Caddy içerir..

ogzogz

Paylaşımcı Üye

İsim
Ogz
Volkswagen'in yeni iç dizaynı Golf'ten sonra Yeni Caddy'de de kullanılmış. Ayrıca artık MQB platformunu kullanıyormuş.

IMG_20200221_124651.jpg

Moderatör tarafında düzenlendi:
Neresi benziyor biri C sınıfı otomobil diğeri ticari, iç aksam ise zaten ortak parça kullanımı var normal bu.

Uzun yıllardır çok hoşuma giden bir araç Caddy. Bu tasarımla daha da güzel olmuş. Artık günümüz dünyasında tamamen farklı iç tasarımlar ve altyapılar beklemek yanlış olur. Çünkü artık araçların tasarımı değil motor ve teknoloji para ediyor. O yüzden yeni Hyundai i20 Ibıza'ya benzemiş, yeni A3 Focus'a benzemiş gibi şeylerin bir öneminin olmadığını düşünüyorum. 

Ekli dosyayı görüntüle 28256Arka spoiler küçülmüş,

Yan camlar küçülmüş,

-Yan kapı sürgü yeri göze batıyor.

-Arkadaki logonun yukarı alınmasıyla doblomsu bi hal almış.

+Sunroof eklenmiş.

Tamamen yenilenmiş demek bu oluyor. Her yenilik artı getirme anlamı taşımıyor.

Firmalarin iç dizayn va kumanda tasarımları kullanışlılıkla birlikte bağımlılık yaratıcı bir hal alıyor. Herhangi bir aracına alışılmışsa, farklı bir sınıf araç almak durumunda kalındığında yabancılık çektirmemek. Volkswagen'in bu tasarımına da alışılacaktır. 

Yeni A3'te klima panelleri artık yuvarlak olmayacak.

Mercedes C  ve A yenilendiğinde ortadaki tablet gibi şey diye bahsettiğimiz ekran git gide alışılmış(kalite olarak değil) ve aslında ne kadar doğru bir yere konumlandırıldığını , diğer firmalarında oraya taşımasıyla anlaşılmış oldu. 

Daha neler göreceğiz bakalım..

Oyuncaklar güzelmiş..

Bayiide görmüştüm, tamam araç güzel ama fazla konsept gibi olmuş yani bunu alıp migros sanal market aracı yapmalarını veya boy boy 19 litre damacanaları yüklemeyi düşünemiyorum..

Geri
Üst Alt