Araç alımı için tavsiyeleriniz nedir?

Teşekkürler tavsiyeleriniz için. Aradım bugün kaporasını yatıracağım. Hayırlısı artık.

Vw de ayıp ediyor ? Bu kadar dar renk opsiyonu ?

Yaş +35 için 

Beyaz / atlantik mavi / tungsten 

Silver grey sanırım çok uzun zamandır gelmiyor ?

Başka seçenek yok 

Yaşla ne alakası var derseniz ?

Şimdi babanızı (tevellüt 60-70 arası)

FR leonda hayal edin

Yada daha da cukk oturacak örnek 

Mini cooper ??

Olmaz bee sanki 

Renk olayınıda yaşa entegre edenlerdenim.

Ben burdayım diyen fazla iddalı renkler var mesela

Tornado kırmızı 35 e kadar

Turmeric sarı 30 a kadar düşünebilrdim 

Kiremitin yaşı yok ama ilk görüste bu renk güzel yaa benim hoşuma gitti demek lazım ...ilk görüste olmuyorsa acaba dedirtiyorsa ! Ömrü billah olmaz?

Siyah ? Günde 3 vardiya cila atan alsın

Orman yeşili direk ERROR

Burdan şu sonuç çıkıyor, zevkler ve renkler.

@Savatage orman yeşilini çok özel aranan renk diye ilana koyanlar var🤣🤣
Yaşadıkları kafa gerçekten ilginç. Çoğu da galerici zaten. İlanlara bakınca da 2019-2020 model sıfır araçların %80'i galerilerde. Toptan sıfır arabaları toplayanları söylemeye bile gerek yok :)  Hatta şu Bağcılar esnafı Golf satmanın bug'ını bulmuş. Sıfır araçlara sadece rline ön tampon ve (muhtemelen) replika jant takıp Rline diye araçları satıyorlar. :)  Bunları gördükçe gülüyorum.

Ekran Resmi 2020-02-21 16.33.03.png

@Lolonerdo Hocam hayırlı olsun aracınız şimdiden. Donanım işi böyledir, kiminin hiç aramadığı, sevmediği ya da gerek duymadığı özellikler kimisi için elzem olur. Hem eşinizin hem de sizin içinize sinmiş bence. Oldukça dolu bir araca binecek, kontağı demeyeyim çünkü yok, düğmeye ilk basan siz olacaksınız :)   Malum şu ikinci el piyasasındaki fiyatları da gözüne alırsanız gayet güzel bi tercih yapmışsınız. Keyfini çıkarın. Tekrardan hayırlı olsun, kazasız belasız sürüşler.  

@Holigan @brt06 teşekkür ederim arkadaşlar. Hayırlısı olur inşallah. Sizlere de daha iyisi nasip olsun. Bu renkle ilgili aslında ilanlardaki fotolardan sonra kafam karıştı. Ben o rengi ilk canlı görmüştüm ve çok hoşuma da gitmişti. Yani değişik gelmişti. Bu renkten alınır demiştim. Ama bir daha canlı görmek nasip olmadı. Buraya konu açarken de asıl bu rengi canlı gören ya da kullananların görüşlerini merak ediyordum. Epey bir yardımcı oldunuz teşekkür ederim.

Bir şey daha; rengi beğenmeyen yada golfe yakıştırmayan arkadaşlar bu rengi canlı gördünüz mü yoksa sadece fotolardan hareketle mi söylüyorsunuz?

@onr ikisini de canlı gördüm kesinlikle benim tercihim kiremit kırmızıdan yana olurdu.

• Beğen
Tepkiler: onr
Ustadim,

Yillar önce 1999 model astra g araci cok yakin arkadasimdan cok temiz ve uygun fiyat diye almistim

Ruhsatta metalik antilop yazıyordu havalı olsun diye aracin renk b.k rengi kahverengiydi

Yollarda ayni renk araca yilda 10 defa denk gelmemisimdir

Renk sizin hosunuza gittiyse kimseye sormayın herkesin zevki farklıdır.

Astra diyince aklima geldi km 100.000 uzerine çıkmıştı alicilar sahibinden ve otopazarinda istedigim fiyati vermemislerdi km cok diye o zamanlar genc aracti ama cok aktif kullandigim icin km diger araclara göre km yüksek duruyordu

Araclarima iyi bakmaya calisirim 20-30 bin km gibi duruyordu

Bir galerici geldi istedigim parayi nakit verip almisti sonra sahibinden de km düşürüp güzel fiyat yazmıştı

Galerici de o zamanlar diziler de oynayan bir ünlüydü

Kisaca her malın alicisi vardir begeniyorsaniz alıp binin keyfini cikartin

Şimdiden güle güle kullanin

Teslim alinca haber verin sizi baklava.xls ekliyeyim

@Lolonerdo ben rengi canlı gördüm güzel bir renk günbatımı kırmızısına benziyor hafiften, içi bej olunca hoş görünüyor titan siyahı olursa nasıl durur orasını kestiremiyorum, sizin aracın iç rengi nedir, şimdiden hayırlı olsun güle güle kullanın.

Aracin rengini bayiide gormustum hocam bence tornadodan cok daha iyi bir renk golfe bir turlu yakistiramadigim renk tornado kirmizisidir.

Geri
Üst Alt