Golftutkusu Sticker Ana konu

@frknyldrm @Alpyaman Gözüm alışık olmadığı için ters yöndeki silüet bana hoş gözükmedi ama baktıkça alışırız artık. :)  Ölçüleri alınca matbaacı arkadaşa 100 veya 200'er adet siparişi geçeriz. 

Moderatör tarafında düzenlendi:
@frknyldrm @Alpyaman Gözüm alışık olmadığı için ters yöndeki silüet bana hoş gözükmedi ama baktıkça alışırız artık. :)  Ölçüleri alınca matbaacı arkadaşa 100 veya 200'er adet siparişi geçeriz. 
Bence ters yönde olmamalı ikisi de araba yönüne bakmalı ters yönlü güzel değil tabi bu benim düşüncem 

Bence ters yönde olmamalı ikisi de araba yönüne bakmalı ters yönlü güzel değil tabi bu benim düşüncem 
Evet dediğiniz gibi olacak hocam. Sürücü tarafında sola bakan, diğer tarafta ise standart logo olacak. Herkesin hoşuna gidecektir. Sağ için farklı, sol için farklı baskı olacak.

Kelebek cami fikri çok iyi bagaj camına da olmaz değil fakat kelebek camı içinde düşünülebilir. 

Ve bence kelebek camına ters baskı gayet hoş duruyor. Ve benimde bir fikrim var. Aslında baskı yapılmadan önce söyleseydim iyidi fakat madem kelebek camlar içinde baskı yapılacak

golftutkusu.com şeklinde olsa yazı olsa daha iyi olmaz mı? 

Alt resimdeki logo yazısı düzeltildimi tamamdır. Galiba istenen bu şekilde.

IMG_20200223_231251.jpg

Geri
Üst Alt