Jump to content

Satılık 2017 1.4 tsi 125 bg highline dsg.

Recommended Posts

• İleti 126
  • Oluşturuldu
  • Son yanıt

Konuda en çok paylaşım yapanlar

Konuda en çok paylaşım yapanlar

En beğenilen yorumlar

Golf 1.5 TSI ACT 150 PS DSG Highline 276.600,00 TL Liste fiyatına sahipken, 265.000,00 TL verip 3 yaşında, 35 bin km yol yapmış, 125 PS aracı almaya niyet eden insanın akli dengesinden şüphe

ARACIMDA KAZA BOYA DEĞİŞEN TRAMER KAYDI YOKTUR. ARAÇ ALINDIĞINDAN BERİ KAPALI OTOPARKTA MUHAFAZA EDİLMEKTEDİR. YILLIK BAKIMLARI KM DOLMADIĞI HALDE SÜRE DOLMASI SEBEBİYLE ERKENDEN YETKİLİ SER

85 yazdığım araca mesajla 77 78 79 yazanlar çok oldu. Galerici arkadaşım görmüş ilanlarda adımı, arıyor 81 e alayım ikimizin de işi görülsün arkadaşız diyo 😂 En son ciddi alıcı araç başına geldi

Konudaki görseller

@erkan163 büyük ihtimalle esnafa verecek 15-20 üzerine, esnafta 15-20 üzerine bir başkasına verecek o alanda 15-20 üzerine satmaya çalışacak, durum böyle olunca rakam 207 den 250 üzerine zıplayacak bizde vay arkadaş kim yükseltiyor bu piyasayı diyeceğiz🤣🤣

Gönderi bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Hocam siz bu şekilde düşünerek obsesif olursunuz şu paraya satsam benden alan para kazanır. Benden almadı şunu aldı şu paraya satacak gerek yok bu kadar kasmaya hangi araba yerinde duruyor ? Buna yetişemezsiniz

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Gönderi bağlantısı
Sitelerde Paylaş

araç 6 ay dan beri satışta . 

sanırım golflerin piyasası yok TR de diyesim geldi . 

mk7,5 böyleyse 

aman mk8 alıpta satmaya niyetlenmeyin  3,5 yıl ilanda kalır.  ızdırap olur.  

Gönderi bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Golf 1.5 TSI ACT 150 PS DSG Highline 276.600,00 TL

Liste fiyatına sahipken,

265.000,00 TL verip 3 yaşında, 35 bin km yol yapmış, 125 PS aracı almaya niyet eden insanın akli dengesinden şüphe ederim.

Peki bu alıcı şu an bulunabilir mi?

Aziz Nesin gibi düşünürsek ihtimal var ama, düşünmek istemiyorum :D 

tarihinde yally tarafından düzenlendi
Gönderi bağlantısı
Sitelerde Paylaş
Gönderildi: (düzenlendi)

@yally bahsettiğiniz aracı bayiye gidip alabiliyorsak problem yok, alabiliyormuyuz? Misal 280 versem bana bulabilir misiniz?

Mantık çerçevesinde konuşursak çok mutlu olurum, diğer türlü bu aracı bu rakama bana bulmanız gerekiyor.

tarihinde Serkanasn tarafından düzenlendi
Gönderi bağlantısı
Sitelerde Paylaş

@tuncer_2632 lütfen kendi aracınızın başına ne gelmesini istiyorsanız başkalarının aracı içinde aynı şeyi düşünün, aracın bir fazlalığı yok satılsın diye bir acelemiz de yok satmaya niyetimiz de yok, piyasasının 15-20 fazlasını veren olursa veririz, hiçbir özelliği olmayan iki fiberglass takıp 270 isteyenler varken neden benim aracıma takıldınız anlamadım.

Gönderi bağlantısı
Sitelerde Paylaş
[mention=20476]yally[/mention] bahsettiğiniz aracı bayiye gidip alabiliyorsak problem yok, alabiliyormuyuz? Misal 280 versem bana bulabilir misiniz?
Mantık çerçevesinde konuşursak çok mutlu olurum, diğer türlü bu aracı bu rakama bana bulmanız gerekiyor.

280 verseniz bu aracı her türlü bulabilirsiniz. Sari sitede onlarca 1.5 tsi 2020model 0 km ilan var. Yeter ki bulmak isteyin.

Sent from my iPhone using Tapatalk
Gönderi bağlantısı
Sitelerde Paylaş

@Serkanasn Allah korusun hocam Allah kaza bela vermesin. Gözden çıkarılan mal elde fazla kalınca başına değişik şeyler gelebiliyor. Önceki aracımda yaşamışdım. Anlamadığım şey şu, satmayada niyetimiz yok demişsiniz. Niyetiniz nedir acaba? Piyasasının 15-20 fazlasını veren olursa veririz demişsiniz. Buradaki insanlar saf mı? Burada herkes bu araclardan iyi anlayan aklı başında insanlar. Sizce 15-20 fazladan verirler mi? Sizin ilgi alanınız sarı site orada bence sürekli fiyat arttırın.

Gönderi bağlantısı
Sitelerde Paylaş
On 23.07.2020 at 11:17 PM, Serkanasn yazdı:

@erkan163 büyük ihtimalle esnafa verecek 15-20 üzerine, esnafta 15-20 üzerine bir başkasına verecek o alanda 15-20 üzerine satmaya çalışacak, durum böyle olunca rakam 207 den 250 üzerine zıplayacak bizde vay arkadaş kim yükseltiyor bu piyasayı diyeceğiz🤣🤣

piyasayı kim mi yükseltiyor? ! 

beraber sesli düşünelim... 

6 aydır 3 yıllık Golfünü  satamayıp( kolay satılmasından dolayı piyasada cumhuriyet altınıda denilir Golfe) 

sıfırına zam geldi, makas büyümesin diye de ilk  ile son fiyat güncellemesi farkı  80.000 lira  olan arkadaş mu yükseltiyor? yoksa işi gücü araba satmak olan galerici mi?  15-20bin kazanan( vergisini de ödüyordur arasıra) ? 

Gönderi bağlantısı
Sitelerde Paylaş

@tuncer_2632 araçtan anlamakla araç satın almak biraz farklı oluyor misal bende yemek yapmaktan anlarım ama lokanta sahibi değilim😊

işin espirisini geçersek siz aracınızı piyasanın altında satmak istermisiniz? 

@Seastar76 ne yapmamı önerirsiniz? Almak istediğim aracın fiyatı yükselirken ben indirim mi yapayım? Siz bana aracınızı Şubat ayında ki rakamlardan satarmısınız?

Eger satacaksanız hemen alabilirim hatta şubat fiyatına bu sitede aracı olanların tamamını alabilirim.

Gönderi bağlantısı
Sitelerde Paylaş

@tuncer_2632 malımızı gözden falan da çıkardığımız yok çok şükür, almak isteyene veririz gider, satmaya niyetimiz yok derken satmaya uğraşmıyorum anlamında, misal bugun 10 km uzaktaki ilçeden biri aradı dükkanım var çıkamıyorum burada görmem mümkün mü dedi bende maalesef dedim, ama almak isteyen olursa elbette satarız.

Gönderi bağlantısı
Sitelerde Paylaş
Misafir
Bu konu kapalıdır ama konuya cevap yazmaya yetkiniz var görünüyor.
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...