Jump to content

Recommended Posts

• İleti 64
  • Oluşturuldu
  • Son yanıt

Konuda en çok paylaşım yapanlar

Konuda en çok paylaşım yapanlar

En beğenilen yorumlar

Ilandaki arabayi bugün 10400kmde 261 bin liraya sattim

Adam gibi bir düzenleme getirilip sıfır araçları toplayan fırsatçıların sonu getirilmeli artık. Yılbaşından beri araçları toplayıp bayilerin dibini sıyırıyorlar. Son 1 yılda açılan galeri sayısının ar

Hayırlı olsun hocam Takibe aldim sizi yenisi geldiğinde gözüm uzerinizde

Konudaki görseller

9 dakika önce, emrdmrc yazdı:

hayırlısı olsun güzel fiyat, 

tabi öyle bir ekonomide yaşıyoruz ki bu fiyata sevinir olduk ama kısaca bi hesap yapayım dedim

şubat postunuzda 180bin tl / 1gr altın 304 Tl  = 592gr altın fiyatımız

bugün için 592gr altın :  274bin tl  

kısaca şubat ayında o fiyatla şuanki fiyat arasında bile  13bin lira zarara girdik :D

tabi işin espirisi bir yana olması gereken değerde satılmış en azından güzel olmuş ..

tesekkürler

13 bin lirayada 8 ayligina arabayi kiralamisim varsayalim :)

Gönderi bağlantısı
Sitelerde Paylaş
  • krym changed the title to Arabami satiyorum (satildi)

hayırlı olsun, evet piyasa çok yavaşladı. ben 280 istediğim 2018 highlinei satamadım, aslında bir alıcı o fiyata alacaktı o sıralar bir sağlık sorunu oldu(covid olabilirim diye şüphelendim) ben vazgeçtim, sonrasında bi daha o fiyata alıcı çıkmayınca inat ettim.. muhtemelen satmayacağım artık.

tarihinde ahmet306 tarafından düzenlendi
Gönderi bağlantısı
Sitelerde Paylaş
  • Kurucu Yönetici

Bu arada hayırlı olsun @krym hocam , üst yorumlardaymış görmemişim. :) 

Ben artık otomobil piyasasında mantık aramıyorum. Önceden ara sıra zevkli makinelere bakardım, artık ona da bakmıyorum. Fiyatları gördükçe iğrenme geliyor.

Gönderi bağlantısı
Sitelerde Paylaş

@ahmet306 piyasa sisiti iyice, bayilerde c-d-e segmentlerinin bütün kategorilerinde hertürlü arac var ve artik satilmiyor

2 ay önce volvo xc 40 almak istiyordum, bayide yoktu ama 70 tane sifir km milletin elinde satilik vardi, iyide kardesim Türkiyede 1 yilda tas catlasin kac tane xc40 satiliyorki? takip ediyorum hepsinin elinde kaldi, araba stoklayanlarin elinde patladi

1-2 aya kadar b segmentide doygunluga ulasir, 2021 zaten yüksek faiz yüzünden zor gececek

araba stoklayanlarin hepsinin elinde patladi, piyasa intikamini aldi

benim arabami alanda al-satciydi, ama piyasadan falan anlamayan birisiydi, 280 bine satmayi planliyormus yil sonuna kadar :)

@AhmetCakmak tesekkürler hocam,  ben büyük ihtimalle 2021 mayisa kadar araba almam, bana araba yazin lazim oluyor, ozamana kadar piyasa iyice oturmus olur, benimde midem bulandi, tek sorun bu ateca, cok güzel araba, kanima giriyor, normalde seat begenmem ama bu olmus, hemde süper olmus, tiguan yaninda r-line olmadigi sürece cok sönük kaliyor

Gönderi bağlantısı
Sitelerde Paylaş

@krym 

hocam sizi anlıyorum fakat o al satçılar bu sene içerisinde öyle bir kar ettiler ki 2 yıl iş yapmasalar yine rahat rahat yaşarlar. hatta bazı galeri sahipleri direk emekli bile olabilir. :)

ellerindeki araçları da en fazla maliyetine ellerinden çıkarırlar, onlara bir şey olmaz olan bizimki gibi aracını yükseltmeye,  sıfır piyasasına yetişmeye çalışanlara olur.

Gönderi bağlantısı
Sitelerde Paylaş

VEEEE ilana cikar benim ex.....

283 bin liraaaa, 22 bin lira kilciksiz vergisiz kar.... Yalniz Highline var o fiyata :)

Hatasizmis, gamzeleri yaptirmis, rötüslenmis sanirim ufak tefek

Birde bu arabanin ilk sahibi benim, ayip etmis bana

Gecen hafta 265 bine ilandaydi bu araba, bir Allahin kulu aramadi, mesaj bile göndermedi

https://www.sahibinden.com/ilan/vasita-otomobil-volkswagen-ilk-sahibinden-garantili-cam-tavanli-lansman-rengi-hatasiz-golf-880536746/detay

tarihinde krym tarafından düzenlendi
Gönderi bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Araba piyasası 2.elde düşse bile eski hallerini bir daha görmez. Piyasa 2 ye katladı hadi düşsün 1.5 katına. Geçen ocak şubatta 100 bin olan araç 200 bin bandına çıktıysa. Düşeceği en fazla 20 25 bin lira olur. Metal yorgunu tenekeler lüks oldu artık :D

Gönderi bağlantısı
Sitelerde Paylaş
2 saat önce, krym yazdı:

VEEEE ilana cikar benim ex.....

283 bin liraaaa, 22 bin lira kilciksiz vergisiz kar.... Yalniz Highline var o fiyata :)

Hatasizmis, gamzeleri yaptirmis, rötüslenmis sanirim ufak tefek

Birde bu arabanin ilk sahibi benim, ayip etmis bana

Gecen hafta 265 bine ilandaydi bu araba, bir Allahin kulu aramadi, mesaj bile göndermedi

https://www.sahibinden.com/ilan/vasita-otomobil-volkswagen-ilk-sahibinden-garantili-cam-tavanli-lansman-rengi-hatasiz-golf-880536746/detay

bunlar hala kendini temmuz-eylül arasındaki ucuz kredi dönenimde sanıyor herhalde. aracı al üzerine 10-20 koy sat devrinin geçici de olsa bittiğini anlar yakında.

Gönderi bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...