Multimedya bileşen koruma

Golftdi

Katılımcı Üye

İsim
Bayrak
5 inç ekranın bileşen koruması nasıl kaldırıyor acaba? Eski ekranı sattım alan kişi monte etmiş ama kullanamıyor.

E6133205-775F-4C00-ABA6-882A8E2E308E.jpeg

Moderatör tarafında düzenlendi:
Hocam odis ile bileşen koruma kaldırılabilir. Alan arkadaşa söyleyin halleden yerler var. Fiyat ne olur bilgim yok.

Hocam odis ile bileşen koruma kaldırılabilir. Alan arkadaşa söyleyin halleden yerler var. Fiyat ne olur bilgim yok.
Hocam odis bu vac kablomu oluyor, oda bilmiyor bende bilmiyorum. Fiyat ne civarı ayrıca?

Online odis daha yektin bir cihaz olarak düşünebilirsiniz. Dediğim gibi fiyat konusunda bilgim yok. Bulunulan şehirdeki vagcom açan yerlere bir danışın isterseniz.

@Golftdi

Astarı yüzünden pahalıya gelecek gibi görünüyor Hocam ,

Eğer sattığınız fiyat 250 300 tl gibi cazip bir fiyat ise geri iade alın. Aracı satarken yeni alıcısına verirsiniz. Bazıları orjinalci olur.

Benim orjinal mediayı kutuladım kaldırdım bir kenara.

Aracı satarken orjinal media ekranı takarsınız, Çinli media ekranı daha fazla para eder 👍

@Kysr038 hocam 250 ye verdim alan kişiyede lazım bu cihaz. Zor mu bu korumayı kaldırmak, ayrıca alan kişi başka cihazda da aynı olayı yaşarmıydı?

@Kysr038 hocam 250 ye verdim alan kişiyede lazım bu cihaz. Zor mu bu korumayı kaldırmak, ayrıca alan kişi başka cihazda da aynı olayı yaşarmıydı?
Evet diğer araçlardan çıkma media ekranında da bu sorunlar olacaktı, sizlik bir sorun yok.

Fiyatı bilmiyorum ama 100 - 150 tl den aşağı değildir diye tahmin ediyorum. 

Eğer bu tutarı siz karşılayacaksanız media ekranınızı geri iade alın, yoksa bedavadan az pahalıya media ekranınız elden gitmiş olacak.

alıcı ben karşılarım diyorsa o zaman sizin için sorun yok.

Ortamama 200 TL'ye yapılan işlem. VagStore'lar çözer ama alana astarı yüzünden pahalıya gelir. Tüm VW cihazlar bu şekilde.

@Kysr038 alıcı ile yarın konuşacağız fiyat bilgimiz yoktu odis için. Ama ona bu cihaz şarttı bozulmuştu cihazı ve aynısından arıyordu.

@Golftdi Hani şu instagram'da katlanır ayna, geri görüş kamerası vs. VW ürünleri satan, monte eden yerler var ya. İşte onlar

@Aliiii bulunduğumuz şehirde onlar yok ama bir özel vw teknik diye bir servis var belki yapar.

@Golftdi yetkili servise gitsin teybi söktüm taktım böyle oldu buna bir bakın desin belki hayrına hallederler.

Geri
Üst Alt