Koltuk Arkası Koruma Kılıfı

atakom dedi:
4 yaşındaki oğlum sağ olsun ön koltuğun arkasını ayak izleriyle sürekli kirletiyor, özellikle bu durumdan muzdarip olan arkadaşlar nasıl bir çözüm yolu buldu acaba? internette satılan kılıflara baktım çok basit duruyor
Hocam tam olarak bu işinizi görecektir. Fiyatıda uygun.

http://m.n11.com/footz-bar-arac-koltuk-arkasi-koruma-kilifi-P82428241?cid=604001&gclid=Cj0KEQiAvuWyBRDO_Yzhpv_4nvEBEiQANBdXMu59i8di9aRYRPsHDaF9KEcKC4PBbZGgkImGOM4WDjUaAgnm8P8HAQ

@axi2934, buna benzer ürünlere yapılan yorumlara göre pek dayanaklı değilmiş,hemen yırtılıyormuş

@atakom yabancı sitelerde deri olanlarını gördüm diye hatırlıyorum. Denk gelirse paylaşırım sizinle

15lira verdim bu basit ürüne.fiyat çok uygun

Kum beji koltuk alanlara önerimdir.:

pPkZ6m.jpg

Üstad merhaba, Ben LCW'den atlet tipi 2XL T-Shirt aldım. 15 x 2 TL çokta memnunum, arkada kalan kısımlarıda koltuğun arasına sıkıştırdım, bu tür formalarla problemi çözersiniz. Ayrıca binerken koltuğun kapı trafında, bel seviyesinde oluşan yıpranmayıda önlemiş olursunuz. :)  Güle güle kullanın.

@silvershadow hocam çok orijinal bir şey paylaşmıştı bunun için

Sent from my iPad using Tapatalk

Ürünün tek eksiği Zaman'la deforme olup büzüşüyor kenar kısımları içe katlanınca sağdan soldan 1 er karış boşluk kalıyor

Sent from my iPad using Tapatalk

Üstad merhaba, Ben LCW'den atlet tipi 2XL T-Shirt aldım. 15 x 2 TL çokta memnunum, arkada kalan kısımlarıda koltuğun arasına sıkıştırdım, bu tür formalarla problemi çözersiniz. Ayrıca binerken koltuğun kapı trafında, bel seviyesinde oluşan yıpranmayıda önlemiş olursunuz. :)  Güle güle kullanın.
Değerli Hocam;

Can güvenliği açısından;

Koltuk yanlarındaki hava yastıklarının açılışını engelleyen herhangi bir yöntemi onaylamıyorum.

Moderatör tarafında düzenlendi:

ben böyle bir ürün kullanıyorum ama nerden aldınız demeyin çünkü aracı satın aldığım arkadaş almış bende çıkarmadım çok da kullanışlı işe yarıyor.

DSC_0013.JPG

Geri
Üst Alt