R line retrofit !!

GkM_2015

Katılımcı Üye

İsim
Ahmet TURKMEN
Merhaba arkadalar.

Ara ara paylasimlarim oldu. Artik sona geldik. Tek bir baslikta toplamak istedim. Yaklasik 1.5 ay once aldigim 2017 highline aracim bazi donanimlara sahipti. Devami icin ilmik ilmik dokuyarak son haline getirdik. Bu surecte surekli etiketleyip reklam olmasini istemiyorum emegi gecenlere tesekkur ederim.  Bilenler ukalalik gibi algilamasin lutfen bilmeyenler icin bilgi amacli. Retrofit cok zevkli birsey. Belki aracimi bu donanimlarla alsam bu kadar keyif almazdim.

Yapacaginiz herseyi dogru planlayin ve bir yol haritasi cizin sizin faydaniza olucak. Ben dogru insanlarin fikirleriyle ilerledigim icin aksamadan sona geldim. Ornegin hayalet ekrani navi destekli ekranla degistirmek istedim ama ayni zamanda surus mod ozelliginede sahip olmak istiyorumdum. Surus mod kodlanmadan hayaleti degistirseydim lisansli almama ragmen surus modum calismayacakti. Siralamadan kastim bu cok fazla detay var.

Gelelim yaptiklarimiza.

Aracimda opsiyanel alinmis donanimlar;

Acc

Adaptif var cift j

Ergo active isitmali koltuk

Benim eklediklerim;

Line assist

Line assist ile gelen tabela okuma

Serit takip

Uzun far asistani 

Surus mod lisansli olarak saseye islendi

Logo geri kamera.

Discovery mib 2.5

Navigasyon destekli hayalet ekran

Pla 3.0 otomatik park

Durban jant

3.5 eibach spor yay

Onler 1.2 atkalar 1.6 spacer

R line direksiyon

R line on tampon

R line yan lip

R line krom ayna kapaklari

R line arka spoiler

Arka ayak aydinlatma

Kapi alti logo

Seramik kaplama

Yapilacaklar;

Keylesss bu sanirim ilk olucak. Daha once yapan yada yapabilen yok.

Arac resimlerini ekliyorum. Cok iyi foto cekemiyorum. 

20200206_171327.jpg

IMG-20200206-WA0026.jpeg

IMG-20200206-WA0024.jpeg

IMG-20200205-WA0046.jpg

IMG-20200127-WA0114.jpeg

IMG-20200206-WA0034.jpeg

Moderatör tarafında düzenlendi:
Hocam senin araba Vw değil Bentley sayılsın bence[emoji23] Bu kadar dolu olsa benim aracım şahsen uzun bir süre aracı kurcalamam.

Ayrıca 10 km altında ani fren yapan park sensörü modülü de var. O sizin araçta var mı?

Tesekkurler. Evet sanirim basettiginiz manevra park freni. Pla takilirken modul degisti o ozellikte geldi.

Merhaba arkadalar.

Ara ara paylasimlarim oldu. Artik sona geldik. Tek bir baslikta toplamak istedim. Yaklasik 1.5 ay once aldigim 2017 highline aracim bazi donanimlara sahipti. Devami icin ilmik ilmik dokuyarak son haline getirdik. Bu surecte surekli etiketleyip reklam olmasini istemiyorum emegi gecenlere tesekkur ederim.  Bilenler ukalalik gibi algilamasin lutfen bilmeyenler icin bilgi amacli. Retrofit cok zevkli birsey. Belki aracimi bu donanimlarla alsam bu kadar keyif almazdim.

Yapacaginiz herseyi dogru planlayin ve bir yol haritasi cizin sizin faydaniza olucak. Ben dogru insanlarin fikirleriyle ilerledigim icin aksamadan sona geldim. Ornegin hayalet ekrani navi destekli ekranla degistirmek istedim ama ayni zamanda surus mod ozelliginede sahip olmak istiyorumdum. Surus mod kodlanmadan hayaleti degistirseydim lisansli almama ragmen surus modum calismayacakti. Siralamadan kastim bu cok fazla detay var.

Gelelim yaptiklarimiza.

Aracimda opsiyanel alinmis donanimlar;

Acc

Adaptif var cift j

Ergo active isitmali koltuk

Benim eklediklerim;

Line assist

Line assist ile gelen tabela okuma

Serit takip

Uzun far asistani 

Surus mod lisansli olarak saseye islendi

Logo geri kamera.

Discovery mib 2.5

Navigasyon destekli hayalet ekran

Pla 3.0 otomatik park

Durban jant

3.5 eibach spor yay

Onler 1.2 atkalar 1.6 spacer

R line direksiyon

R line on tampon

R line yan lip

R line krom ayna kapaklari

R line arka spoiler

Arka ayak aydinlatma

Kapi alti logo

Seramik kaplama

Yapilacaklar;

Keylesss bu sanirim ilk olucak. Daha once yapan yada yapabilen yok.

Arac resimlerini ekliyorum. Cok iyi foto cekemiyorum. 

Ekli dosyayı görüntüle 27732

Ekli dosyayı görüntüle 27733

Ekli dosyayı görüntüle 27734

Ekli dosyayı görüntüle 27735

Ekli dosyayı görüntüle 27736

Ekli dosyayı görüntüle 27737
🧿 keyifle kazasız belasız 

@Alpyaman r line tampon alp destegiyle onun yonlendirmesi ukoled garage dan aldik. Tesekkurler tekrar.

@Beratozt tesekkur ederim. Allah herkesin gonlune gore versin. 

Geri
Üst Alt