Golf 7 cam düğmesi

İsim
Mehmet
Merhabalar herkese aracımin sağ arka cam tuşu çalışmıyor şoför kapısından inip kalkıyor mekanizma sağlam tek olarak tuş lazım nerden temin edebiliriz

Screenshot_20200203-120616_Chrome.jpg

Geçen sene ön sağ cam için Avek yetkili servisten almıştım yanlış hatırlamıyorsam 100 tl civarı birşeydi.

@forzaGilles bakım yaptırdım o zaman bakmışlardı ona da 220 dediler ellerinde yoktu zaten yapılsın deseydim sipariş vereceklerdi yarın başka bir servise sorayim başka yerden fiyat almadım

@mehmetcimcik virüs insan vücudu dışında 4 saat yaşıyomuş çinden buraya gelene kadar ölür gider ya :)
Doğru mu emin değilim ama bir açıklama var idi Çin'liler tarafında kapı kolunda virüs bulunmuş hastalık başladığından beri ilk kez canlı olmayan bir ortamda bulunmuş sözde. Eğer doğru ise sıkıntı büyüyecek muhtemelen o yüzden kargo ile ürün almak çok düşük ihtimal de olsa riskli olabilir gibi.

Yarın servisi arayıp bi soracağım benimkide kırıldı 
Ustad senin mesajlarini okumaya korkuyorum

Senin başına ne geliyorsa sonra ben yaşıyorum

Yanlis hatırlamıyorsan devirdaim bozulmuştu sizin sonra benim bozuldu

Aynı problem bende de var hocam. Sanayideki ustam 50 liraya halledeceğini söyledi. Sebebi cam açık kaldığı zaman yağmur damlası damlıyormuş ve kısa devre yapıyormuş genelde, çok arıza gelmiş bununla ilgili. Eğer tamir edebilirse orjinalini tamir edeceğini, edemezse de parçacıdan alıp takacağını söyledi. Yani bence çok elzem bir parça değil yan sanayi taktırabilirsiniz.

Ustad senin mesajlarini okumaya korkuyorum

Senin başına ne geliyorsa sonra ben yaşıyorum

Yanlis hatırlamıyorsan devirdaim bozulmuştu sizin sonra benim bozuldu
Hahah evet hocam devirdaim değişti 1.850 Tl ödedim bende :)  

Geri
Üst Alt