Araç alımı için tavsiyeleriniz nedir?

[mention=16788]Lolonerdo[/mention] ben rengi canlı gördüm güzel bir renk günbatımı kırmızısına benziyor hafiften, içi bej olunca hoş görünüyor titan siyahı olursa nasıl durur orasını kestiremiyorum, sizin aracın iç rengi nedir, şimdiden hayırlı olsun güle güle kullanın.
İçi bej değil maalesef, ben de bej rengi seviyorum daha çok ama özellikle ilanlardaki bütün kırmızılara baktım hepsi titan siyahtı.

SM-P580 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

[mention=16788]Lolonerdo[/mention] 
Anahtarsiz giriş var mı golfde sadece calistirma var diye biliyorum 
Anahtarsız çalıştırma olup ta girişi olmayan ben hiç görmedim. Bana ikisini de söyledi st.öyle hatırlıyorum.

Aracin rengini bayiide gormustum hocam bence tornadodan cok daha iyi bir renk golfe bir turlu yakistiramadigim renk tornado kirmizisidir.
Hocam Golfçülerde inanılmaz hastaları var kırmızının

Bende vardı, hemde iç dış R-Line

Ben alışamadım GS camiasından sebep herhalde kırmızı tişört bile giymem ama zevkler renklere dönüyor bu iş

Kirmizi cam tavan cok hos gorunuyor gercekten. 

eğer araba almak için acele bir durum yoksa bu fiyatlara eski Golf almazdım onun yerine gidip 2008 GT line için kapora verip 2-3 ay bekleyebilirseniz gayet güzel ve yeni bir araç.
Hocam ciddi düşündüğüm diğer araç 2008. Hatta bugün test için randevu aldım, aklımdaki soruları bertaraf etmek için. Ama araç şu an hiçbir bayide yok hazirana kadar. O zamanki fiyatlar ne olur bilinmez. Bir tane allure buldum 224 TL fiyat çektiler Mart teslimli. Diğer bayilerden biri şu an 229 gtline ama elimizde olsa 215ten verdik bu ay dediler. Bayi size allure için çok yüksek fiyat verdi dedi st. Bugün bayiye gidip tekrar konuşacağım ama allure donanımı alacağım golfe tercih etmem heralde.
Edit: 2008i ailecek test sürüşü yaptıktan sonra bir güzel eledik. Direksiyon oturma pozisyonu çok kötü. Rahat edemedim bir türlü. Hayalet ekran dışında cezbeden bişey göremedim. Alışamadım, ısınamadım velhasıl.

ASUS_X00TD cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Bir şey daha; rengi beğenmeyen yada golfe yakıştırmayan arkadaşlar bu rengi canlı gördünüz mü yoksa sadece fotolardan hareketle mi söylüyorsunuz?
Araci almissiniz oncelikle hayirli olsun nazar degmesin. Benim bahsettigim aslinda tornado’ymus, bugun trafikte gordugum aracin kiremit kirmizisi oldugunu farkettim. Bence bu renk bir araca siyah camlarla guzel bir jant eklenirse gayet guzel bir renkmis. Sunroof olmasi da dis gorunus acisindan bir avantajiniz olacak.

598EF901-DC9C-423F-B6AC-38491E15DF34.jpeg

Araci almissiniz oncelikle hayirli olsun nazar degmesin. Benim bahsettigim aslinda tornado’ymus, bugun trafikte gordugum aracin kiremit kirmizisi oldugunu farkettim. Bence bu renk bir araca siyah camlarla guzel bir jant eklenirse gayet guzel bir renkmis. Sunroof olmasi da dis gorunus acisindan bir avantajiniz olacak.

Ekli dosyayı görüntüle 28306
bu renk kiremit değil gün batımı kırmızı olması lazım, eskilerden bir renk bu.

ayrıca güzel bir renk olmasına rağmen boya rengi tutturmak v.s zor diye biliyorum.

Moderatör tarafında düzenlendi:
Günbatımı ile kiremit arasında fersah fark var...

Şu an satışta olan renk günbatımı olsaydı teredüttüz kimseden fetvaya gerek olmayan / VAR  da incelenmesine gerek duyulmayan bir durum olurdu.

Kiremette köfte tamam

Kiremit golf ...aradığım farklılık tam bana göre demesi lazım insanın ilk görüste

@ahmet306 @Savatage Daha once Golf’un kirmizisiyla hic ilgilenmedigim icin bilemedim, siz belirtince farkettim. Fotograftaki arac 7 kasaymis, makyajda da kiremiti kaldirmislar. Yani dediginiz gibi gun batimiymis foto.

@Lolonerdo Hocam araci teslim alinca guzel bi fotografini ekleyin buraya da hepimiz bu kaostan kurtulalim. :)  

Hocam sen en iyisi al bu araci yoksa aklinda kalacak.

ikinci elde cakallar 19 model opsiyonsuz araclari bu fiyata satmaya calisiyor.

hem 2020 model olacak hem de keyless gibi guzel bir donanim var, renge takilma al gec madem.

Kesinlikle araci alin hocam, golf golftur kara yakut ve orman yesili rengi haric hepsinin gideri var. Orman yesilinin ise tek gideri bu arac bence 749915199. Bej deri koltuk opsiyonu hatirina o da

Bu bayiiden toplu arac alan galerilerin araclarinda bir problem var bence, 792698210 bu ilandaki jantlar golfte verildi mi hic opsiyon olarak. Adamlar 0 araclarda bile bir degisiklik yapiyor hayret hakikaten

Bu bayiiden toplu arac alan galerilerin araclarinda bir problem var bence, 792698210 bu ilandaki jantlar golfte verildi mi hic opsiyon olarak. Adamlar 0 araclarda bile bir degisiklik yapiyor hayret hakikaten
o araclar muhtemelen cakma r line yapilmaya calisilmis, bilmeyene kitleyecekler iste bi tampon bi de cakma jant ile.

zaten sifir arac neden galeriden alinir hic anlamam, o arac plaka takilip bayiden ciktiysa ikinci eldir ve risklidir net.

@ahmet306  bence baska bir is var hocam, r line diye yazmiyor ya bunlar orijinal janti falan satip cakma takip 1000 lira kar ettik diye bakiyor bile olabilir. Nede olsa sifir diye satiyorlar kimse janti sorgulamaz diyorlardir.

[mention=7527]ahmet306[/mention] [mention=4612]Savatage[/mention] Daha once Golf’un kirmizisiyla hic ilgilenmedigim icin bilemedim, siz belirtince farkettim. Fotograftaki arac 7 kasaymis, makyajda da kiremiti kaldirmislar. Yani dediginiz gibi gun batimiymis foto.
[mention=16788]Lolonerdo[/mention] Hocam araci teslim alinca guzel bi fotografini ekleyin buraya da hepimiz bu kaostan kurtulalim. [emoji4] 
Hocam sen en iyisi al bu araci yoksa aklinda kalacak.
ikinci elde cakallar 19 model opsiyonsuz araclari bu fiyata satmaya calisiyor.
hem 2020 model olacak hem de keyless gibi guzel bir donanim var, renge takilma al gec madem.
Kesinlikle araci alin hocam, golf golftur kara yakut ve orman yesili rengi haric hepsinin gideri var. Orman yesilinin ise tek gideri bu arac bence 749915199. Bej deri koltuk opsiyonu hatirina o da
Ben aracın rengini beğendim. Sadece arka stoplar belirgin olmuyor bu renkte. Bir de iç döşeme siyah. Önceki comfortline içi bejdi. Eşim yine bej olsun istiyor ama bir sürü güzellik aynı anda olamıyor. Alınca inşallah - vazgeçmezsek tabi- fotoları atarım.

Geri
Üst Alt