Arabama sürtüp kaçmış...

farukal

Katılımcı Üye

İsim
Faruk AL
Merhaba abilerim kardeşlerim...

Ofisin önüne aracımı parkettim. Akşama kadar ofisteydim. İşim bitip çıktığımda karşımdaki manzara bu şekildeydi. Büyük ihtimalle beyaz bir araç sürtüp kaçtı. Göçme veya sert bir vuruk görünmüyor. Fakat arka tampon kenarında şu şekilde bir görüntü oluştu. 
Pasta cila ile çıkar mı? Güzel bir yer biliyorum profesyonel işçilikleri var... Benim boyamda atma görünmüyor. Galiba o aracın beyaz boyası benim aracın üstünde kaldı. Akşam vakti olduğundan fazla bir şey anlaşılmıyor. Yarın götürüp baktıracağım.

Tavsiyeleriniz nelerdir?

B633F15C-C7CA-486A-9A37-395A9F2F1BBD.jpeg

2BCB922D-E894-4A32-88E0-75AEF3C2DAF4.jpeg

18193EB7-89B2-4BE5-A267-56944052BCCB.jpeg

Pasta cila ila tertemiz olur bence. Geçmiş olsun.

Moderatör tarafında düzenlendi:
üstübü ve pasta cila ile 30 dk işin var. sonrası mis

Gecmis olsun ucuz atlatmışsiniz

Kolay ve göze batmayacak sekilde hallederler

Şükür Sadece tamponda

Islak mendile bulaşık deterjanı dökerek silseniz bile bile kötü görüntüyü alırsınız

@farukal beyaz öğrenci servisi vakası gibi duruyor. Su ile etrafını temizleyin. Islak mendil ılık su ile ovalayarak çıkacaktır. Daha sonra cila vs.  Geçmiş olsun, mümkünse hiç olmasın ama olursa da en büyük hasarınız bu olsun.

geçmiş olsun hocam. pasta cila ile çıkar muhtemelen sıkmayın canınızı

Geçmiş olsun geçer ince pasta yeterli olur çıkması uzun sürmez 

herkese teşekkür ederim. Başımıza gelecekse en büyüğü herkes için bu olsun...

Ben müdahale etmeyi düşündüm. Ama işi profesyoneline bırakmayı düşündüm. Sonaxa gideceğim yarın. O bölgeyi yapılması gereken ne derlerse onu yaptırıcam... 

Tamponun boyası atmamışta, karşı aracın boyası size geçmiş gibi görünüyor. Pasta cila ile tertemiz olacağı kanaatindeyim.

@Aliiii Gece vakti benimde gördüğüm o şekilde ali hocam genede fikir alayım dedim. İçim rahatladı. İyi ki varsınız ! 😊

Aracınızın boyasının üstünde cila vs varsa ıslak mendille bastırarak silerseniz bile çıkar. Geçmiş olsun.

Geri
Üst Alt