Vagcom key

konyali93

Yeni Üye
İsim
süleyman
Vag com 31347 hatası alıyorum ve kabul etmiyor 09 parametredeki 

4DBCE033-DE0E-423F-8CEA-3FD2D9435472.jpeg

sıfre gırılen yerde sıfreyı soyluyor zaten orada yazan aynı mı kontrol ettınız mı

Bugün ben de farkettim bunu. şifreyi girdikten sonra programdan çıkmadığımız için tekrar bir kodlama yaparken şifre girmek isterseniz bu hatayı veriyor. Buna rağmen devam ettim kodlarda sıkıntı olmadı.

31347 bir kere giriş yaptıysanız, diğer kodlamalar da tekrar tekrar istemeyecek.

Ta ki programı kapatıp açtınız, ya da ana menüye çıktınız o zaman gerekiyor.

Ha zaten orada da pop up mesajı çıkıyor 31347 şeklinde o zaman girersiniz.

Security Access-16 menüsünde 31347 kodu girdikten sonra aynı hatayı bende alıyorum. popup mesaj hiç çıkmıyor. Kodlama yapmaya çalıştığım araç 2015 Tiguan Lounge ve kablom da 19.6.1 versiyon. 

Bazı yabancı forumlarda akü zayıflığından kaynaklanabileceği belirtilmiş ve aracı belli bir süre çalıştırdıktan sonra çalışır durumdayken deneyin deniliyor, hepsini denedim sonuç yine aynı.

Hocam oranın şifresi "20103" bunu bi deneyin. Veya "31347" eğer buna rağmen hata veriyorsa pc den usb tamamen çıkartın programıda kapatıp tekrar açın ve aynı panele direkt giriş yaptıktan sonra ilk önce securty acces'i girin. Şifreyi vermezse bu 2 şifreden ilk önce 31347 olmazsa tekrar aynı işlemleri yaptıktan sonra bu sefer 20103 deneyin.

Hocam oranın şifresi "20103" bunu bi deneyin. Veya "31347" eğer buna rağmen hata veriyorsa pc den usb tamamen çıkartın programıda kapatıp tekrar açın ve aynı panele direkt giriş yaptıktan sonra ilk önce securty acces'i girin. Şifreyi vermezse bu 2 şifreden ilk önce 31347 olmazsa tekrar aynı işlemleri yaptıktan sonra bu sefer 20103 deneyin.
Olmadı, şimdide  Controller refused to send a seed! error 37: Regured time delay not expired şeklinde hata verdi.

Olmadı, şimdide  Controller refused to send a seed! error 37: Regured time delay not expired şeklinde hata verdi.
Kabloda Mı bir problem var acaba?  Kabloyu taktıktan sonra TEST yapıyor musunuz? Herşey OK olarak çıkıyor mu? 

Kabloda Mı bir problem var acaba?  Kabloyu taktıktan sonra TEST yapıyor musunuz? Herşey OK olarak çıkıyor mu? 
Test yapıyorum ve hepsi OK olarak görünüyor ve kaydediyorum, daha sonra Select > 09-Cent. Elect. > Security Access-16 menüsünde  kod yazmamız gereken yerde şifreyi gösteren popup çıkmıyor. Onun için sanırım hiç bir şifreyi kabul etmiyor.

Moderatör tarafında düzenlendi:
Test yapıyorum ve hepsi OK olarak görünüyor ve kaydediyorum, daha sonra Select > 09-Cent. Elect. > Security Access-16 menüsünde  kod yazmamız gereken yerde şifreyi gösteren popup çıkmıyor. Onun için sanırım hiç bir şifreyi kabul etmiyor.
Daha önce girmediğim Biryer olsa olmuyor derdim fakat sürekli girilen bir kanal, hocam ya yazılımı kaldırıp yeniden kurun yada farklı bir pc ile arabaya bağlanın, sorun yazılımsal olabilir. 

Büyük harf S12345 deneyin

SM-N950F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

31347-20103-S12345 denedim olmuyor. Yazılımı kaldırdım tekrar kurdum yine olmadı ilk mesajdaki hatayı veriyor. 

Şöyle bir durum var, mesela;

F5-Information Electr. > Security Access-16 > S12345 kodunu girip geri görüş kamera kaodlaması yapabiliyorum.

42-Door Elect. Driver > Security Acces-16 > 04354 şifresini girip Kumandadan ayna katlama foksiyonunu yapabiliyorum. 

Sadece 09-Cent. Elect. > Security Access-16 >  31347 şifreyi kabul etmiyor. Burada popup şeklinde gireceğimiz şifre belirtilmiyor.

Moderatör tarafında düzenlendi:

31347-20103-S12345 denedim olmuyor. Yazılımı kaldırdım tekrar kurdum yine olmadı ilk mesajdaki hatayı veriyor. 

Şöyle bir durum var, mesela;

F5-Information Electr. > Security Access-16 > S12345 kodunu girip geri görüş kamera kaodlaması yapabiliyorum.

42-Door Elect. Driver > Security Acces-16 > 04354 şifresini girip Kumandadan ayna katlama foksiyonunu yapabiliyorum. 

Sadece 09-Cent. Elect. > Security Access-16 >  31347 şifreyi kabul etmiyor. Burada popup şeklinde gireceğimiz şifre belirtilmiyor.
Hocam şifre girmek gerekmiyor olabilir. Şifre girmeden değişiklik yapabildiniz mi ?

Geri
Üst Alt