Dwa korna sesiyle onay

Beratozt

Üye
İsim
Berat
Aracı açarken ve kaparken korna ile onay vermesi için kod buldum. Yaptım ancak olmadı. Yardım edebilir misiniz?
5a4051615280221108c4a2374c315a18.png
620b21cf8b4e58a4aa1381b1a0f0c4ec.png
c8866c8371afed5984676c616c526029.png

Multimedya nın açma kapama tuşuna basılı tutun açılıp kapansın sonra açma kapama ayarlarını sıfırlayın ve açma kalama ayarlarına gelerek ordan tik koyun 

Bu kodlama güzel ama 2 gün kullandım 3. Gün kapattım mediadan. Kafa ütülüyor biraz. Özellikle akşam, gece insanları rahatsız ediyorum tedirginliği yaşadım. 

Bu kodlama güzel ama 2 gün kullandım 3. Gün kapattım mediadan. Kafa ütülüyor biraz. Özellikle akşam, gece insanları rahatsız ediyorum tedirginliği yaşadım. 
cift tiklama ile korna secenegi var. Bir kez basarsaniz korna calmiyor, cift basarsaniz korna caliyor. Buda bir çözüm olabilir

SM-G935F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

benim araçta geçen farkettim

sesli onay kutucuğu varmış 

(önceki sahibi açtırmış olmalı)

ama korna çalmıyor

neden olabilir?

@fcsrn @DuzboruDownpipeComforta olmuyor diye biliyorum gateway değişmeden @mbonat hocam tecrübe etmişti yanılmıyorsam. Yoksa buzzer aç kapa sesini çok beğeniyorum comfort aracım hemen takardım.

@omurkadir 2014 model comfortline aracımda gateway değişmeden 2 yıldır kullanıyorum
2017 comfortline aracımda ne yaptıysak çalıştıramadık . Sensör değişti kodlama değişti kablolama değişti . Montajı veya kodlamada yanlışlıklık olduğunu düşünmüyorum.O zamanlar @necati @MSE başlarını şişirmiştim çalışmamıştı .  2 ayrı siren denedim birinide Muhammed abi kendi aracına takmıştı bende çalışmayan sirenler diğer arabalarda çalıştı . Aynı montaj ve aynı kodlama şekliyle 2018 highline aracıma montaj yaptım ve sorunsuzca kullanıyorum uzun süredir . O yıllarda 7.5 comforta deneyen yoktu şuan var mı bilmiyorum ama biz çok uğraştık. Çalışmayınca satıp highline aldım 😂

Moderatör tarafında düzenlendi:

Geri
Üst Alt