Jump to content

Sinan61

Alınık Orjinal 18 Durban Jant

Recommended Posts

Herkese iyi forumlar. Aracımın dış görüntüsünde köklü değişimlere gitmek istediğimden dolayı orjinal 18 Durban jant arıyorum. Forumda bulunan arkadaşların bilgisine..

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

gerçekten orjinal ise takım olarak iyi rakam aşağı çekebilirsin...

19305941-BABF-423D-88EB-79D0083949D3.jpeg

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

Hocam teşekkürler, bu ilanı bende gördüm ancak orijinallik konusunda bir türlü emin olamıyorum.

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş
3 dakika önce, Sinan61 yazdı:

Hocam teşekkürler, bu ilanı bende gördüm ancak orijinallik konusunda bir türlü emin olamıyorum.

Hocam jantın iç kısımlarının fotoğraflarını istersiniz. Soğuk damga vw logosu varsa orjinaldir.

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş
3 dakika önce, Sinan61 yazdı:

Lastikler bitik veya eski tarihli ise fiyat normal eğer jantlarda kurul kaynak yok ise 

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

aynen lastikler çöp olarak düşünecek olursak jantlarda sağlam ise 3.75 &  4 civarı alınabilir...

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

O zaman satılmış olmasına çok üzülmeyeyim hocam

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

@Sinan61 çok eskiden satılmıştı zaten ilanların çoğu fake, arıyorsun o kalmadı şunu verelim diyor, sanırım durban görünce atlayıp arayan çok oluyor.

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

Aynen dediğiniz gibi hocam, ilan sitelerine artık bakmıyorum desem yeridir. Belki bir umut forumumuzdan niyetlenir bir arkadaş satmaya.

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

Bence jantların tamamen boyalı olması kötü bir şey değil kaynak olmadığı sürece. Sonuçta boyası yenilenmiş oluyor jantın.

Serkan hocamın dediği gibi sabırla takip edip iyisini bulabilirsiniz.

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

@AhmetCakmak @Serkanasn Teşekkür ederim, evet en doğrusu sabırlı beklemek gözüküyor. Forumumuzda bu tip satışlar zaman zaman oluyor inşallah denk geliriz.

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş
On 4.02.2020 at 9:17 PM, AhmetCakmak yazdı:

Bence jantların tamamen boyalı olması kötü bir şey değil kaynak olmadığı sürece. Sonuçta boyası yenilenmiş oluyor jantın.

Serkan hocamın dediği gibi sabırla takip edip iyisini bulabilirsiniz.

Ahmet Hocam durbanların boyası özel hypersilver rengi boyatmak cidden zor.Boyacılar bile kendi arasında fikir ayrılığına düşüyor nasıl boyanacağı konusunda.Boyayanlarda genelde jant rengi düz griye boyuyor.

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

@driver_can Evet hocam özel boyası olduğunu biliyorum ama yine de fiyat makul ise alınabilir bence diye düşündüm. Hayırlısı olsun. :) 

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

Bu gidişle boyalıyı bıraktım replikaya döneceğim galiba zaten :)

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

Orjinal ise ve fazladan bir takım varsa ben de talip olabilirim :)

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap

• Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...