Araç alımı için tavsiyeleriniz nedir?

Lolonerdo

Üye
İsim
Nedim
Arkadaşlar merhaba, 1.5 TSI highline kiremit kırmızısı artı geri görüş ve keyless donanımlı araç için kapora verme aşamasındayım. Sizin fikirleriniz benim için önemli. Renk konusunda tereddütlerim var. Tunsten ve bej döşeme kombinasyon isterdim ama anahtarsız giriş çalıştırma da cliodan alıştığım bir sistem olsun isterim. Bu renk konusunda fiyat konusunda düşünceleriniz ne olur. Bu arada fiyat 218 ve Mart başı teslim. Şu anki aracım Clio 1.2 turboicon. Önceki aracım 2017 golf comf. Şimdiden teşekkürler.

Moderatör tarafında düzenlendi:
En kötü golf rengi=kiremit kirmizisi

Camtavan var mi bu fiyata?

Hocam renk pek alışılmış bir renk değil ama bu Golf sonuçta, son yıllarda araba alıp da zarar eden olmamıştır. İçinize sindiyse hayırlı olsun.  Cam tavan da varsa iyi bir tercih olur.

@Lolonerdo anahtarsız çalıştırma için 8 bin fazladan verilmez aslinda 800 lira da verilmez ama neyse, başka bir bayiden 210 bin olarak sipariş geçin en azından güzel bir rakama almış olursunuz.

Keyless olsa ne olur olmasa ne olur.. aracın renginden daha mı önemli., Mk7 ‘nin üretimi sonlandığı için ellerinde kalan son araçlar gönderiliyor., Ee haliyle son partiler böyle tercih edilmeyen renkler oluyor..

Kiremit kırmızı bence gayet güzel bir renk, tunsten gri aracım da vardı şimdi kiremit kırmızıya geçtim gayet memnunum.

@forzaGilles hocam anahtarsıza girişe biz çok alıştık. Hanım da kullanacak aracı o yüzden rahatlığını biliyoruz bence olması güzel olur ama zaten diğer bayileri de aradım, nisandan önce araç yok ve 214 fiyat veriyorlar.

Aracin rengi cooook önemlidir

Benim aracim suanda ilanda, ortalama fiyati bulmak icinde opsiyonlanan ilanlarin sahipleriyle yazisiyorum, kaca sattiklarini soruyorum

Renk yüzünden bariz bir sekilde 2.el fiyati emsallerine göre düsüyor

En son tumerik sarisi satan arkadas vardi diyarbakirdan, adam 5 bin lira ucuza verdi piyasadan

Rengi bencesiz begendiyseniz sorun yok.Klasik benim Golf beyaz.Kremit kirmizida güzel.Hatcback arabaya çoğu renk güzel duruyor bence.Nedense beyaz en çok satilan renk.Gonul isterdi sim siyah bir Golf...Yada mavi ikisine hastayim.Egea hatcback te mesela mat gri var 4 bin tl fiyat farki çıkıyor sadece renge...Renkli olmak iyidir bizim gibi bem beyaz gezmeyin.Alin bence kirmiziyi beyendiyseniz...

Aracin rengi cooook önemlidir

Benim aracim suanda ilanda, ortalama fiyati bulmak icinde opsiyonlanan ilanlarin sahipleriyle yazisiyorum, kaca sattiklarini soruyorum

Renk yüzünden bariz bir sekilde 2.el fiyati emsallerine göre düsüyor

En son tumerik sarisi satan arkadas vardi diyarbakirdan, adam 5 bin lira ucuza verdi piyasadan
Renk çok önemli haklısınız ama birazda zevk işi

Bende de turmeric sarı golf vardı, benim aldığım gün Fb kongre üyesi bir abimiz benden almak istedi. 

Kısa bir zaman sonra piyasanın çok üstünde bir fiyata aldı.

Lansman ve katalog ve tanıtım videolarında Turmeric hep vardı ama kiremit kırmızı maalesef.

Konu sahibi İlk mesajda

Renk konusunda tereddütlerim var !!!

Demiş zaten ! Bu çok yeterli bi  faul durumu  

Bu rengi alacak olan zaten kimseye sormadan hazmedip alır ki ? 

Bana orman yeşilini ankara bayisi -10 bine verse bi an gaza gelir gibi olmustum. Ama -3000 di diğer renklere göre. En son -7000 den telefon açtılar ...çokktan başka bayiden aldım dedim

Ayakkabı değilki giydikçe açılır diyelim

Tuğla kiremit briket rengi zor renk

En baştan tereddüt varsa o penaltıyı atmayın? 

Tereddütü olmayan biri atsın 

O kiside zaten forum morum dinlemez gider şaaaak alır buraya sormaz bile

@fanajal ben rengi beğeniyorum aslında. Tungsten ve beyazdan sonra gelir benim için. Mavi siyahı hiç sevmiyorum bu arabada. İçi açık renk olsaydı hiç düşünmezdim zaten 

@Lolonerdo İstediğiniz zaman bir gün içerisinde satabileceğinizi bildiğiniz ama rengini sevmediğiniz bir otomobile binmektense; satarken icabında 1-2 ay bekleyeceğiniz, belki piyasasının 3-5 altına satabileceğiniz ama severek bineceğiniz bir otomobil alın.

Otomobili siz kullanacaksınız, başkası değil. İlerde sizden satın alacak birisine otomobil seçmeyin, kendinize seçin. 

Benim mantığım bunu söylüyor, inşallah gönlünüze göre olur. :)

Zevkler ve renkler tartışılmaz. Eğer beğeniyorsanız alın bence.

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Geri
Üst Alt