golf 7 için CAR PLAY DESTEKLİ 5GG035280D EKSİLERİ

kartal1973

Üye
İsim
Yalçın
2015 golf 7 aracıma  5G0035869a orjınal teyb yerine; 5GG035280D CAR Playli yi taktırdım. Aynı zamanda amblemli geri görüş kamerayıda.

1-Tabiki geri görüş kamerası R den D ye geçince anında kamera kapanıyor... 1 . sorunum bu 5-10 sanıye kapanmaz diye düşünüyordum.

2- Geri görüş kamera ile birlikte park sensörü ekran görünür diye düşünüyor veya biliyordum Teyb den dolayı oda olmuyormuş 2. sorun

3-Radyo dinlerken park sensörleri yan tarafta görünüyordu .şimdi  park sensörleri devreye girdiğinde tamamen ekranı kaplıyor .Radyo bilgisi görünmüyor.

4-E biraz da ses şiddeti zayıf

Bu model teybe güncelleme gelir mi?

Gelir ise sanırım yazılımı güncelleyen arkadaşlar yükleme yapar diye düşünüyorum.

saygılar

@kartal1973 bilgilendiemeler içi çok teşekkürler.İlk defa bu multimedya hakkında bu bilgileri veren birisini duydum detay için sizi tebrik ederim :)) sadece bir konuda yanılgı var sanırım ses konusu .....ses kartı ve entgresi bizim arçlardaki multimedyanın aynısı lg elektronkik  tarafından yapılıyor ve değerleri aynı.

@thelakayit teşekkür ederım.

evet haklısınız LG idi. o zaman bana öyle geldi diyelim.

Ama uzun süre takip etmeme rağmen hiçbir yorumda benim yazdıklarıma rastlamadım.

Ekleme olarak araç durum bilgileri kısmında araç hata verince hatalar gözükmüyor

Kiii  hersey bir kenara EN ÖNEMLİSİ ARIZAYI GÖSTERMEMESİ SANIRIM..

ACİL BU KONU İLE İLGİLENMEK LAZIM...

LÜTFEN BU KONUDA UZMAN ARKADAŞLARDAN RİCA EDİYORUM.

BU RURUMA EL ATSINLAR

Kiii  hersey bir kenara EN ÖNEMLİSİ ARIZAYI GÖSTERMEMESİ SANIRIM..
ACİL BU KONU İLE İLGİLENMEK LAZIM...

LÜTFEN BU KONUDA UZMAN ARKADAŞLARDAN RİCA EDİYORUM.
BU RURUMA EL ATSINLAR
Öyle kolay değil. Bir değişiklik olcağını zannetmiyorum. Araç arızaları zaten MFA da da gözüküyor

yani böyle olacağını bilseydim taktırmazdım.

şu voice tuşu olanı bulsam onu taktırırdım...

Birde aklıma takılan diğer bir konu kontağı kapattığım zaman eski teypte 10 dakika sonra teyb kapanıyordu.

Bu teypte kaç dakika sonra kapanıyor acaba veya kapanacak mı?

Aracı daha satın almadan araştırmaya başladım o cihazı. Büyük bir hevesle satın aldım. Normal kamera taktırdım. 1 aya yakın kullandım, fakat sonrasında Arızaları detay vermememsi, radyo çekiş gücü, radyo logoları, orta ekrandaki bilgi eksiklikleri canımı sıkarak arçtan söktüm. Başka bir arkadaşım satın aldı kendisi memnun. Fakat şuanda aracımda 5.0 il standart ekran var. Ama radyo ve ses performansı süper. Demem o ki orjinal olmayan ve Stabil çalışmayan hiç bir cihaz yaramıyor bizim araçlara. Şuan tam 3 kişi ile görüşüyorum MIB2 ve MIB' Discovery ve MIB2,5 Discovery Pro da dahil olmak üzere çok fazla cihaz var. 

@kartal1973 Benim aracımda orjinal cihaz ve fabrikasyon kamera var fakat benimkinde de R den D ye geçer geçmez kamera kapanıyor hatta bazen R ye taktığımda kamera açılmıyor. Vural elektronikde bir kaç saatlik bir iş demişlerdi tabi sorun nedir tam bilemiyorum.

Konuyu hortlatım fakat benim cihaz 5gg035280d tarihini ayarlıyorum fakat tarih 1-2 gün sonra 2018 tarihine geliyor sebebi nedir acaba

Geri
Üst Alt