Golf 7,5 J Far Osram Night Breaker Laser 4500k

bende takılı olan philplere kıyasla bariz bi şekilde daha iyi duruyor güzel bir tercih olmuş hayırlı olsun

Moderatör tarafında düzenlendi:
İyi akşamlar arkadaşlar.2015 2016 çıkışlı  1.2 TSI comfortline aracıma j far düşünüyorum. Sizce j far uygun olur mu. Bu j farları nereden alabilirim. O kadar çok var ki hangisi iyi hangisi gerçek   olur mu  olmaz mı bilemedim.Konuyu araştırırken buldum.Bu konuda tecrübeli arkadaşlar yardımcı olabilir mi? Çok sevinirim. 

İyi akşamlar arkadaşlar.2015 2016 çıkışlı  1.2 TSI comfortline aracıma j far düşünüyorum. Sizce j far uygun olur mu. Bu j farları nereden alabilirim. O kadar çok var ki hangisi iyi hangisi gerçek   olur mu  olmaz mı bilemedim.Konuyu araştırırken buldum.Bu konuda tecrübeli arkadaşlar yardımcı olabilir mi? Çok sevinirim. 
U led de alabilirsiniz J far da.Tercih meselesi.Konu sahibi arkadasin aldigi yerden alip ampulleri de verilen linkten alirsaniz ayni aydinlatmaya sahip olursunuz.

Abartmıyorum kısalar orijinalden highline dan iyi olmuş. :)  Güle güle kullanın.

Yalnız verilen linkteki ürün fiyatı güncellenmemiş. Satıcı 750 tl istiyor haberiniz olsun. Forumdan ilk alan arkadaşa bu seferlik böyle olsun diyerek 670 tl ye vermiş. 

Yalnız verilen linkteki ürün fiyatı güncellenmemiş. Satıcı 750 tl istiyor haberiniz olsun. Forumdan ilk alan arkadaşa bu seferlik böyle olsun diyerek 670 tl ye vermiş. 
İlanda 670 yazıyordu hocam ben alırken direk o fiyattan aldım. Kimse bu seferlik böyle olsun demedi 😂 Fiyatı güncellemiş olabilirler. 

Balast olarak ne kullandiniz

@Hsyn07 ilandaki yazan fiyatı ve senin de aldığın fiyatı söyledim veremeyiz dedi.bi arkadaşa bu seferlik böyle olsun diye söylemiş demek ki sen değilsin. Benim acelem vardı aldım çıktım. İki gün photonlarla kullandım j farları, bunları taktıktan sonra muazzam fark var. Yağmurlu hava da ki performansıda oldukça iyi. 

Hocam hayırlı  olsun inşallah. 

Hayirli olsun. D2s ve d3s arasinda neden bu kadar fiyat farki var acaba. Ben kac zamandir basic bixenon icin nb laser d3s alayim diyorum ama uzerindekiler patlamadiklari icin kiyamadim paraya.

Geri
Üst Alt