Jump to content

Orhan

KENDİ ARANIZDA VEYA TEK OLARAK YAPILAN ETKİNLİK, ZİYARET VE FAALİYETLER

Recommended Posts

Tüm arkadaşlar kendi bölgelerindeki ufak, orta veya daha büyük çaptaki buluşmalarını resmedip güzel ve keyifli anları burada paylaşabilir.

Buluşmaların illa Golf Tutkusu yönetimi organizatörlüğünde olması önemli değil kendi adlarına da olabilir, yeterki kaynaşma ve birliktelik olsun.

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

2 günlük geziden kareler. Gidişimizde dönüşümüzde trafikli oldu. Tek başıma yaptığım bir etkinlikte olsa ileride hep beraber gideriz inşallah. Öncelikle şunu söylemem lazım Bolu ve çevresi muhteşem. Doğa harikası. Göller çok güzel. Tarifi zor görmek lazım.

Fotoğraflar facebook sayfamızda.https://www.facebook.com/media/set/?set=a.490123721152212.1073741831.485252564972661&type=3

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

Yani İstanbul'da da bir etkinlik yaparsak bende katılmak isterim. malum önümüz ramazan iftar olur hafta sonu eşli-eşsiz piknik mangal partisi vs olur  çok keyifli olacaktır. Tabi sadece İstanbul ile sınırlamamak lazım ama yakın çevresinde yapılabilecek etkinliklere seve seve katılırım. Daha önce kullandığım başka model aracımın benzer bir etkinliği olmuştu ve çok keyifli olmuştu.

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

Yani İstanbul'da da bir etkinlik yaparsak bende katılmak isterim. malum önümüz ramazan iftar olur hafta sonu eşli-eşsiz piknik mangal partisi vs olur  çok keyifli olacaktır. Tabi sadece İstanbul ile sınırlamamak lazım ama yakın çevresinde yapılabilecek etkinliklere seve seve katılırım. Daha önce kullandığım başka model aracımın benzer bir etkinliği olmuştu ve çok keyifli olmuştu.

Hocam daha yeni kurduk siteyi. En yakın zamanda böyle organizasyonlar yapacağız. Kaynaşmamız için lazım böyle şeyler.

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

Melih hocam sağolsun birlikte sticker bastırmaya gittik. Güzel vakit geçirdik.

iki tane adam adam. kardeşlerim benim. çok güzel bir tablo. mutlu olduk gerçekten.

Değerli abim benim, inşallah birgün hep beraber toplanacagiz, Yusuf hocamla bir kaç ayrıntı dikkatimizi çekti kendisi fotoğraflarla açıklama yapacaktır :)

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

Yener Abiyle buluştuk az önce, sohbet ettik, aile dostları benim Hocam çıktı okuldan  :(' Kendisi on numara insan, inşallah görüşürüz yine :) Buluşmadan bir iki fotoğraf (bulanık olan için kusura bakmayın s=aman )

Fotoğrafla biraz oynadım, nasıl olmuş Abi :D@yenerhoca

VXJPnR.jpg

post-22-1453603538,34_thumb.jpg

post-22-1453603546,72_thumb.jpg

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

pazar günü kahvaltı buluşması var anadolu yakasında  golftürkiye  forumun da. yaklaşık 20 araçlıkşu an sevdiğim arkadaşlarım vark gelmek isteyen buyursun diyorum . mekan trabzon park ümraniye

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

Bunlarda benden gelsin o zaman, inşallah en kısa zamanda daha kapsamlısını yaparız, bu arada Orhan Abi on numara insan, çok iyi muhabbeti var :) pleksi plakalığı da çok şekil :D

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

@gdervisoglu Keşke, imkan olsa da aylık, hatta iki haftada bir felan yapabilsek böyle,

Orhan Abi otoparka girerken resmi araç geliyo sandım sonra baktım yanıp sönen U Led, dedim Orhan Abi geldi :D Çok güzel duruyor gerçekten, ledlerinizin kıymetini bilin  X(8D@Orhan Hoca

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

@gdervisoglu Keşke, imkan olsa da aylık, hatta iki haftada bir felan yapabilsek böyle,

Orhan Abi otoparka girerken resmi araç geliyo sandım sonra baktım yanıp sönen U Led, dedim Orhan Abi geldi :D Çok güzel duruyor gerçekten, ledlerinizin kıymetini bilin  X(8D@Orhan Hoca

evet ledler gerçekten lazım. ergo koltukta lazım sen inceleme fırsatı buldun. bende standart siyah koltuğu senin araçta inceledim ama ergoyu iyi ki tercih etmişim diyorum eren.

yeni sipariş verecekler bu tecrübeleri göz önüne alsınlar derim.

Ergo zaten ayrı dünya Abi, çok rahat ve konforlu gerçekten, yeniden araç oluşturacak olsam ekleteceğim ilk üç opsiyon panoramik açılır cam tavan ergo ve U led, bi de param olursa dinamik light asist ekletir diğer opsiyonları bedavaya getiririm  8D

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap

• Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...