Orta konsol küllük kapağı

alkaya1903

Yeni Üye
İsim
Hasan
Arkadaşlar orta konsoldaki küllük kapagi yerinden çıktı.. orasi nasil sökülür aceba bi fikri olan varmi?

20200217_175158.jpg

Hocam youtubeda bardaklık kısmı tamir videoları var. Orda görebilirsiniz nasıl döküldüğünü. 

@alkaya1903 spatula yardımı ile vites kolu çerçevesi ile küllük kısmının birleştiği yerden kastırıp çıkarabilirsiniz.

O parcayi ugrasmama ragmen sokemedim bende kablosuz sarj alicam takamam diye alamiyorum :(

@GkM_2015 biraz zorlama ile sökebilirsiniz, aslında discover pro için  usb değişirken kalosuz sarj yaptırabilirdiniz sanırım sonradan karae verdiniz😊

@Serkanasn orayi sokmedim gerek kalmadi. Discoyu kendimiz taktik. Usb degistirmedim. Uyumluydu.

O kısmı yukarı değil kendinize doğru çekmeniz gerekiyor. Ancak şöyle bir durum var o parça baya bir esniyor dikkat etmeniz gerekir. Ben söktüm geri görüş kamerasının montajı için.

teşekkür ederim arkadaşlar.. usb girişinin olduğu küçük topridonun kapağının menteşesi yerinden çıkmış sanırım tam kapanmıyor onun için sökmek istiyorum ama bi türlü beceremedim.

@Serkanasn araya bi kartvizit kaçtı, onu çıkartayım derken kapağın menteşesi yerinden çıktı heralde normal çalışmıyor. Onu takmak için sökmek istiyorum. Kablosuz şarj nasıl takarız sökülünce onuda ekleyelim, yardımcı olabilir misiniz bu konuda..

Moderatör tarafında düzenlendi:
@alkaya1903 konuyla alakalı YouTube de video olması lazım, kredi kartının girdiği yer ile usb nin takılacağı yerin birbiri ile bağlantısı yok zaten.

Sevgili dostlar, Bu gözün kapağı sıkışmış açılmıyor.

Nasıl açabilirim yol gösterebilirmisiniz.

Allah o gözü o şekilde dizayn edeni bildiği gibi yapsın,  yukardan bişey düştümü direk çiziyor o kapağı... İçim gidiyor hele telefon düşünce🤢🤮

Geri
Üst Alt