Jump to content

Recommended Posts

4 yaşındaki oğlum sağ olsun ön koltuğun arkasını ayak izleriyle sürekli kirletiyor, özellikle bu durumdan muzdarip olan arkadaşlar nasıl bir çözüm yolu buldu acaba? internette satılan kılıflara baktım çok basit duruyor

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

4 yaşındaki oğlum sağ olsun ön koltuğun arkasını ayak izleriyle sürekli kirletiyor, özellikle bu durumdan muzdarip olan arkadaşlar nasıl bir çözüm yolu buldu acaba? internette satılan kılıflara baktım çok basit duruyor

Benimki 15 aylık ama bizimkide neler yapıyor araç içinde şaşıyorum :( her yeri kaplatmam lazım :D

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

bizde de öyle hocam. bu şekil bir kılıfa rastlamadım.

@Orhan Hoca 'm şu şekilde seçenekler mevcut ama ben pek beğenmedim

http://www.hepsiburada.com/okan-doseme-koruma-sirtligi-p-OTOKNDOSKOR001

http://www.hepsiburada.com/carda-besiktas-oto-koltuk-kilifi-lisansli-forma-siyah-model-p-OTAT370333

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

Değerli Hocam,

Koltuk arkası koruyucuları genellikle ön koltukların kafalıklarına asılıyor ve genellikle bol cepli organzer şeklinde. Açık renk koltuklarınız varsa şeffaf kılıf biçiminde olanları da gördüm.

Bir dostuma araba alınca hediye almıştım Tchibo dan. Baktım kaliteli bir tane de kendime almıştım ileride işe yarar diye.

Benim size önerim koltuklarda bulunan hava yastıklarının açılmasını önlemeyecek şekilde koltuk kafalıklarına asılması. Rengi, kalitesi  size kalmış.

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

Değerli Hocam,

Koltuk arkası koruyucuları genellikle ön koltukların kafalıklarına asılıyor ve genellikle bol cepli organzer şeklinde. Açık renk koltuklarınız varsa şeffaf kılıf biçiminde olanları da gördüm.

Bir dostuma araba alınca hediye almıştım Tchibo dan. Baktım kaliteli bir tane de kendime almıştım ileride işe yarar diye.

Benim size önerim koltuklarda bulunan hava yastıklarının açılmasını önlemeyecek şekilde koltuk kafalıklarına asılması. Rengi, kalitesi  size kalmış.

Tchibodan aldığınız ürünün linkini gönderebilir misiniz sayın hocam?

etab5 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

Bahsetmek istediğim aslında koltuk arkası için değil de arka iki koltuk ortasında yerdeki yükseklik. Onun koruması için yapılacak bir şey var mı arkadaşlar. Arkaya 3 kişi oturduğu zaman benim ciğerime bir ağrı saplanıyor, yandan yandan arka tarafa bakıp ortada oturan kişinin ayaklarını o bahsettiğim yüksekliğe koyduğunu görünce bir sıcaklık çöküyor, türlü türlü sancı hissediyorum. Ama bir şey de diyemiyorum efendiliği bozmayalım diye :) o bölge için siz ne yapıyorsunuz arkadaşlar?

@atakom  Hocam konunun içine daldım, direk kendi derdimi sordum kusura bakmayın lütfen. Mevzu koruma olunca aklıma geldi birden yazdım.

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

@KabileReisi ilk yaptigim araba cok guzeldi tek eksigi AAC di neyse bunuda modifiye etcez artik malum sitede cift u led li xenon buldum istanbulda 1750 tl satiyo kasko ya da fatura keseriz işletirsin dediler alcam gibi biraz holojenlerle takilirim basta

Olur hocam neden olmasın zamanla durum el verdikçe yapılır birşeyler araç gelsinde :D

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

Hocam tam olarak bu işinizi görecektir. Fiyatıda uygun.

http://m.n11.com/footz-bar-arac-koltuk-arkasi-koruma-kilifi-P82428241?cid=604001&gclid=Cj0KEQiAvuWyBRDO_Yzhpv_4nvEBEiQANBdXMu59i8di9aRYRPsHDaF9KEcKC4PBbZGgkImGOM4WDjUaAgnm8P8HAQ

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

Merhaba arkadaşlar,

Muhtemelen biliyorsunuz ancak yine de paylaşayım dedim. Arkada oturan çocukların ön koltukları tekmelemesi sizin için de sıkıntıysa böyle bir ürün alabilirsiniz;

http://tr.aliexpress.com/item/Car-Auto-Seat-Back-Protector-Cover-Backseat-for-Children-Babies-Kick-Mat-Protects-from-Mud-Dirt/32568654522.html

Basit bir ürün olmakla beraber iş görecektir. Sitede daha kaliteli ürünler de var.

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

Üstad merhaba, Ben LCW'den atlet tipi 2XL T-Shirt aldım. 15 x 2 TL çokta memnunum, arkada kalan kısımlarıda koltuğun arasına sıkıştırdım, bu tür formalarla problemi çözersiniz. Ayrıca binerken koltuğun kapı trafında, bel seviyesinde oluşan yıpranmayıda önlemiş olursunuz. :) Güle güle kullanın.

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap

• Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...