Bedavadan az biraz pahalı.

Serkanasn

Katılımcı Üye

İsim
Serkan
Allah akıl fikir versin.

774384339

Aynı araç aynı opsiyonlarla siyah rengi 234.000₺ yetkili serviste showroom aracıydı

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

bu fiyatları yazarken herhalde düşünme yetileri kapanıyor...

Ülkemizde artık arabacılık/galericilik en çok ve en kısa sürede kazandıran meslek olmuş durumda. 3-5 kuruş parası olan galeri açıyor. Sonra da böyle saçma sapan görüntüler ortaya çıkıyor.

Hani artık 2.el piyasası ilan sitelerindeki fiyatlardan ibaret ya, atıyorum acaba piyasası 150 bin lira olan araca 120-130 bin lira olarak yüzlerce sahte ilan açılsa o aracın piyasası düşer mi???? Son aylarda çok merak etmeye başladım. Satma amacı olmayan tamamen keyfi yazılmış fahiş fiyatlı ilanlarla dolu siteler. Bunu gören gerçekten satmaya niyetli vatandaşlar da bu araç demek ki 10x ise benimki 13x eder deyip daha da şişiriyor fiyatları.

Moderatör tarafında düzenlendi:
Golf 8 in en dolusu gelir o paraya. Piyasayı hazirliyo.

@bf417 öylesine piyasayı yoklamak için ilana koyduk gelen teklifler az çok tahmin ettiğim civarda ama beni tatmin etmediği için şimdilik satıştan çektim, golf R yahut Arteon düşünüyorum aslında ama aradaki makasta oldukça yüksek.

Yetkili serviste liste fiyatı 234.600 bizde 290.000 . Biz doğuş değiliz biz falanca firmayız bizde böyle!! Aslında arayıp 150.000 olmaz diye sormak gerekir. 

Geri
Üst Alt