Jump to content

Golf 7.5 1.4 Tsi Highline Cam Tavan

Recommended Posts

ARAÇ BİLGİLERİ

Genel bilgiler:  2018 model 30 bin kmde yetkili servis bakımlı boyasız değişensiz tramersiz . Highline ek olarak panaromik cam tavan ve alarm sireni var .30 bin bakımını 30 km , 2 hafta önce yaptırdım.  Takasta polo aldığımız için haftaiçi ona bindiğim için golfe bilemiyorum. Poloyu da satıp 3 arabadan 2 arabaya düşmeyi düşünüyoruz . Öncelliğimiz poloyu satmak olduğu için golfu sarı siteye koymuyorum . Golf garajda duruyor 1 ayda toplam 100 km bile yapmadım .  İç dış motor temizliği yapılmış deposu dolu şekilde aracımı teslim ederim.Forumdan birine gitmesini isterim .

Boya ve değişen:   Hatasız

Fiyat: 190 Bin Tl

FOTOĞRAFLAR:

69460921-0975-437D-A458-E4109E992C36.jpeg

1C8B59DE-9033-4AB4-AA3B-6C07F43BEDE2.jpeg

6EF23D21-A784-4AD4-A2C6-1CF95A6FF93D.jpeg

9442C3A5-31C5-4891-910B-AB38887419AA.jpeg

tarihinde mbonat tarafından düzenlendi
Gönderi bağlantısı
Sitelerde Paylaş

40 dakika önce, Serkanasn yazdı:

@mbonat hayırlı satışlar, bana yapılan espiriyi bende size yapayım, araca değer biçemediniz sanırım.

Teşekkürler , araca değer biçmek oldukça zor . İlanlara daha bakamadım önceliğimiz poloyu satmak olduğu için golfü değerini bilen birisine gitmesini istediğim için foruma koydum . 

Gönderi bağlantısı
Sitelerde Paylaş
26 dakika önce, golf51 yazdı:

@mbonat Hayırlı satışlar. Maşallah çok güzelmiş. Fiyatı nedir?

Teşekkürler hocam , fiyatı daha belirleyemedim emsalleri kaçtan gidiyorsa o fiyata koyacağım . 

Gönderi bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Hayırlı Satışlar dilerim Hocam. Maşallah güzel ve temiz duruyor aracınız.

Fiyatını bir şekilde yazmanızı ve daha sonra revize edebileceğinizi tavsiye ederim.:like:

Gönderi bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Giya

16 dakika önce, Ender yazdı:

Hayırlı Satışlar dilerim Hocam. Maşallah güzel ve temiz duruyor aracınız.

Fiyatını bir şekilde yazmanızı ve daha sonra revize edebileceğinizi tavsiye ederim.:like:

Teşekkürler Ender hocam ,  cilalayıp parlatıp biniyoruz 😊 fiyatı ekledim ilerde revize edebilirim .

Gönderi bağlantısı
Sitelerde Paylaş
18 dakika önce, Abraxsas yazdı:

Bende de aynısı var satmakta istiyorum 1.5 TSI almak için buradan çıkacak olan fiyat benim içinde referans olacak :) merakla bekliyorum hayırlı satışlar.

Teşekkürler , aslında sarı siteye koysam daha çok alıcı çıkabilir . Belki forumda arayan vardır diye koydum . Forumda araba satmak oldukça zor .Eski aracımın yeni sahibiyle forumda tanışmıştık 😊

Gönderi bağlantısı
Sitelerde Paylaş
2 dakika önce, yusufacs yazdı:

Golf satıp ne alınabilir diye düşünüyorum :)

Hocam kafamız çok karışık eskiden 3 araca ihtiyacımız vardı . Abim işe servisle gidip geliyor o sadece haftasonları kullanıyor . O işe girdiğinden beri 2 arabaya düşme fikrimiz vardı . Diğer satılamayan aracımızı galeriye takasa bırakınca bir araç daha aldık mecbur . 2 aracı verip bir 1 araç almayı düşünüyoruz . O fiyatlara en mantıklı f30 alınıyor ondanda evimizde var zaten 😊 

Gönderi bağlantısı
Sitelerde Paylaş
Şimdi, Hsyn07 yazdı:

Yine golf alınır 😂

2017 model comfortline golfüm vardı . Sattık ne alıcaz alıcaz diye düşünürken . 2018 highline aldık bundan sonra bakalım yerine ne gelicek yada gelicek mi 😊

Gönderi bağlantısı
Sitelerde Paylaş
2 dakika önce, mbonat yazdı:

2017 model comfortline golfüm vardı . Sattık ne alıcaz alıcaz diye düşünürken . 2018 highline aldık bundan sonra bakalım yerine ne gelicek yada gelicek mi 😊

İnşallah 2020 model golf gelir hocam 🤩😬

Gönderi bağlantısı
Sitelerde Paylaş
9 dakika önce, omurkadir yazdı:

Araç çiçek maşallah sıfırdan farksız.

Detail seven sahibi olunca sıfır gibi duruyor hocam 😊 bi işte ön camlara ve marka cam filmi yaptım o kadar onun dışında fabrikadan çıktığı gibi

Gönderi bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...