iç mekan resimleri

@mcanerol

hocam geçen v40 r-design'a bindim tavanı da siyahtı. inanın boğuldum aracın içinde. benim koltuklarım da ergo. ama yukarıdan gelen o açık renk yansıması aracın tüm siyah kokpit ve koltuklarının daha ferah görünmesini sağlıyor. bi de aracınız gelin gibi önünüzdeyken, ustaların hatır hutur tavana girişmesini istemeyebilirsiniz  8D

Tek çekingem zaten Sıfır arabayı alıp gidip tavanı sokturmek. Muhtemelen yaptıramam zaten :D Ama ilerleyen bir donemde düşünürüm tekrar. Hele sizin aracınız ergo oldugu icin bence tavan siyah olsaydı ici mükemmel ötesi olurdu. Söylediğinize katiliyorum ama aracın ici daha ferah oluyor boyle haklisiniz ama yinede siyah olmasini isterdim.

mcanerol dedi:
Şahsi görüşüm arabanın içinde tek kotu ve eksik olan sey tavanın siyah olmaması. Özellikle siyah kumaş veya deri sipariş edenler icin tavanın gri olması butunluğu çok bozuyor. Ve biraz ucuz duruyor açıkcası. Onun haricinde arabanın konsolu kokpit gibi mükemmel. Aracım geldiği zaman tavanı sokup alcantra yapmayı dusunuyorum.
Zevkinize saygı duyarım....

Çünkü Koyu renk tavan sadece GTI ve R'da standart olarak alınabilen bir özellik.

Açık renk tavanın en önemli gayesi sanırım mekanı aydınlık ve ferah göstermek olmalı.

Moderatör tarafında düzenlendi:
silvershadow dedi:
Şahsi görüşüm arabanın içinde tek kotu ve eksik olan sey tavanın siyah olmaması. Özellikle siyah kumaş veya deri sipariş edenler icin tavanın gri olması butunluğu çok bozuyor. Ve biraz ucuz duruyor açıkcası. Onun haricinde arabanın konsolu kokpit gibi mükemmel. Aracım geldiği zaman tavanı sokup alcantra yapmayı dusunuyorum.
Zevkinize saygı duyarım....

Çünkü Koyu renk tavan sadece GTI ve R'da standart olarak alınabilen bir özellik.

Açık renk tavanın en önemli gayesi sanırım mekanı aydınlık ve ferah göstermek olmalı.

Bana mi öyle geliyor sadece bilmiyorum ama böyle bakınca ayrı bir bütünlük oluyor. İste R farkı cikti yine :D Murat hocam alıcak ins binicez bizde o zaman :D

Artık ne renktir bilemedim ama  bayıldım bu renk koltuklara...

kontrast olması için sanırım koyu renk tavanla sunulan 40. Yıl Edition modeli..

Şoför tarafı B sütununun alt tarafında bir tuş görünüyor o tuş nedir,ne işe yarıyor bilen var mı merak ettim [emoji4]
Hocam alarm duzenegi olan araclarda. Ic hareket sensörünü kapatan tus.

SM-N910C cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Bendende bir iç mekan fotosu.Sonunda aux kablosu bağlamaktan kurtuldum????
a3ec7e5202f020aa7d9fec3c76db0d37.jpg

2016 golf7 1.2 tsı comfortline manuel beyaz sürüş komfor ve ışık paket.

c84468dae9b372a3304d4a23fead9d37.jpg
buda benden gelsin

Geri
Üst Alt