Koltuk Arkası Koruma Kılıfı

atakom

Üye
4 yaşındaki oğlum sağ olsun ön koltuğun arkasını ayak izleriyle sürekli kirletiyor, özellikle bu durumdan muzdarip olan arkadaşlar nasıl bir çözüm yolu buldu acaba? internette satılan kılıflara baktım çok basit duruyor

@atakom ön koltuga oturtun hocam  8D şaka bi yana koltuk arkasını koruyan kılıf hiç görmedim

atakom dedi:
4 yaşındaki oğlum sağ olsun ön koltuğun arkasını ayak izleriyle sürekli kirletiyor, özellikle bu durumdan muzdarip olan arkadaşlar nasıl bir çözüm yolu buldu acaba? internette satılan kılıflara baktım çok basit duruyor
Benimki 15 aylık ama bizimkide neler yapıyor araç içinde şaşıyorum :( her yeri kaplatmam lazım :D

@KabileReisi çok şanslılar hocam golf gibi bi araçla büyüyolar tofaşla şahinle büyüyen bir nesil yok artık  8D

@Yunus Emre

Bizim çocuklarımız şanslı ama onlar kadar şanslı olamayanlar da var ne yazıkki hocam :(

@KabileReisi aynen hocam ben mesela 2 yıldır bu araç için evdekilere dil döküp durdum ilk denemede direkten döndük bu sefer olcak hissediyom  8D

Yunus Emre dedi:
@KabileReisi aynen hocam ben mesela 2 yıldır bu araç için evdekilere dil döküp durdum ilk denemede direkten döndük bu sefer olcak hissediyom  8D
İnşallah zaten olmuş gibi birşey ne kalmış gelmesine :D

@KabileReisi ilk yaptigim araba cok guzeldi tek eksigi AAC di neyse bunuda modifiye etcez artik malum sitede cift u led li xenon buldum istanbulda 1750 tl satiyo kasko ya da fatura keseriz işletirsin dediler alcam gibi biraz holojenlerle takilirim basta

Orhan Hoca dedi:
bizde de öyle hocam. bu şekil bir kılıfa rastlamadım.
@Orhan Hoca 'm şu şekilde seçenekler mevcut ama ben pek beğenmedim

http://www.hepsiburada.com/okan-doseme-koruma-sirtligi-p-OTOKNDOSKOR001

http://www.hepsiburada.com/carda-besiktas-oto-koltuk-kilifi-lisansli-forma-siyah-model-p-OTAT370333

atakom dedi:
Değerli Hocam,

Koltuk arkası koruyucuları genellikle ön koltukların kafalıklarına asılıyor ve genellikle bol cepli organzer şeklinde. Açık renk koltuklarınız varsa şeffaf kılıf biçiminde olanları da gördüm.

Bir dostuma araba alınca hediye almıştım Tchibo dan. Baktım kaliteli bir tane de kendime almıştım ileride işe yarar diye.

Benim size önerim koltuklarda bulunan hava yastıklarının açılmasını önlemeyecek şekilde koltuk kafalıklarına asılması. Rengi, kalitesi  size kalmış.

silvershadow dedi:
Değerli Hocam,

Koltuk arkası koruyucuları genellikle ön koltukların kafalıklarına asılıyor ve genellikle bol cepli organzer şeklinde. Açık renk koltuklarınız varsa şeffaf kılıf biçiminde olanları da gördüm.

Bir dostuma araba alınca hediye almıştım Tchibo dan. Baktım kaliteli bir tane de kendime almıştım ileride işe yarar diye.

Benim size önerim koltuklarda bulunan hava yastıklarının açılmasını önlemeyecek şekilde koltuk kafalıklarına asılması. Rengi, kalitesi  size kalmış.
Tchibodan aldığınız ürünün linkini gönderebilir misiniz sayın hocam?

etab5 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Bahsetmek istediğim aslında koltuk arkası için değil de arka iki koltuk ortasında yerdeki yükseklik. Onun koruması için yapılacak bir şey var mı arkadaşlar. Arkaya 3 kişi oturduğu zaman benim ciğerime bir ağrı saplanıyor, yandan yandan arka tarafa bakıp ortada oturan kişinin ayaklarını o bahsettiğim yüksekliğe koyduğunu görünce bir sıcaklık çöküyor, türlü türlü sancı hissediyorum. Ama bir şey de diyemiyorum efendiliği bozmayalım diye :) o bölge için siz ne yapıyorsunuz arkadaşlar?

@atakom  Hocam konunun içine daldım, direk kendi derdimi sordum kusura bakmayın lütfen. Mevzu koruma olunca aklıma geldi birden yazdım.

Yunus Emre dedi:
@KabileReisi ilk yaptigim araba cok guzeldi tek eksigi AAC di neyse bunuda modifiye etcez artik malum sitede cift u led li xenon buldum istanbulda 1750 tl satiyo kasko ya da fatura keseriz işletirsin dediler alcam gibi biraz holojenlerle takilirim basta
Olur hocam neden olmasın zamanla durum el verdikçe yapılır birşeyler araç gelsinde :D

Geri
Üst Alt