilemeye kalksam tercihim kurşun gri olurdu.

Ben kurşun gri'yi de acayip yakıştırıyorum Golf'e..

oEdZWQ.jpg

Maşallah; mutlu mesut keyfini sür kardeşim...

Bir daha alırsam tek renk bu olur, önceki aracım Leon bu renkti...

By me

Moderatör tarafında düzenlendi:
Değerli Tuna Hocam

Sizin buraya da davet edeyim.

Golfe ve Kurşun griye methiyeler kaynağına ve Golf tutkunu Dostlar arasına hoş geldiniz. 

@Tuna Orul

Moderatör tarafında düzenlendi:

Değerli Tuna Hocam

Sizin buraya da davet edeyim.

Golfe ve Kurşun griye methiyeler kaynağına ve Golf tutkunu Dostlar arasına hoş geldiniz. 

@Tuna Orul
Hoş bulduk hocam teşekkür ederim.

Ben de şehir dışında görevdeyim şuan, aracı döndüğümde alacağım. Kurşun gri nasıl, yakışacak mı, nasıl olacak merakla bekliyordum. Ama forumdaki yazıları okuyunca heyecanla beklemeye başladım, sabırsızlanıyorum.

Resimlerde kurşun gri rengine cam tavanın çok iyi gittiğini farkettim, baya yakışmış.

Geri
Üst Alt