Powered by dfreeeze

Recep_Gul

Paylaşımcı Üye

İsim
Recep
Merhaba arkadaşlar, bir konu hakkında belki bilgisi olanlar vardır diye sormak istedim, konuyu açmadan önce araştırdım fakat ne google de ne youtube de bununla ilgili kimse video yada bilgilendirme yapmamış. 

Ürün sanırım aracın içinin siz evdeyken hava soğuksa sıcak, sıcaksa serinlemesi için uzaktan kontrol edilebilen bir donanım hizmeti sunuyor. Fakat dediğim gibi tam bir Bilgi elde edemedim. 

Bilgisi olan bilgilendirirse sevinirim. 

Screenshot_20200205-211601_We Connect Go.jpg

Screenshot_20200205-211954_We Connect Go.jpg

Hocam şimdi sana kontrol ünitesi satıyor. Devamında aylık üyelik ücreti alıyor. Radyo ünitenden iletişim sağlıyor. Sen araca binmeden ısıtabiliyorsun böylelikle. Benim anladığım bu yani yanlış bi bilgi verdiysem affola.

Şurada teknik bilgi mevcut: https://connectgo.volkswagen-we.com/en-gb/third-party-providers/

Ayrıca bir kumandası mevcut. Weconnect üzerinden ayarlanabiliyor. Araçta klima menüsünden detaylı ayarlar mevcut.

Şurada küçük bir tanıtım videosu:

Bu arada Norveç'teki @windshear hocamızın aracında bu özellik mevcut. Bunla ilgili bilgileri de konusunda paylaşmış.

Moderatör tarafında düzenlendi:
Hocam şimdi sana kontrol ünitesi satıyor. Devamında aylık üyelik ücreti alıyor. Radyo ünitenden iletişim sağlıyor. Sen araca binmeden ısıtabiliyorsun böylelikle. Benim anladığım bu yani yanlış bi bilgi verdiysem affola.
Aynen hocam ahmet hocamın paylaştığı linkten gördüm şimdi, işin garip tarafı valla ben yazdım böyle bir siteye rastlamadim. Neyse öğrenmiş oldum. Herşey tamamda aylık yada yıllık ücret ödenmesi saçma geldi. Sonuçta araca bir donanım taktırıyoruz, ne bu internet mi her ay/yıl ödeme yapalım. 

Aynen hocam ahmet hocamın paylaştığı linkten gördüm şimdi, işin garip tarafı valla ben yazdım böyle bir siteye rastlamadim. Neyse öğrenmiş oldum. Herşey tamamda aylık yada yıllık ücret ödenmesi saçma geldi. Sonuçta araca bir donanım taktırıyoruz, ne bu internet mi her ay/yıl ödeme yapalım. 
Hocam şimdi ürün yurtdışına göre uygun fiyatla satılıyor. Ucuza satılınca milletin gözüne batmayacak ürün ve abonelik sistemiyle ürünün bi kaç katı para kazanacak adamlar , bunun hesabını yapıyorlar yani. Vw grubunun bütün araçlarına uygulanıyor sistem.

Hocam şimdi ürün yurtdışına göre uygun fiyatla satılıyor. Ucuza satılınca milletin gözüne batmayacak ürün ve abonelik sistemiyle ürünün bi kaç katı para kazanacak adamlar , bunun hesabını yapıyorlar yani. Vw grubunun bütün araçlarına uygulanıyor sistem.
Aynen hocam. Yurtdışı fiyatı makul geldi daha pahalı birşey bekliyordum fakat dediğiniz gibi abonelik sistemi ile bilmem kaç katını çıkartıyorlar.  

Fiyat bende bi şekilde; 

350 euro ürün

20 euro da sanırım abonelik ücreti. 

Screenshot_20200206-043125_Chrome.jpg

Merhaba arkadaşlar, bir konu hakkında belki bilgisi olanlar vardır diye sormak istedim, konuyu açmadan önce araştırdım fakat ne google de ne youtube de bununla ilgili kimse video yada bilgilendirme yapmamış. 

Ürün sanırım aracın içinin siz evdeyken hava soğuksa sıcak, sıcaksa serinlemesi için uzaktan kontrol edilebilen bir donanım hizmeti sunuyor. Fakat dediğim gibi tam bir Bilgi elde edemedim. 

Bilgisi olan bilgilendirirse sevinirim. 

Ekli dosyayı görüntüle 27705

Ekli dosyayı görüntüle 27706
sizin aracınızda bu sistem var mı? bu sistem Türkiye'de desteklenmiyor diye biliyorum.

12 saat önce, AhmetCakmak yazdı:

Şurada teknik bilgi mevcut: https://connectgo.volkswagen-we.com/en-gb/third-party-providers/

Ayrıca bir kumandası mevcut. Weconnect üzerinden ayarlanabiliyor. Araçta klima menüsünden detaylı ayarlar mevcut.

Şurada küçük bir tanıtım videosu:

Hocam Isvec diye duzeltelim :p

Saka bi yana burda satilan her VW We-Connect uygulamasi ile standart geliyor. 

Ayrica We-Connect in kendi uzerinden park isiticisi ayarlanabiliyor, ektra dfreeze vb. uygulamalari kullanmadim ancak gerekte görmuyorum.

Burada önemli olan aracta ektra isitici olup olmamasi ve zannediyorum Turkiye de 1 aracta bile yoktur :)

We-Connect e telefondan erisilebildigi gibi web uzerinden de erisilebiliyor ve asagidaki gibi gözukuyor. Aracla ilgili bilgi, saglik raporu, konum bilgisi ve ektra isitici ayarlari yapilabiliyor.

weconnect1.PNG

weconnect2.PNG

weconnect3.PNG

Geri
Üst Alt