Golf 7.5 Dönüşüm

Beratozt

Üye
İsim
Berat
Arkadaşlar merhaba. 2016 1.6 TDI Comfortline Golf aracımı makyajlı hale çevirmeye çalışıcam. Ufak çaplı , mümkün mertebe ekonomiyi sarsmayacak değişiklikler yapacağım. İlk etapta farları dün arkadaşımın halkalıdaki garajında taktırdım. Fotoğrafları ekledim. İyi akşamlar..
979671aa3fc823d83abadba6db4f2dca.jpg
b5ffe3a17378bfd827908ebcc239818b.jpg

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

hayırlı olsun golf7 rline çevirsen daha güzel olabilir...
Teşekkür ediyorum , Allah razı olsun. Çok sırıtmasın dikkat çekmesin istiyorum. İlk etapta stop ve arka tamponu highline yapacağım. Egzoz ucunu da eğeceğim haliyle. Far , yağmur sensörünü sipariş ettim. Aliexpress aracılığıyla. Otomatik kararan ayna ile birlikte gelecek onu bekliyorum. Bu hafta stopları da halledeceğim inşallah.

hayırlı olsun hocam.

şimdiden kolaylıklar diliyorum yapılacak tüm işlemler adına  (y)

Hayırlı olsun farlar ne kadara mal oldu fiyat olarak ? 

Hayırlı olsun hocam. Değişikliklerin fotoğrafını bekliyoruz 🤩👍🏻

hayırlı olsun hocam.
şimdiden kolaylıklar diliyorum yapılacak tüm işlemler adına 
Teşekkürler hocam sağolun. Adım adım paylaşacağım buradan. Yarın 7,5 arka tampon için ataşehire gidicem bakalım boyatmak için yer bulursam onu da halledicem gün içinde.

Hayırlı olsun farlar ne kadara mal oldu fiyat olarak ? 
Hocam üniversiteden arkadaşımın halkalıda garajı var. Ukoled isminde instagramda da mevcut sayfası. Oradan taktırdım. Ampuller dahil herşeyi 3000e yakın tuttu.

[mention=17842]Beratozt[/mention] hayırlı olsun hocam , maliyeti nedir sakıncası yoksa fiyatı paylaşabilir misiniz ? Ampül olarak ne tercih ettiniz 
Ampul olarak Stark m8 ampullerini taktılar. Deneme fırsatım da oldu açıkçası , beğendim. Ucuz ampullere kaçma dedi kendisi , ben de ona uydum.

Forumdan bulduğum Can abimizin renkli gösterge panelini de taktık. İlker abi de kodlamasını yaptı sağolsun. Kmyi 72 bin yaptıracağım bakıma sokmadan önce aracı. Aracım 1.6 TDI ama sırıtmıyor 8 bin devir olması yani gözüme batmıyor açıkçası. Sorun da çıkmadı.
6c716904f73768072dc08b2fe407ac11.jpg
42df98b00861cffcd4365e6b988fee96.mov

Geri
Üst Alt