Golf 7,5 J Far Osram Night Breaker Laser 4500k

Hsyn07

Üye
İsim
Hüseyin
Arkadaşlar merhaba, bugün J far montajını tamamlandık çok şükür 🙏🏻
Ampül olarak Osram Night Breaker Laser 4500k kullandım.
@forzaGilles hocamın tavsiyesiyle https://otomotivaydinlatma.com/3139-osram-xenarc-night-breaker-laser adresinden satın aldım. Normal piyasa değerinin altında satıyorlar. Ampülü aldıktan sonra ampülün üzerindeki kodu osramın kendi sitesinden doğruladım ampüllerde herhangi bir sorun yok. Gerçekten çok dürüst ve ilgililer ürünleri konusunda. 
Arabanın şu an telefonumda montaj yapılırken  görüntüsünü buldum yükledim foruma. İlerleyen günlerde normal fotoğrafını da konuya bırakırım. 

Ampüllerin aşağıda YouTube’ye yüklediğim yol videosunu bırakıyorum 😁 Halojen - Led kullanmaktansa xenon kullanıp 2 yılda bir değil 1 yılda bir olsa bile tampon sökmeye değer bence 😂🙏🏻 Tercih sizin. Kalın sağlıcakla... 

8D3AAFA9-EA3F-4626-8A86-2DFB51893984.jpeg

Moderatör tarafında düzenlendi:
Aydınlatma efsane.Uzunlar 2. videoda daha net anlaşılıyor.Kayar sinyalli olan model mi nerden temin ettiniz acaba ?

Bence cift j far a uygulanmis en güzel ampul secimi olmuş osram night breaker laser ds2 xenon 4500 k

Kisa performansi super ***** benden

Uzun da iyi duruyor tam anlayamadim

İsallah performansi gibi ömrü de uzun olur

Bu video aklinda osram in zirve ds2 ampul dusununen icin cok iyi bir referans olacaktir

Benim ampuller patlarsa kesinlikle bu osram ampul u almaya karar verdim

Ampul linkini de paylasirsan almayi dusunenler icin fiyat model bilgisini tam olarak öğrenmiş olur

Güle güle kullan

Cift j far a en güzel ampul seçimi yapan kişi olarak seni baklava.xls excel dosyasina ekledim

571af21dcc163e3dd7513e9f58027490.jpg

Aydınlatma efsane.Uzunlar 2. videoda daha net anlaşılıyor.Kayar sinyalli olan model mi nerden temin ettiniz acaba ?
Teşekkürler hocam sağ olun. Evet hocam kayar sinyalli model. Semtuning @metinkar 🥇 abinin kampanyasından faydalanarak arka stopları değiştirirken birkaç gün sonra önleri de değiştirir vaziyette buldum kendimi 😂

@HONEY Bülent hocam arının kovanına çomak sokmasaydınız 😂 gidip alıp takmazdım. Çok teşekkürler bilgileriniz, yardımlarınız, emekleriniz için.. Kısaların performansından baya baya tatmin oldum. Uzunları tam olarak yoldan dolayı sanırım bende anlayamadım nereyi aydınlatıyor ne yapıyor 😅 İnşallah performansı gibi kısaların  ömrü de uzun olur 🙏🏻 Evet unutmuşum hocam ampülü aldığım siteyi eklemeyi, düzenleyip konuya ekledim. Dosyanıza eklendiysem ne ala inşallah bir gün yeme fırsatımız olur hocam 😅 Sayenizde forumdaki arkadaşlar gece rüyasında Antep fıstıklı baklavalar görüyor 🤣

Moderatör tarafında düzenlendi:
Süper olmuş çok beğendim. Bende j far düşünüyorum. Sizin yol izinizi takip edicem :)  osramım bu ampul rengi çok iyi görünüyor. Ayrıca gözden kaçan bir nokta var. Yol ıslak yer yer kuru , bu yüzden aydınlatma göründüğünden daha iyi... @Hsyn07 maliyet ne oldu toplam j far için?

Süper olmuş çok beğendim. Bende j far düşünüyorum. Sizin yol izinizi takip edicem :)  osramım bu ampul rengi çok iyi görünüyor. Ayrıca gözden kaçan bir nokta var. Yol ıslak yer yer kuru , bu yüzden aydınlatma göründüğünden daha iyi... @Hsyn07 maliyet ne oldu toplam j far için?
Yola yağmur yağmış kurumuş ben sürdüğümde de yeni yağıyordu yeniden 😊Toplam 670 TL verdim ampüllere hocam 🙏🏻

Geri
Üst Alt