Araç alımı için tavsiyeleriniz nedir?

[mention=16788]Lolonerdo[/mention] umarım aldınız:) ben rengi canlı görmüştüm çok hoş. Ama dizeldi araç o yüzden almadım. beyaz 1.5 tsi highline aldım. Aynı donanımlar sadece keyless yok. Çok isterdim olmasını ama aralıkta son aracı aldım. Şuan aldığım fiyattan 21bin fazla fiyat vermişler. Vay be. Altın döviz borsa yalan. En güzel yatırım, VW diyorum artık:) 
Aldınız derken 240ı kabul mü etseydim demek istediniz. O fiyata hayyatta almam ben, anlaştığımız fiyat olsaydı (218) ne yapar eder alırdım

ASUS_X00TD cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Ülkemize yeni giriş yapacak Bmw 2 grandcoupe fiyatının 280 olduğu yerde golfün eski kasasına 240-250 vericez öyle mi? Alta her ne kadar rakip olmasalarda iki aracın fotoğrafını koyuyorum yorum sizin

3C7B2E36-AC69-4EA2-8F96-0A3AD8F5CAA1.jpeg

@krym evet beklenti öyle ama geçen hafta bu araç istinye parkta sergilendi aracın 1 martta ön siparişe açılacağı 280 civarında giriş paketi olacağı, m sport paketinin ise 310 civarında olacağı söylendi. Dilerseniz ilgili showroomda araç incelemesi yapan videolar youtubeden izleyebilirsiniz herkese aynı söylenmiş. Bu piyasada bu araç bence uygun bütçesi yeten arkadaşlar değerlendirebilir.

@karakuyu32 Evet lansmana özel 280 den başlıyor . Aradım şimdi bilgi doğru. Aşağıdaki fiyat listesinden bir iskonto olacak. Dizel otomatik 280 den başlarsa efsane olur.

image.png

@krym

Golfte / pejo 2008  yaratılan karaborsa +25 bin /30 bin lira ....(sarı site)

Bmw de hayalet tek başına 22 bin lira mesela doldurdukça şisiyor

Bu bmw 1 sportline 

450 km de bu fiyat sarı sitede 

https://www.sahibinden.com/ilan/vasita-otomobil-bmw-yeni-bmw-1.18-i-first-edition-sport-line-754497399/detay

Sıfırı bayide 251 bin lira 

310 a msport hayalet harman kardon ....ıvır zıvır....

251 e bmw 1 var yani (var da yok yada)

2008 de yok golf high da yok ....(hepsi sarı sitede ilanda ?

Bayide bolluk olsa ?

Sizin araç şaaakkk 170 e düşer zaten

Bu karaborsadan faydalanmak lazım!

@chemdemir hocam ilk başta baya sınırlı sayıda geleceği (200 adet) tamamının benzinli olacağı söylendi. Lansman bitsin yeni parti araçlarda 350 üzeri fiyatlar görürüz bu aracın yeri bu piyasada bana göre 280 ler değil.

@karakuyu32 o arabayi bize 280 bine yar etmezler, galeriler toplar ama sansimizi deneyelim, o fiyata verirlerse lansman diye, ben üstüne atlarim

Arkadaşlar 1.5tsi dsg Passat busines buldum bir tane 221e bırakıyor cam tavan yok, mart 20 teslimli ne dersiniz?

Ayrıca renk olarak da kararsız kaldım. Terrarosa kahveymiş? Acil cevap lütfen?

Golf isi bitmis Turkiyede, bayiiler 240 golf satmaya basladiysa mk8 rahat 300 bin olur ki o paralara bmw 1 alinir a 180 de alinir keyifle binilir. 

Geri
Üst Alt