Jump to content

Recommended Posts

Arac ilan: https://www.sahibinden.com/ilan/vasita-otomobil-volkswagen-camtavan-tungsten-gri-792402600/detay/

2 gündür yayinda, en fazla 178 bin lira teklif edildi, bu fiyata satayim mi bilemedim, degerli yorumlarinizi bekliyorum

ARAÇ BİLGİLERİ

Genel bilgiler:  2019 1.0tsi dsg comfort tungsten gri-camtavan 4600km, isik-sürüs paket

Boya ve değişen:  yok

Fiyat: 185 bin lira

FOTOĞRAFLAR:

thumbnail_IMG_5089.jpg

thumbnail_IMG_5085.jpg

thumbnail_IMG_5083.jpg

thumbnail_IMG_5082.jpg

thumbnail_IMG_5080.jpg

thumbnail_IMG_5079.jpg

thumbnail_IMG_5078.jpg

Gönderi bağlantısı
Sitelerde Paylaş

• İleti 64
  • Oluşturuldu
  • Son yanıt

Konuda en çok paylaşım yapanlar

Konuda en çok paylaşım yapanlar

En beğenilen yorumlar

Ilandaki arabayi bugün 10400kmde 261 bin liraya sattim

Adam gibi bir düzenleme getirilip sıfır araçları toplayan fırsatçıların sonu getirilmeli artık. Yılbaşından beri araçları toplayıp bayilerin dibini sıyırıyorlar. Son 1 yılda açılan galeri sayısının ar

Hayırlı olsun hocam Takibe aldim sizi yenisi geldiğinde gözüm uzerinizde

Konudaki görseller

Hocam fikir vermesi açısından yazıyorum. Ben de aracımı bugün sattım.

Benim araç 6000 km de ve dizeldi. Sizinkinden artısı 8 inc ekran ve app connect vardı. 201.500 e gitti. Ben de 210 civarı istemiştim ama o fiyatlara kimse aramıyor malesef.

Gönderi bağlantısı
Sitelerde Paylaş
  • Kurucu Yönetici

2018 model düşük km aynı motorlu Sunrooflu dsg Highline araçlar 180-185'e bulunuyorken bence 178 fena değil ama alacağınız araç belli değilse satınca boşta kalacaksınız. 

https://www.sahibinden.com/ilan/vasita-otomobil-volkswagen-volkswagen-golf-highline-1.0-tsi-hatasiz-11%2C000-km-781722759/detay

Gönderi bağlantısı
Sitelerde Paylaş
[mention=3697]AhmetCakmak[/mention] hocam 2 gündür yayinda, ben ilk defa kendim satiyorum, biraz daha beklesem mi? 2 gün de sadece 8 favori, 1 dolandirici -1 ciddi alici (178 bin lira)

Hayirli satislar

Dolandirici olduğunu nasil tespit ettiniz

Deneyimlerinizi paylasirsaniz bizlerde konu yöntemleri hakkinda bilgilenmis oluruz
Gönderi bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Otomotiv sektöründe çalıştığım için şöyle bir bilgi verebilirim. 12000 araç Mart  ayında TR'ye giriş yapacak. Ben 2. el fiyatlarının yükselme hızının çok yavaşlayacağını düşünüyorum. Yani  son 6 ay da ki gibi bir dramatik yükseliş kesinlikle olmayacak.

Bu yüzden aracınızı satmak için ben olsam en fazla 15-20 gün daha beklerdim. Ama önceden alacağınız arabayı da kesin olarak bağlayın.

Gönderi bağlantısı
Sitelerde Paylaş

@Serkanasn Yil-km-dizel cok fark ediyor bizim insanimiz icin, dolu 3 yillik arac yerine bos yeni istiyorlar fakat gencler km-yas  önem vermiyor, dolu olsun eski olsun durumu gencler icin gecerli, ama genclerde para yok!!! Babalarda yeni olsun istiyor, yoksa dediginiz gibi sizin highline bakinca sizinki ucuza satiliyor

Gönderi bağlantısı
Sitelerde Paylaş

@krym sizin araç için yapmadım aslında kıyaslamayı, yukarıda 2018 10 küsür bin km de olan araç ile kıyas etmiştim, arada 1 yaş ve 10 küsür bin km var ama bağımsız süspansiyon, durban jant ve discover pro farkı var ama aynı fiyat😊

Gönderi bağlantısı
Sitelerde Paylaş

@Serkanasn ben arabama deger bicemiyorum suan ve korkmaya basladim. Takip etmissinizdir aracin opsiyinlarini. Sizin ilaninizi biliyorum 185 di sanirim. 213 2020 highlineda bahsediyorlar. Comforta 178 vermisler. (Asagilamak yada elestirmek icin yazmadim) ee benim arabam kac para suan. :)

Gönderi bağlantısı
Sitelerde Paylaş
Gönderildi: (düzenlendi)

@Serkanasn Anladim highline araclar 2.elde bana uygun geldi, 2.elde comfortla makas cok dar, bence degerinin altinda higline araclar

Sonucta yeni arac alacak olan varsa kesinlikle dizel alsin, 10 bin lira farka almadim, suanki 2.elde farki 20bin+ yani 10 bin liradan fazla kardan-zarar var

tarihinde krym tarafından düzenlendi
Gönderi bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Buarada döviz aldi basini gidiyor, böyle giderse golfler %60 vergi dilimine girer

O son faizi düsürmeyecektin Mevlüt efendi, devaluasyon riski var

Gönderi bağlantısı
Sitelerde Paylaş

@GkM_2015 sahibinden de 189 yazılı benim ilanımda, buraya dost işi olsun diye 185 yazdım ama sanırım bu ara birşey alıp satmamak lazım, ben 1.5 150 bg olsun biraz daha güçlü seri atik bir araba alayım diye satmak istiyorum ama beklemek ve en azından 8'i görmek gerek gibi, belki direkt 8 alır geçeriz.

Gönderi bağlantısı
Sitelerde Paylaş
  • krym changed the title to Arabami satiyorum (satildi)

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...