Jump to content

Optimus

Satılık 2019 1.0 Highline Golf

Recommended Posts

ARAÇ BİLGİLERİ

Genel bilgiler:  500 KM.de Sıfırından farksız.Cam tavan geri görüş kamera Atlantik mavi 

Boya ve değişen:  Yok

Fiyat: 205.000 ₺

Fiyat için değerli yorumlarınızı beklerim.

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

@Optimus Hayırlı satışlar, trabzon bahadırdan dün 1.5 tsi dsg highline cam tavan+CarPlay+kış paketli araç için 205.000 fiyat aldım metalik renk için, fiyatınız bu durumda biraz yüksek gibi.

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

@Optimus 1.0 tsi ve 1.5 tsi arasinda 5 bin lira fark var

Ama 205 bine satilmaz araciniz, piyasa daha bu fiyatlari benimsemedi, illede satmak isterseniz max190 bin liraya  gider diye tahmin ediyorum, yanlis anlasilmasin arabaniz 205 bin lira etmez demiyorum, piyasa bu sekilde, ilan acarsaniz nasip kismet, bizide bilgilendirisiniz, bizde kendi fiyat skalamizi güncelleriz

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

@krym Teşekkür ederim. Malum sarı sitede ilanda aracım. Söylediğiniz gibi dün 190.000 ₺ teklif edildi. Kabul etmedim açıkcası aciliyeti de yok çok şükür birazda keyfe satış. Bakalım bekleyip göreceğim max. teklifi.

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

@Optimus

Sizde haklısınız ?

Sıfırın olmadığı alemde 2. El  free fiyatlama oluşuyor !

Ama xyz bayide 1.0 high varsa fiyatı zaten 193 bin lira!

Bayilere araç gelene kadar yada bulana kadar ? 

2. Elde Değil 205 bin !! 225 bin lik piyasa oluşsa 1.0 high araçlara ? Kimse itiraz edemez.

Bakalım hükümetimiz rutin arz / talebi karşılayacak miktarda  sıfır araç ithalatına başlayın yada Bursa'da tam kapasite üretime başlayın talimatını ne zaman verecek ?

Elinde 2. El 35 bin araç olan koca holdingler var ? Mesela ? (İntercity)

DOD ? 2. El showroomundaki 25 araçlamı bu işi yapıyor ? 

Ben doydum diyen masadan kalkar !

O zaman bayiler sıfır araçla dolar

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

• Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...