Ayak alti aydinlatma yardim

brk3232

Yeni Üye
İsim
Brk
Ayak aydinlatma

(1)-Leuchte30FR LC72-Lasttyp 30 Not 36 - LED Kleinleistung (assuming you have LED models)

(3)-Leuchte30FR LC72-Fehlerort mittleres Byte DTC-DFCC 30 0 2

(4)-Leuchte30FR LC72-Lichtfunktion A 30 not active Footwell

light

(6)-Leuchte30FR LC72-Dimmwert AB 30 0 100

(8)-Interior light; light configuration-Fussraumbeleuchtung İnstall

Bu kodlamalari yapmama ragmen ayak alti aydinlatmalarimi calistiramiyorum iaik menusune ayar geliyor fakat calismiyir bcm c72 pin baglantisi dogru kapiyi acinca interior light secenigi secersem caliaiyor fakat birturlu menuden acip kapiyamiyorum arastirdim fakat forumda bulamadim yardimci olursaniz sevinirim

Hocam şu videoda hem kodlamayı hem montajı gösteriyor.

Bugün buna göre yaptım ben herhangi bir aksilik çıkmadı. Sadece bcm ye giriş yapılan sokette çakılan pin/kablo kısmına dikkat edin, ben farkında olmasam soketi takarken o kablo yerinden çıkmış vaziyette olacaktı. Elektrık bandı ile sabitlemeye çalıştım.

Bu da benim aracın fotoğrafları

IMG20200417191348.jpg

IMG20200417191444.jpg

IMG20200417191800.jpg

fakat birturlu menuden acip kapiyamiyorum arastirdim fakat forumda bulamadim yardimci olursaniz sevinirim
Bu arada benim teypte de çıkmıyor açma kapama ayar menüsü, 

Çünkü 6.5 inç Çinli Media var 😁

(Bunun adı da böyle kaldı, forum olarak buna daha güzel bir ad bulsak)

Bu arada benim teypte de çıkmıyor açma kapama ayar menüsü, 
Çünkü 6.5 inç Çinli Media var [emoji16]
(Bunun adı da böyle kaldı, forum olarak buna daha güzel bir ad bulsak)
Ayak altı ayarları var bende 6.5 çinli ekran

Bende 2016 allstar paket var ayni şekilde bende c72 den pin alıp ön arka aydınlatma montajını yaptım.
Kodlamalarda tamam fakat ekrana ayar menüsü gelmiyor bende de tavan lambasına kodlarsam kapılar açılınca yanıyor sürüş anında yanmıyor bir türlü istediğim gibi olmadı

MI 9 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Ayak aydinlatma
(1)-Leuchte30FR LC72-Lasttyp 30 Not 36 - LED Kleinleistung (assuming you have LED models)
(3)-Leuchte30FR LC72-Fehlerort mittleres Byte DTC-DFCC 30 0 2
(4)-Leuchte30FR LC72-Lichtfunktion A 30 not active Footwell
light
(6)-Leuchte30FR LC72-Dimmwert AB 30 0 100
(8)-Interior light; light configuration-Fussraumbeleuchtung İnstall
Bu kodlamalari yapmama ragmen ayak alti aydinlatmalarimi calistiramiyorum iaik menusune ayar geliyor fakat calismiyir bcm c72 pin baglantisi dogru kapiyi acinca interior light secenigi secersem caliaiyor fakat birturlu menuden acip kapiyamiyorum arastirdim fakat forumda bulamadim yardimci olursaniz sevinirim
Sizin aracın modeli ve paketi nedir benim ekrana ayar menüsü gelmiyor.

MI 9 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

@gkndgn ekrandan fabrika ayarlarına çevirdinizmi 

[mention=4323]gkndgn[/mention] ekrandan fabrika ayarlarına çevirdinizmi 
Çevirdim hocam ışık ayarlarını fabrika ayarı yaptim olmadı sistem fabrika ayarıda yaptım olmuyor eski aracım comfortline da oluyordu bunda çıkmadı kaç gündür uğraşıyorum

Reset atmayı deneyin birde ekrana

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

@gkndgn aracınızda ambiyans renk kodlaması yaptınız mi.Benim araçta  ambiyans kodlamayı kodlayınca ayak Ayadınlama menüsü gitmişti kodlamayı kapınca tekrar geliyor 

@zulalyol hocam sizin araç 7.5 değil mi ? Bende kodlama yaptım daha önce comfortline ve highline 7.5’ta böyle bir şey olmadı 

Geri
Üst Alt