Golftutkusu Sticker Ana konu

AhmetCakmak

Yönetici
İsim
Ahmet Çakmak
Merhabalar,

Sonunda sticker dağıtımı için gerekli işlemleri hallettik ve bekleyiş sona erdi. :)  

Aslında daha önceden stickerlarımız elden dağıtılıyordu fakat ilgi görmeyip toplu gönderdiğimiz stickerlar verdiğimiz temsilci arkadaşlarda kalınca stickerları kargo dahil olmak üzere makul fiyatla göndermenin daha doğru olacağını düşündük. İsteyen yine elden ücretsiz teslim alabilir fakat sticker kapıma gelsin diyenler kargo dahil 20 TL ücretle sticker alabilirler.

Oto kokusu olarak da kaliteli ve bilindik bir marka olan Little Trees oto kokusundan küçük bir miktar siparişimizi geçtik. İsteyenler ürün sayfasında oto kokusunu tanesi 16 tl olarak alabilirler.

Siparişler Shopier sistemi üzerinden otomatik olarak alındığı için kargoda yanlış olmaması adına tüm bilgileri doğru girmeye dikkat edelim. 

Kargoları vakit buldukça göndermeye çalışacağız. 

Bu siparişlerde kargo ve sticker maliyetinden geriye kalan küçük miktar belli bir rakama ulaşınca Golftutkusu'nu oluşturan siz değerli tüm dostlarımız adına Mehmetçik Vakfı'na bağış yapılacaktır.

İyi forumlar.

Sticker sipariş linki: https://shopier.com/2483290

*Dipnot: Yurtdışından sipariş edenlerin sipariş vermeden önce bana ulaşması gerekiyor.

Sticker ve Ay Yıldız oto koku:

sticker.jpg trees.jpg

2020-02-18_21-34-00.png

Moderatör tarafında düzenlendi:
hayırlı olsun herkese...

Ben 1 sticker 1 koku istiyorum.  Koku geldiği zaman haber verirseniz memnun olurum İstanbul içi elden teslim almak isterim vakit bulabilirsem...

Forum Sayfamız Adına Hayırlı Olsun.

Hem Grup üyesi Sticker Taleplerine çözüm,

Hem Tutkusu olduğumuz Araçlarımıza Hoş bir koku,

Hem de Sosyal Sorumluluk ve Duyarlılık adına Yapılan Bu projeye Destekleriniz bekler Herkese şimdiden Çok Teşekkür Etmek isterim.

Ahmet hocam uğraşların için Teşekkürler  (y)

Hayırlı olsun, emeği geçenlere teşekkürler. Mehmetçik Vakfı'na bağış da çok güzel düşünülmüş.  (y)

Kokuda tedarik problemi yaşanmayacaksa onda da adet seçimi yapılabilirse daha iyi olur bence.

@Ender Hep birlikte daha iyiye inşallah Ender abi. :)  

@frknyldrm Şuanlık 48 adet koku var hocam. Stok sorunu yaşamayız direkt bayisinden sipariş verdim. Sonra yine sipariş geçebiliriz. Ürün seçeneklerine 1-2-3 adet koku seçenekleri ekledim. Hepsini seçince 6 adete kadar alabilirsiniz.

@Ender Hep birlikte daha iyiye inşallah Ender abi. :)  

@frknyldrm Şuanlık 48 adet koku var hocam. Stok sorunu yaşamayız direkt bayisinden sipariş verdim. Sonra yine sipariş geçebiliriz. Ürün seçeneklerine 1-2-3 adet koku seçenekleri ekledim. Hepsini seçince 6 adete kadar alabilirsiniz.
@AhmetCakmak  Teşekkürler, emeğinize sağlık hocam. 

1 adet sticker aldım. Bulunduğum ilden de başka bir ile geçme durumu var. Ne zaman kargolarsınız acaba?

Ellerinize emeklerinize sağlık

1 sticer 2 koku elden alabilirim

Elden teslim yeri neresi acaba uzaksa siteden sipariş vereceğim

Hangi kargo firmasi ile gonderiliyor siteden alırsak adres bilgisi firmanin sube teslim adresini seçeceğim de

Ellerinize emeklerinize sağlık

1 sticer 2 koku elden alabilirim

Elden teslim yeri neresi acaba uzaksa siteden sipariş vereceğim

Hangi kargo firmasi ile gonderiliyor siteden alırsak adres bilgisi firmanin sube teslim adresini seçeceğim de
Ben Üsküdar'dayım Bülent abi. Kargo firması MNG veya Yurtiçi. Kargoya gidince bilgiler direkt düşüyor verdiğiniz siparişte girdiğiniz bilgilerle. Sanırım ben ürünü verirken şubede teslim olarak söylemem gerekiyor. Eğer Üsküdar tarafına işin düşmüyorsa; sipariş verirken özel not ekleme kısmı var, oraya şube teslim yazarsan unutmam ben de kargoya verirken.

Kokular yarın kargoya verilecek, Tuzla'dan gelecek bana. En geç cuma günü kokular elime ulaşır.

Ankara'da alacak olan var mı arkadaşlar. Var ise birlikte sipariş verelim elden alalım birbirimize.

İlk kargoları bugün verdik @HsyN3455 hocamızın acelesi var diye.  :)  Stickerlar 2 adet olarak güncellendi. Bugünkü kargolarda da 2 adet sticker yer alıyor.

Geri
Üst Alt