Jump to content

Satılık 2017 1.4 tsi 125 bg highline dsg.

Recommended Posts

• Kurucu Yönetici
31 dakika önce, krym yazdı:

@chemdemir Bayide yok, olsa bana niye vermesinler, para hazir, showroomda sergilenen arac bile yoktu, hangi bayi? ortak havuz kullanmyiorlar mi?

Ayirca stoktaki araclardan bahsetmiyorum, yeni gelecekler sikintili matrah yüzünden

golf girince tabiki a3te girer %60 matrahina, arada fark olur, sonucta hepsi artar

Hocam şuan herkes cebinde parası hazırda bekliyor zaten. Bazen kapora iptalleri vs oluyor, o yüzden araçlar boşa çıkabiliyor. Onun dışında araç yok. Kaporaların büyük çoğunluğu da 3-4 aydır bildiğimiz üzere galericilerin kaporaları. Ötv limitlerini biraz arttırsalar iyi olacak, yoksa bu gidişle Clio'lar bile %60 ötv olacak :) 

Bugün Üsküdar'dan eve giderken bir galeri gördüm. Maksimum 20-30 metre kare bir dükkan, ama önünde 3 tane Ateca diziliydi. Hepsi de aynı paket ve aynı renk. Almışlar sıfırları bekliyorlar alıcının cebindeki parayı boşaltmayı... Fırsatçılık benim kendi dinimde haramdır, buna göz yuman ve halen adam akıllı düzenlemeler getirmeyen devlet yetkililerine de hakkımı helal etmiyorum.

Gönderi bağlantısı
Sitelerde Paylaş

• İleti 126
  • Oluşturuldu
  • Son yanıt

Konuda en çok paylaşım yapanlar

Konuda en çok paylaşım yapanlar

En beğenilen yorumlar

Golf 1.5 TSI ACT 150 PS DSG Highline 276.600,00 TL Liste fiyatına sahipken, 265.000,00 TL verip 3 yaşında, 35 bin km yol yapmış, 125 PS aracı almaya niyet eden insanın akli dengesinden şüphe

ARACIMDA KAZA BOYA DEĞİŞEN TRAMER KAYDI YOKTUR. ARAÇ ALINDIĞINDAN BERİ KAPALI OTOPARKTA MUHAFAZA EDİLMEKTEDİR. YILLIK BAKIMLARI KM DOLMADIĞI HALDE SÜRE DOLMASI SEBEBİYLE ERKENDEN YETKİLİ SER

85 yazdığım araca mesajla 77 78 79 yazanlar çok oldu. Galerici arkadaşım görmüş ilanlarda adımı, arıyor 81 e alayım ikimizin de işi görülsün arkadaşız diyo 😂 En son ciddi alıcı araç başına geldi

Konudaki görseller

• 2 weeks later...

@AhmetCakmak nema problema😊

Geçen birisi aradı araç hakkında ilanda yazdığım herşeyi tekrar tekrar sordu sabrederek her sorusuna cevap verdim veeeee o muhteşem an geldi ve aracın olur fiyatını sordu😊

197 den ilana verdiğim araç için son olur rakamı 197 dedim, hiç pazarlığı yokmu dedi bende maalesef dedim, birisine mi kızdınız diye sordu ben de yok canım neden kızayım dedim vs vs.

yani demem o ki insanlar alışmış bir malı ederinin 10-15 altına alıp ordan prim yapmaya, yok sana o primi yaptırmam deyince de alınıyor birde yüzsüz yüzsüz😂

ilanı arayanlar o kadar saçma sapan şeyler soruyor ki onların yanında bunlar birşey değil.

Gönderi bağlantısı
Sitelerde Paylaş
  • 3 ay sonra...

85 yazdığım araca mesajla 77 78 79 yazanlar çok oldu. Galerici arkadaşım görmüş ilanlarda adımı, arıyor 81 e alayım ikimizin de işi görülsün arkadaşız diyo 😂

En son ciddi alıcı araç başına geldi adamı sevdim sürekli Ahmet Bey diye konuşuyor, işinde gücünde bir esnaf abimiz o fiyat sormadan 83 olur dedim. Eksperden sonra 82.650 de anlaştık.

Demem o ki gerçekten çok saçma insanlar, bedavadan yazabilıyor. Nasıl ki ilanlar ücretli ise mesaj atmak da ücretli olsun. Birçoğuna engeli bastım üye dolandırıcılık yapıyor diye 😁

Adam arıyor "km düşük olabilir ama modeli 2013 müş gardaş bu para çok" diyor, "abi farkındaysan ben seni aramadım sen beni aradın, 2015 al o zaman aynı araç, vergisini fazla ödersin, en azından devlete faydan olsun" dedim kapattım telefonu.

Gönderi bağlantısı
Sitelerde Paylaş

@typhoons hatırlamıyorum ama 185 ti sanırım, sıfır fiyatı 215 iken ona kıyasla 185 yazmıştım, şimdi sanırım en son gelenleri yaklaşık 10-15 gün önce 260 civarında bir rakama sattılar, bende ona kıyasen rakamı belirliyorum malum satıp bulabilirsem sıfır km bulamazsam 2019 yada 2020 ikinciel alacağım, aradaki makası sürekli belirli bir oranda tutmaya çalışıyorum.

Gönderi bağlantısı
Sitelerde Paylaş
  • 2 weeks later...
  • 3 weeks later...

hocam hayırlı satışlar, aracınız çok güzel.

birkaç opsiyon az olması kaydı ile sarı sitede benzeri araçları 10-15 bin lira farka kadar bulmak mümkün.

sakın yanlış anlamayın, aracınızın birebir aynısını daha ucuza buldum demiyorum :)

belirtmiş olduğum aralık birçok insanı opsiyonlardan feragat etme yoluna itebilir.

bu doğrultuda nacizane görüşüm en azından r line direksiyonu vermeyip bunu da fiyata yansıtırsanız sizin için daha iyi olabileceği yönünde.

tekrardan hayırlı satışlar.

tarihinde yally tarafından düzenlendi
Gönderi bağlantısı
Sitelerde Paylaş
54 dakika önce, ahmet306 yazdı:

valla bu ortamda Golf gibi bir arac ikinci elde aylardır satılmıyorsa, sizin satmaya niyetiniz yok demektir.

Piyasada Golf satılmıyor diye bişey yok aslında. Şu dönemde en çok satılan araçlardan. Golf Fiyat politikasına bağlı olarak Satış zamanı değişim gösterebiliyor Hocam. Kendi aracımı 15-20 günde düşündüğüm rakama verdim mesela. Sarı sitede ciddi olarak çok yüksek fiyat talep edenler var haliyle uzun müddet beklemek zorunda kalınabiliyor.

Gönderi bağlantısı
Sitelerde Paylaş
Bir saat önce, ahmet306 yazdı:

valla bu ortamda Golf gibi bir arac ikinci elde aylardır satılmıyorsa, sizin satmaya niyetiniz yok demektir.

Sorun satmak değil, piyasasında satmak.

Satınca yeni alacağınız araçta fiyat farkı yerseniz sattığınıza pişman olursunuz.

Makasa düşmemek tabiri kullanılıyor bu durum için. 

Son aracımı satarken alıcının bazı problemleri sebebiyle 10 gün sürdü satışı alması. Anlaştığımız fiyatın çok üzerine çıkmıştı emsallerinin fiyatı. Onun yüzünden alacağım aracı da 5 gün bekletmek zorunda kaldım. Eğer alacağım aracın fiyat yükselse idi ben de sattığım aracın fiyatını artıracaktım..

tarihinde Kysr038 tarafından düzenlendi
Gönderi bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Fiyat uygun pazarlıksız gitmesi lazım. Geçen hafta sıfır a3 aldık yeğenime 252ye onun yanında bu baya uygun bence. 
(2. ellerin 0dan biraz daha pahalı olması lazım)

0ACD2999-D8E5-4349-819A-2BEFCFF6C855.jpeg

tarihinde erkan163 tarafından düzenlendi
Gönderi bağlantısı
Sitelerde Paylaş

@erkan163 bugun bir beyfendi aradı ve açık açık yarın sıfır leon fr alıyorum onu satıp size dönüş yapayım dedi, söylediğiniz durum makaraya alınacak bir olay ama gerçekten o şekilde işliyor şuan piyasa, arayan kişi büyük ihtimalle 207 ye leon fr alıp 240 gibi satıp sonra istediği aracı alacak, aslında piyasa şuan bu şekilde dönüyor, leon fr golf 7 a3 vs bunların hepsi doğuş oto otoparklarında çürürken kimse almıyordu hatta yıl bitip mart nisan ayına kadar bir önceki yılın aracı bulunuyordu arteon modellerinde iki önceki yılın araçları dahi bulunabiliyordu, emin olun şuan bayilerde sıra bekleyen bireysel kullanıcılar araçları aynı gün ilana koyup satacak, yarın ve önümüzdeki haftanın ilk günü teslimatlar var dileyen sahibinden de leon ve A3 ilan sayılarındaki artışı takip edebilir, leon alanlar satıp A3 alma derdinde A3 alanlar satıp başka araç alma derdinde piyasanın durumu çok acayip, hiç kimse gerektiği için araç almıyor.

Gönderi bağlantısı
Sitelerde Paylaş
Misafir
Bu konu kapalıdır ama konuya cevap yazmaya yetkiniz var görünüyor.
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...