Golf 7,5 J Far Osram Night Breaker Laser 4500k

Arkadaşlar sorun çözüldü gibi, video atıyorum yorumlarınızı bekliyorum, sorun ballastta imiş, photon supreme bir ballast buldum taktım 35 wat, far kutusunun altına sabitledik bu sefer.

Bence 10 numara olmuş

Güle güle kullanin

Yalniz gözüme takilan ön cam havalandirma kanallarinin orada lekeler mi var?

@HONEY ön cam çok temiz değil ancak, ışıkta hafif dairesel lekeler var, bu eski ballastta daha çok belli idi, far replika olduğu için oluyor sanırım çok göze batmıyor, konuyu açan arkadaşın videosunda da var dikkatli bakınca. 

51 dakika önce, ali_burkay yazdı:

Arkadaşlar sorun çözüldü gibi, video atıyorum yorumlarınızı bekliyorum, sorun ballastta imiş, photon supreme bir ballast buldum taktım 35 wat, far kutusunun altına sabitledik bu sefer.

Hayırlı olsun hocam harika gözüküyor. Parasını gerçekten sonuna kadar hakediyor ampüller on numara 😂👍🏻

@ali_burkay 55w balast taksak nasıl olur acaba😂 bence uçurur. Ama şuan mükemmel seviyede. Arjinalle aynı aydınlatma diyebilirim. Hatta bir tık üst bile olabilir!!!

Moderatör tarafında düzenlendi:
Üstadlar herkese merhaba . Aracima j led far takmaya karar verdim ampul olarakta ; 

OSRAM D2S NIGHT BREAKER LASER XENARC

Dusunuyorum. Onerir misiniz kullananlar arkadaslar yorumlayabilir mi ? Yardimci olursaniz cok sevinirim🙂

@Furkan96 bayağı iyi bir seçim olur daha önceden sanayiden aldığım çakma phlips lerden sonra baya iyi oldu

@Furkan96 yok hocam far ayarı yaptıktan sonra karışının gözünü alma durumu yok muayene konusuna gelirsek ben halojenleri takarak gittim ama büyük ihtimalle geçer birdahaki sefere öyle yaparım ben muhtemelen 

@Furkan96 Trendyol linki de vardı az önce baktım 800 TL çifti ona göz atın derim. Önceki sayfalarda mevcut

Geri
Üst Alt