Golf 7.5 Çift J Far almak isteyenler için...

farukal

Katılımcı Üye

İsim
Faruk AL
Arkadaşlar iyi geceler. Instagramda kendi çapımda yeni bir sayfa açmıştım. Bu akşam oraya gelen bir mesaj vardı. Sayfamı görmüş galiba #golf etiketinden bularak 3 çift j far stoğu olduğunu söyledi. 

Sahibinden ilan numarası : 782130983

1600₺ j far takımını bırakıyor. Ben bir çiftini ayırttım. 2 çift kaldı. Almak isteyenler düşünebilirler. Görüşebilirler. Yarın detaylı fotoğraflarını isteyeceğim. Buraya ek yapar koyarım...

bende tek j far var sonradan çift j takabiliyormuyuz uyumlumudur bire bir

Arkadaşlar iyi geceler. Instagramda kendi çapımda yeni bir sayfa açmıştım. Bu akşam oraya gelen bir mesaj vardı. Sayfamı görmüş galiba #golf etiketinden bularak 3 çift j far stoğu olduğunu söyledi. 

Sahibinden ilan numarası : 782130983

1600₺ j far takımını bırakıyor. Ben bir çiftini ayırttım. 2 çift kaldı. Almak isteyenler düşünebilirler. Görüşebilirler. Yarın detaylı fotoğraflarını isteyeceğim. Buraya ek yapar koyarım...
Bu paraya olan çift J fardan hayır geleceğini sanmıyorum boşuna paranızı kaptırmayın derim. Taiwan malları kadar bile kaliteli değildirler bu fiyata.

Benzer ürünleri (ULed'de deneyenler oldu pişman oldular) 

bende tek j far var sonradan çift j takabiliyormuyuz uyumlumudur bire bir
Orjinal olanları uyumlu fakat ilave beyin takılması gerekiyordu (Uled'lerde böyle idi en azından değiştiğini pek sanmıyorum) ve farların komple değişmesi gerekiyor ilave edilen bir şey değil idi yani.

ben toptancıdan led stop 1750₺ rakam aldığım zaman site için 2200₺ rakam almıştım xenon kit fiyata dahil bile değil... ki dolar şuan 6.03 ve bu rakamlara almak imkansız... çünkü sadece mal fiyatı değil gümrük bedeli bankaya ödenen bedel vs çok zor bu rakama satmak...

bu satılan rakam bedavanın bedavası... mal kaliteli ise...

taiwan malı diye birşey yok sadece çin malı var umutmayın... benim malım taiwan diyene gümrük belgesi sorun çünkü ben ne gördüm ne duydum...

Moderatör tarafında düzenlendi:
Ben alırım da satıcı güvenilir mi orda olan birisi varsa forumdan bizim için alabilir mi ?

@farukal kardeşim sen parayı vermeden bir malı gör derim. Sarı sitede üç kağıtcı çok paranı kaptırma.

Ucuz maldan şüphe etmek lazım, bir de Golf 7 uyumlu mu 7.5 uyumlu mu anlamadım ben. 2012 sonrası 7.5 demiş.

Bu çift j led far konusunda temin edebileceğimiz tavsiye edilen yer var mı acaba ?

Şüpheli yaklaşıyorum bende gümrükten almış gümrükte kalan malları ucuza aldıgını söylüyor. Detaylı fotoğraflarını bekliyorum.

47E7C5E7-7BC7-425A-A16B-F5BC61AC4D09.jpeg

0437646B-85F3-4095-A90B-804EBD85A861.jpeg

C72F3171-B5B5-43C9-A923-B44854372690.jpeg

9B51BD94-D061-4AA7-9D05-5B07A466EF9A.jpeg

B0A41905-B326-4B1B-B3C1-B447606E5B5F.jpeg
detaylı fotoğrafları geldi. Çift j kullanan arkadaşlar bir gariplik var mı? 

Moderatör tarafında düzenlendi:

Bu arkadasla whatsapp da gorustum gecenlerde yerimden elden gelip alabilirsiniz demişti

Facebook profili inceledigimde izmitte turizm sirketinde çalışıyor fake hesap degil umre turu vb. yapan bir firma

Ilani garip vermiş sanki sadece sağ far ilani gibi başlık ve foto

Aracina uyan ve yakın ilde olan gidip adamla anlasarak oradaki yakin bir oto elektrikcisinde taktirip almasini öneririm montaj yaptıktan sonra iade almayi kabul ederse

Dukkandan aldiniz taktiniz sorun cikti iade ya da degisim yapar bu kişi bunu yapar mi bilinmez

Geri
Üst Alt