5d havuzlu pas pas

İsim
Black53
Arkadaşlar 5d havuzlu paspas düşünüyorum.kullanan memnun olan arkadaşlar önerebilecekleri adres link paylaşırlarmı teşekkürler

Arkadaşlar 5d havuzlu paspas düşünüyorum.kullanan memnun olan arkadaşlar önerebilecekleri adres link paylaşırlarmı teşekkürler
3D biliyorum. Ben de servisten almıştım kullanıyorum ama 5d son zamanlarda duymaya başladım. 3D ile 5d arasındaki fark ne acaba?

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

@Vanery 5d tabanı komple kaplıyor 3d havuzlu paspasdan çok daha iyi tabi parasıda ona göre birazdaha pahalı

@MuratBinaoglu ben bagaj havuzuyla birlikte aldım hocam 5 ay önce 170 tl idi. fiyat artmış 210 tl olmuş.

https://urun.n11.com/3d-oto-paspas/volkswagen-golf-7-75-sahler-45d-havuz-paspas-bagaj-havuzu-seti-P310845694

hocam paspasları aldığınız gibi araca koymayın ik önce poşetinden çıkartın çamaşır suyu ile yıkayın mümkünse 1hafta güneşte bırakın kokusu iyice gitsin sonra takın. ben bu şekilde yaptım açtığım gibi taktığımda felaket kokuyordu. benim burnum biraz hassas. 

Moderatör tarafında düzenlendi:
@MuratBinaoglu ben bagaj havuzuyla birlikte aldım hocam 5 ay önce 170 tl idi. fiyat artmış 210 tl olmuş.

https://urun.n11.com/3d-oto-paspas/volkswagen-golf-7-75-sahler-45d-havuz-paspas-bagaj-havuzu-seti-P310845694

hocam paspasları aldığınız gibi araca koymayın ik önce poşetinden çıkartın çamaşır suyu ile yıkayın mümkünse 1hafta güneşte bırakın kokusu iyice gitsin sonra takın. ben bu şekilde yaptım açtığım gibi taktığımda felaket kokuyordu. benim burnum biraz hassas. 
Hocam bu 4.5 d muhabbeti normalde 3d değil mi? :)   Hiçbir fark yok. Şuanki ve eski aracımda da bunların aynısından aldım ve halen kullanıyorum. Ama benim aldıklarım Rizline olarak geçiyor. Koku vs sorunu olmadı. Yani aslında 3d ile 4.5d olarak geçenlerin hepsi aynı gördüğüm kadarıyla. Sadece isim şekil olsun diye bazıları 4d veya 4.5d felan yazıyor. 

5d olarak geçen paspaslar bunlar, her tarafı örtüyor.

9a7043419431aab796e4ff5ed74dc14e.jpeg

Geri
Üst Alt