Golf 7,5 J Far Osram Night Breaker Laser 4500k

Hayirli olsun. D2s ve d3s arasinda neden bu kadar fiyat farki var acaba. Ben kac zamandir basic bixenon icin nb laser d3s alayim diyorum ama uzerindekiler patlamadiklari icin kiyamadim paraya.
D2S ampülün arka kısmında ateşleyici yoktur. Ayrıyetten kablo gibi bir ateşleyici takılır. Ama D3S ampüllerde kabloya gerek yoktur. Ateşleyicisi arkasında entegredir. Dolayısıyla daha çabuk ısınıyor ampül. Bir diğer farkta cekmiş oldukları Volt farkıdır. D3S daha az voltajda çalışıyor. 

Moderatör tarafında düzenlendi:
@Hsyn07 ilandaki yazan fiyatı ve senin de aldığın fiyatı söyledim veremeyiz dedi.bi arkadaşa bu seferlik böyle olsun diye söylemiş demek ki sen değilsin. Benim acelem vardı aldım çıktım. İki gün photonlarla kullandım j farları, bunları taktıktan sonra muazzam fark var. Yağmurlu hava da ki performansıda oldukça iyi. 
Evet başkasıdır hocam ben değilim 😊 Ampüllerle deneyiminizi videoya çekip konu altında paylaşırsanız müsait vaktiniz de iyi olur hocam. Diğer alacak arkadaşlar içinde güzel olur. 

Evet başkasıdır hocam ben değilim 😊 Ampüllerle deneyiminizi videoya çekip konu altında paylaşırsanız müsait vaktiniz de iyi olur hocam. Diğer alacak arkadaşlar içinde güzel olur.
Fırsat bulamadığım için far ayarlarını halledemedim. sonrasında bşr video paylaşımı yaparım. 

571af21dcc163e3dd7513e9f58027490.jpg
Her seferinde elim ayağım titriyor, klavyeye ağzımın suyu akıyor hocam :(  @HONEY eridik bittik.

Güle güle kullanın @Hsyn07 geceyi gündüz gibi yapmış kısalar. Uzunlara ihtiyacınız kalmayacak gibi görünüyor. Halojen farım olmasaydı bu ampullerden alırdım sanırım :)

Bu arada, sellektör yapınca böyle şimşek çakmış gibi flaş patlamış gibi mi oluyor? Olmuyorsa onun için ne gerekiyor biliyor musunuz?

Her seferinde elim ayağım titriyor, klavyeye ağzımın suyu akıyor hocam [emoji20] [mention=11839]HONEY[/mention] eridik bittik.
Güle güle kullanın [mention=14040]Hsyn07[/mention] geceyi gündüz gibi yapmış kısalar. Uzunlara ihtiyacınız kalmayacak gibi görünüyor. Halojen farım olmasaydı bu ampullerden alırdım sanırım [emoji4]
Bu arada, sellektör yapınca böyle şimşek çakmış gibi flaş patlamış gibi mi oluyor? Olmuyorsa onun için ne gerekiyor biliyor musunuz?
Olsa da yesek di mi baklava.xls dosyasi şişti

Valla su an olsa 10 dilim yerim uzerine biraz kaymak

Her seferinde elim ayağım titriyor, klavyeye ağzımın suyu akıyor hocam :(  @HONEY eridik bittik.

Güle güle kullanın @Hsyn07 geceyi gündüz gibi yapmış kısalar. Uzunlara ihtiyacınız kalmayacak gibi görünüyor. Halojen farım olmasaydı bu ampullerden alırdım sanırım :)

Çok teşekkürler hocam 🙏🏻 Akşamları çok binmediğim için uzunları çok kullanmıyorum. Uzunlarımın selektörü çok hızlı değil hocam. Selektör hızı balast ve ampüller alakalı hocam. İyi bir balast ve ampül alırsanız performansınız iyi olur. 

• Beğen
Tepkiler: SCC
Arkadaşlar bende aynı çift J dan taktırdım dün ve linkindeki osram Xenon ampülden aldım, ancak hayal kırıllığı oldu, aydınlatma başta iyi gibiydi, acaba takılan Balast mı çok kötü sanki ampül sönük gücü tükenmiş gibi ışık veriyor mercekten soğuk cam mavisi bir ışık çıkıyor kafamı eğip baktım inceledim 🤷🏻‍♂️ Ve karanlık bir ortamda dikkatli bakınca ışıkta dalgalanma var gibi ne yapmam lazım, sanki aracın gazına basınca artıyor rölantide gücü tükeniyor gibi, balastlara toplam 100 lira ödedim, ateşleyici kabloya 25 erden 50 lira bu normal mi takan arkadaş bunları Önerdi hid miymiş neymiş markası. 

Arkadaşlar bende aynı çift J dan taktırdım dün ve linkindeki osram Xenon ampülden aldım, ancak hayal kırıllığı oldu, aydınlatma başta iyi gibiydi, acaba takılan Balast mı çok kötü sanki ampül sönük gücü tükenmiş gibi ışık veriyor mercekten soğuk cam mavisi bir ışık çıkıyor kafamı eğip baktım inceledim [emoji2371] Ve karanlık bir ortamda dikkatli bakınca ışıkta dalgalanma var gibi ne yapmam lazım, sanki aracın gazına basınca artıyor rölantide gücü tükeniyor gibi, balastlara toplam 100 lira ödedim, ateşleyici kabloya 25 erden 50 lira bu normal mi takan arkadaş bunları Önerdi hid miymiş neymiş markası. 
Hayirli olsun

Foto ve video atarsaniz herkes fikrini paylasabilir

Ampul osramin hangi seri ve kelvin 8000 kelvin ampul takmis olabilir misiniz

Aslinda hid diye marka yok hepsi çin

Aldiginiz yer ve montaj yapan yere danistiniz mi

@HONEY 

teşekkür ederim Ampül şu 

https://ty.gl/hsdvryg

yani ürün burada paylaşılanla aynı hatta satıcı da aynı. 

balastı aldığım yer 35 w olduğunu söylüyor, üniversal bir Balast dedi, 55w ellerinde yokmuş olsa belki düzelir diyor, ampül de de sorun olabilir mi?

[mention=11839]HONEY[/mention] teşekkür ederim Ampül şu 

https://ty.gl/hsdvryg

yani ürün burada paylaşılanla aynı hatta satıcı da aynı. 

balastı aldığım yer 35 w olduğunu söylüyor, üniversal bir Balast dedi, 55w ellerinde yokmuş olsa belki düzelir diyor, ampül de de sorun olabilir mi?
Ampulunuz 12v 35w balast olmasi gerek zaten
Ampulun kralıni alıp memnun kalmadiginiza göre kesinlikle bir yerde teknik sorun uyumsuzluk var gibi

Balast ya da ceviricilerde bir uyumsuzluk var gibi

Alman mali 2 ampulun de sorun olmasi cok zor

Ben olsam elinde cevirici ve balast olan bir tuningciye gidip daha bilinen adini kanitlamis photon vb. gibi marka ile denerdim

Bu sorunu asinca bence cok memnun kalacaksiniz

@HONEY  @Hsyn07 hocam bilirsiniz ortadaki J farda gelen gömülü ampülün olduğu mercek, dıştakiler ise osram xenon renk sizce de garip değil mi?

[mention=11839]HONEY[/mention]  [mention=14040]Hsyn07[/mention] hocam bilirsiniz ortadaki J farda gelen gömülü ampülün olduğu mercek, dıştakiler ise osram xenon renk sizce de garip değil mi?

Evet çok değişik renk cıkmış

Yalnız xenon ampuller bir kac dakika çalıştıktan sonra olmasi gereken renk ve performansa ulaşır

Gece surus videosu ve düz duvara 10 metre mesafeden foto çekebilir misiniz

Geri
Üst Alt