Küçük bir kaza

İsim
Kemal kapaklı
Merhaba arkadaşlar Köpek önüme atladı küçük bir kaza geçirdim Allaha şükür fazla bişey yok kaskodan mı yaptırsam kendim mi yaptırsam masraf ne çıkar ?

364790BF-3ABE-488B-B1F4-DE8F4AB887F7.jpeg

1F7EAA2F-97A0-480B-80BB-F0BA272016B4.jpeg

0A098327-A3BD-4054-A30B-49194BC39D98.jpeg

Moderatör tarafında düzenlendi:
@Kemal Kapaklı Geçmiş olsun.

Tamponunuz fabrikasyon mu? Değilse ve kaskoya işletmediyseniz kasko karşılamaz diye biliyorum.

Gecmis olsun

Küçük hasar gibi duruyor

Yetkili servis ve tampon tamiri yapan yerden fiyat alip karar verin kasko dan yaptirmaya değer mi diye

1200 lira fiyat verdiler tamir için yeni tampon için hasar kaydı 3500 tl

Bence Japon vs yapıştırıp kullanın para vermeye gerek yok yazık 

@Kemalkapaklı 1200 lira icin kasko delinmemeli ve hasar kaydi olusturulmamali, benim düsüncem kasko delmek icin minimum cebinizden 3 bin lira cikacak hasar olusmali, aksi takdirde kasko priminin yükselmesi ve hasar kaydi sorunu daha fazla masraf cikartir, sigorta ne icin var? diyenler herzaman cikar, siz hesabinizi iyi yapin, bazen kaskodan yaptirmak hesapli olmaz

Biz tavsiyede bulunuruz fakat nihai kararı verecek sizsiniz tabi, aldığınız karar içinize sinmesi lazım. Ben, tamir yoluna gidilmesi taraftarıyım. @Kemalkapaklı

Sigorta şirketi ile görüşün. Sizin de illaki hasarsızlık klozunuz vardır. Yaptırmanız durumunda ne kadar fiyat çıkar bilmiyorum ama aracınız maşallah çok güzel. Eğreti işlere girmeyin derim bende... 

@yavuzbattal sigortacım ile görüştüm hasarsızlık klozu diye  bir şey olmadığını söyledi tek taraflı olduğu için sigorta karşılamıyormuş mecbur kaskodan yaptırcam 3500 lira delinsin kasko yapacak bişey yok ! Kaskoyu ona delinmesin buna delinmesin yaptırma amacımız ne ki zaten arkadaşlar fotoğraflayıp satarken açıklamasını yaparsın yani benim düşüncem bu !!!

@Kemalkapaklı bu sene 1500 olan kasko seneye sürpirimli olarak 3000 olduğunda da umarım kaskoyu deldirdiginiz için bu kadar rahat olursunuz, çıkacak kaydı saymıyorum bile, bence hiç yaptırmayıp bu şekilde binin.

Geri
Üst Alt