Jump to content

Recommended Posts

Ürün Adı:  VW OEM AppConnect Aktivasyon Kodu

Detaylar:  Kendi aracımda kullanmak için almıştım fakat kısmet olmadı. Kutusu hiç açılmadı, orjinal VW bandrolleri ile duruyor. Aracınızda de-aktif App-Connect var ise, bunu aktive etmenizi sağlayan Orjinal VW lisansı. Parça kodu: 5G0 054 830 A. Servisteki ücreti 1875 TL idi, güncellenmiş olabilir, tabi yukarı doğru :( Crack ile yapanların bile 750 - 1200 TL arası istediğini düşününce biraz daha verip orjinal alayım dedim ama nasip olmadı. İhtiyacı olan birine kısmetmiş. Pendikte şu an ürün, isteyen gelsin alsın, isteyene alıcı ödemeli kargo yapabilirim. Yada gerek yok kutuyu aç video çek kodu gönder yeter diyene böyle bir hizmet de sunarım 😊

Fiyat:  1300 TL

Fotoğraf:  

7F5A8D5B-AD3F-488A-8157-5B757D17EDB4.jpeg

5ADB21EE-0947-4CB9-BC82-056EC723B8B3.jpeg

53534C7F-5D85-48F6-B160-303F7C5C949E.jpeg

4D44907C-BA65-4E1A-89BC-5C6193BA2D6F.jpeg

Gönderi bağlantısı
Sitelerde Paylaş

59 dakika önce, metinkar yazdı:

hayırlı satışlar, ben de çok istiyordum almayı ama maalsef...

Bende aldım Metin hocam, ama aracımda App Connect olmadığı için aktivasyon da imkansız hale geldi. Umarım ihtiyacı olan biri alır.

40 dakika önce, Serkanasn yazdı:

@Aliiii yeni aldığınız media da CarPlay var sanırım.

Yok Serkan hocam, 5.8 inç 2015 Highline ünite vardı bende, bir arkadaştan 840B kodlu 8inç makyajlı kasa ünite ve ekran aldım. Retrofit için. Ünite de AppConnect var ama 2015 ve öncesi araçların şasiye App Connect tanımlı olmadığı için aktivasyon kodu bu araçta uygulanamaz hatası verir dedi servis. Yani orjinalden App Connect var ise ama aktif değil ise bu kod onlar için. Benim durumumda media crack tek çare

Gönderi bağlantısı
Sitelerde Paylaş

@Aliiii CarPlay meselesinin araçla ilgili olduğunu sanmıyorum, 2015 model araçlarda media ünitesine göre değişen bir durum CarPlay meselesi, eğer yeni aldığınız media CarPlay destekliyorsa bir şekilde halledilir diye düşünüyorum, servis yaşamayabilir ama bu işlerle iştigal eden yerler lisanslı olarak bu işlemi yapabilir, forumda bu şekilde işlem yaptıranlar mevcut.

Gönderi bağlantısı
Sitelerde Paylaş
10 dakika önce, Abraxsas yazdı:

Hayırlı satışlar hocam aracım 2018 highline golf bu lisansı aldığımda servis uygularmı uygular ise nekadar işçilik alır bilginiz var mı ?

Merhaba 

ben dün @driver_can dan lisans aldım. Ve forumdan ilker bey vasıtası ile odis üzerinden şaseye tanıttık. İstanbulda yaşıyorsanız kontak kurabilirsiniz. 
iki hafta önce crakli olarak açtırmıştım içime sinmedi o yüzden orjinal lisanslı olarak yeniden yaptım.

Gönderi bağlantısı
Sitelerde Paylaş
7 dakika önce, Alpyaman yazdı:

Merhaba 

ben dün @driver_can dan lisans aldım. Ve forumdan ilker bey vasıtası ile odis üzerinden şaseye tanıttık. İstanbulda yaşıyorsanız kontak kurabilirsiniz. 
iki hafta önce crakli olarak açtırmıştım içime sinmedi o yüzden orjinal lisanslı olarak yeniden yaptım.

Bingöl'de ikamet ediyorum burada bu tür işlerle ilgili olan kimse yok sizede hayırlı olsun bu arada güle güle kullanın.

Gönderi bağlantısı
Sitelerde Paylaş

@Serkanasn hocam, şasiye tanımlı FeC (feature enabled code) olması gerekiyor. Aktif olmasa da bulunması lazım. Fakat 2015/22. hafta öncesi araçlarda bu destek yok. Hatta bazı 2015/22.hafta sonrası 819 kodlu cihazlarda FeC desteği hatası mevcut. Kısacası Retrofit cihaz desteklese de şasi desteklemediği için kullanamadım. Cihazın cracklenmesi lazım DiscoPro gibi 

Gönderi bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...