Golf 7,5 Spoiler

@Negatiwe siz bu parcanin middle plus aracta geldigine eminmisiniz. Ben bu lipleri r line diye biliyorum. Arkadasimda oyle diyerek takti. 

@Negatiwe ust spoiler uzun evet ama lipler ayni diye biliyordum. Bilgi icin tesekkurler.

@Negatiwe siz bu parcanin middle plus aracta geldigine eminmisiniz. Ben bu lipleri r line diye biliyorum. Arkadasimda oyle diyerek takti. 
Parçalar birbirine çok benzer fakat midline plusta gelen yan flaplar Bi tık daha uzun ve orjinal bagaj kapağına uyuyor. Fakat r-rline-gti bagaj kapağının üst kısmı standart bagaj kapağından farklı olduğu için spoiler ve flaplar da daha farklı ve o sebeple onlarda spoiler çizgisi tavan çizgisi ile birebir uyuşuyor

Bandı çok önce almıştım önceki araçtaki plakayı da yapıştırırken kullanmıştım. O sebeple tam model hatırlayamıyorum malesef ama aşağıya örnek ilan bırakıyorum, ilandaki gibi şeffaf silikonumsu bir bant.   Şeffaf olmayan grimsi bantlar da var onları tavsiye etmem. Yeni modeller illaki çıkmıştır ama dilerseniz koçtaş vs gibi yerleri Bi gezinin derim. Zira oralarda sırf yük taşımak için üretilmiş olan modelleri direk bulabilirsiniz ona göre internetten aynı modele bakabilirsiniz. Çünkü bant olayında paketli markalı ürün almadıkça replika ürün gönderen çok oluyor. Bu da spoilerı düşürme-kaybetme riski demek doğrudan doğruya :) size tavsiyem aşağıdaki gibi şeffaf formda olan bir bandı koçtaş gbii yerde inceleyip fiyatı uygunsa ordan almanız, değilse de paketli gelmesi şartıyla ancak internetten almanız :)

https://urun.n11.com/yapistirici-ve-bant/cift-tarafli-guclu-bant-yapiskanli-yikanabilir-kaymaz-jel-bant-3m-P407645346

@pretoria @mustafacagri@Aliiii @GkM_2015

montaj için istoç beyaz garaja gittim. Muhabbet sıradında kendi golf araçlarına uyguladıkları 4 parça spoileri görüncü şaşırdım çünkü daha önce gördüğüm spoilerlerden farkı hiç açıklık ve yükseklik olmaması. Bu yeni ürünler taiwan üretimi olup boya montaj dahil 700 TL dedi Çin istersen 300 

görselini bırakıyorum 

CD2938E9-92F1-4925-A238-F86DEE19B7BB.jpeg

@pretoria @mustafacagri@Aliiii @GkM_2015

montaj için istoç beyaz garaja gittim. Muhabbet sıradında kendi golf araçlarına uyguladıkları 4 parça spoileri görüncü şaşırdım çünkü daha önce gördüğüm spoilerlerden farkı hiç açıklık ve yükseklik olmaması. Bu yeni ürünler taiwan üretimi olup boya montaj dahil 700 TL dedi Çin istersen 300 

görselini bırakıyorum 

Ekli dosyayı görüntüle 28201
Yükseklik farkı gerçekten çok azmış. Biraz daha uzaktan çekme şansınız var mı yine yan taraftan 

Malesef eve geldim. ama gerçekten yok elle kontrol ettim aynı hizada 
Şahane o zaman :) aracı almadan önce uygun fiyatlı olarak almıştım spoilerı, sağa sola çarpıp zarar görecek bişi olmadığı için uygun tercih ettim.  Çok göze batıyorsa ki siz komple rline dönüşüm yaptınız bence direk bu orjinale yakın olan malzemeden alın derim :).  Diğerlerinde ister istemez fark oluyor tavan çizgisi ile illaki

Ben o zaman görselde ki parçaları iade edip acaba çift yönlü yapışkan bantlı olanları varsa ondan mı almalıyım çünkü ben silikon sıkmak istemiyorum çift taraflı bant ile pek sağlıklı olacağını düşünmüyorum en iyisi iade ediyim o zaman 

Şahane o zaman :) aracı almadan önce uygun fiyatlı olarak almıştım spoilerı, sağa sola çarpıp zarar görecek bişi olmadığı için uygun tercih ettim.  Çok göze batıyorsa ki siz komple rline dönüşüm yaptınız bence direk bu orjinale yakın olan malzemeden alın derim :).  Diğerlerinde ister istemez fark oluyor tavan çizgisi ile illaki
Şimdilik daha önce aldığım flapları taktım üçüncü stop bölgesini de pianoblack kapladım. İlerde bu ürünü alıp yaparım 

Ben o zaman görselde ki parçaları iade edip acaba çift yönlü yapışkan bantlı olanları varsa ondan mı almalıyım çünkü ben silikon sıkmak istemiyorum çift taraflı bant ile pek sağlıklı olacağını düşünmüyorum en iyisi iade ediyim o zaman 
İyi olur

Geri
Üst Alt