İkinci el spor yay

Araştırıyorum sıfır bi kaç yere sordum stokta yok. Acelem yok aramaya devam edip sıfır alacam 

1.4 TSi için ben de 3-4 aydır Eibach bulamadım, bayi olan arkadaşım dahi distribütörden bulamadı. Ancak alternatif olarak Vogtlandlar yakın zamanda giriş yaptı. 

2cr Ankara (Mert Bey - 0 507 510 52 59) ile irtibata geçip adımı verirseniz yardımcı olurlar. Vogtland için resmi bayilikleri var.

@Doganhatay bence sifir takintiniz olmasin sivastan 2. El aldim kutusuyla geldi ciziksiz tertemiz urun 700 tl kargo dahil. 2000 suanki piyasada sifira deymez tercih sizin.

@GkM_2015 Fikriniz için teşekkür ederim. Bulamadım 2. El temiz ürün. 5 cm var genelde onlarda şehrimizin yollarından dolayı uymuyor. 

Az önce İzmirde srkshop firmasıyla görüştüm. onlarında ellerinde eibach yokmuş, voglant varmış. kendilerinden fiyat aldım peşinde 1350tl dediler. kredi kartı ile 1500 tl dediler.

ancak şöyle bir şeyde söyledi. ellerinde ultra racing yay olduğunu bu yayı eibach firmasının rekabet amaçlı ürettiğini fiyatı uygun olduğunu ayrıca voglant ile aralarında  neredeyse hiç fark olmadığını söylediler. distribütörün uzun zamandır yay getirmediğini mart ayının sonuna doğru tüm yayların geleceğini söyledi. bilginize.. bence orada fiyatlar uygun.

bende sipariş ettim eibach pro kit ama sayfadakiler hep kırmızı kutuda paylaşıyor benim sipariş ettiğim siyah bi sıkıntı çıkar mı acaba 

74018FC1-9877-4FE8-A54C-86C2497E8FD5.png

@tuncer_2632 ultra racing sert sport yay comfor olarak sizi uzebilir. Vogland tercih etmeniz bence daha uygun. Bir seyin yan sanayisi lafi beni her zaman 2. Kez dusunmeye iter. 

@sajmora98 koduna baktinizmi araciniza uygun sa eger ambalaj cokta onemli degil. 1.4 tsi 125 ile 150 bg arac yaylari bile birbirinden farkli. 

Benzinli için kodların başı E10 ile başlayıp sonu 01-22 yada 03-22 olması gerekiyormuş her iki yay da uyar dedi bana konuştuğum arkadaş. @GkM_2015 senin taktıklarının kodunu hatırlıyormusun. ben motor farkı var ama uyar mı dedim 1.0-1.2-1.4 hepsi için uyar dedi. benim eski aracım 1.2tsi idi 1280kg bu aracım 1.0tsi 1360kg daha ağır diğerinden. farklı olası gerekmiyor mu?

Moderatör tarafında düzenlendi:
@tuncer_2632 hepsine uyar demek tam bir esnaf söylemi olmuş, öyle olmuyor hacı deyip geçmek en iyisi😊

1.4 tsi için gerekli olan eibach yayların numarası şöyle olmalı.

9B6DF65A-5434-4FC8-84D7-C463B13B2816.jpeg

9FDBCC02-A426-44DC-A4C7-036906E7E1DB.jpeg

@tuncer_2632 01.22 diye hatirliyorum hepsi uymuyor iste ne yazikki arka agirliklar on agirliklar farkli araclarda.

@Serkanasn hocam sizin resimdekiler ile benim dediğim kodlar tutuyor. adamın dediği gibi başı E10 ile başlayacak sonu 01-22 yada 03-22 ile bitecek. Sizin resimlerde de bu şekilde zaten 1.2-1.4 fark etmiyor  o zaman

@tuncer_2632 Aracınızın ağır olması aracınızın akslarına binecek yükün farklı olacağı anlamına gelmeyebilir. Bu yükü araç ön ve arka yürüyen takımlarının bir kısmında farklı bir şekilde kompanse edebilir. Şu an Eibach online shop'a girdiğinizde 1.2 TSI ve 1.4 TSI için aynı yay kodlarını öneriyor mesela. @Serkanasn beyin gösterdiği tabloda da mevcut, arka aksa binen ağırlıklar arasında fark yok denecek kadar az. 01-22'de uygun aracınıza 03-22'de. Hangisini bulursanız alın. 

Genelde Türkiye'ye 01-22 kodlu ürünü getiriyorlar. 1.2 TSI ve 1.4 TSI'lar için satıyorlar. Eibach sitesinde de zaten 1.2 yada 1.4 TSI için aradığınızda aynı kodları veriyor. Dizel/Benzinli farkı var. Benzinli içinde de Düşük hacim/2.0 farkı var. 

kodlarına baktım epttden sipariş vermiştim parayı ödedim adamlarda stok bitmiş stok sormanız lazımdı diyorlar açıklama kısmına yazmadıkları için vardır diye düşündüm halbuki yokmuş başka nereden temin edebilirim xtreme tuningde de yok 

Şu an abim kendi aracı için SEM Tuning'den 1100 TL'ye kredi kartı ile aldı.

İsteyen arayıp sorabilir.

Pro Kit Eibach 

image.pngimage.png

Geri
Üst Alt