GOLF Maceram - Carstomized

@frknyldrm hocam gece çekimleri ayrı renk katmış aracınızın rengi çok beğendiğim renk hayırlı olsun güle güle kazasız belesız güzel günlerde kullan.Ayrıca her zaman kodlama konusunda destek aldığım Tuna  @forjust1day kardeşimize teşekkürlerimi iletiyorum
@zulalyol Teşekkür ederim hocam, elinize sağlık. Araçlarımızı ağız tadıyla kullanmayı Allah hepimize nasip etsin. 

Tuna Hocamızı anmayı unuttum, kusurumuza bakmasın. Kendisine de teşekkür ediyoruz, şov yaptı gerçekten. :)  @forjust1day

@mustafacagri yok hocam içi değişen t10 ledli .teşekkür ediyorum 
Bende de aynı üründen var, sadece şöför tarafını taktım, diğerlerini takmaya bayadır üşendiğim için duruyor :) arka kapılarda t10 led takarak kullansam akü bitirme sorunu yaşar mıyım? Yanlış hatırlamıyorsam önlerde sorun yoktu ama arkada led takınca hem kısık yanma durumu oluşabiliyordu hem de akü bitirme durumunu yaşayanlar olmuştu :)

Bende de aynı üründen var, sadece şöför tarafını taktım, diğerlerini takmaya bayadır üşendiğim için duruyor [emoji4] arka kapılarda t10 led takarak kullansam akü bitirme sorunu yaşar mıyım? Yanlış hatırlamıyorsam önlerde sorun yoktu ama arkada led takınca hem kısık yanma durumu oluşabiliyordu hem de akü bitirme durumunu yaşayanlar olmuştu [emoji4]
Bende [mention]zulalyol [/mention] abide sadece ön kapı aydınlatma taktırdım ama önde bile olsa yanık kalıyordu bu sefer hoş olmuyor ve vcds den bakınca kapı modüllerinde hata gözüküyor bende içine can bus lu kaliteli led koydum artık ne yanık kalıyor nede arıza gözüküyor ama ciddi anlamda aydınlanıyor kapıyı açınca[emoji23] arka kapıda biraz döşemeyi kesmek gerekiyormuş ve yanık kalır diye arkalara yapmadık . link : https://urun.n11.com/ampul/photon-t10-w5w-ph7023-15smd-exclusive-serisi-P336185262 ala

Bende [mention]zulalyol [/mention] abide sadece ön kapı aydınlatma taktırdım ama önde bile olsa yanık kalıyordu bu sefer hoş olmuyor ve vcds den bakınca kapı modüllerinde hata gözüküyor bende içine can bus lu kaliteli led koydum artık ne yanık kalıyor nede arıza gözüküyor ama ciddi anlamda aydınlanıyor kapıyı açınca[emoji23] arka kapıda biraz döşemeyi kesmek gerekiyormuş ve yanık kalır diye arkalara yapmadık . link : https://urun.n11.com/ampul/photon-t10-w5w-ph7023-15smd-exclusive-serisi-P336185262 ala
@mutlubey17 Benim de sadece ön kapılara uygulama yapıldı. Kapı kapanınca ışık da kapanıyor.

Kapı modüllerinde hata kısmını bilmiyorum, o konuda @zulalyol abi bilgilendirecektir.

@mutlubey17 Benim de sadece ön kapılara uygulama yapıldı. Kapı kapanınca ışık da kapanıyor.

Kapı modüllerinde hata kısmını bilmiyorum, o konuda @zulalyol abi bilgilendirecektir.
@mutlubey17Senin arabaya kullandığımız t 10 ile @frknykmnn aracına kullandığımız t10 aynı tip değillerdi.Hocamın aracında kapı ünitelerinde Hata yoktu en son baktığımda 

[mention=4155]mutlubey17[/mention]Senin arabaya kullandığımız t 10 ile [mention=9232]frknykmnn[/mention] aracına kullandığımız t10 aynı tip değillerdi.Hocamın aracında kapı ünitelerinde Hata yoktu en son baktığımda 
Sıkıntı yok madem abim ne güzel[emoji106][emoji28]

Eski fotoğraflara bakmakla yetiniyoruz şu sıralar.​

Bu zorlu süreçte vatandaşa hizmetten geri durmayan, gecesi gündüzüne karışan başta sağlık çalışanları olmak üzere emek veren herkesten Allah razı olsun.​

Allah hepimizi ömrümüz boyunca kazadan, beladan, hastalıklardan ve türlü musibetlerden muhafaza buyursun.​

Toplum olarak bu zor zamanları en az kayıpla ve en kısa zamanda geride bırakmak duasıyla...​

P_20200201_132816.jpg

Bugün Solotürk sayesinde dışarı çıkıp az da olsa hava alma imkanı buldum, karşılığında mat krom ayna kapağı aldırdı kendine. 

Sosyal mesafeye dikkat ederek ve tedbirleri alarak güvenli bir alışveriş sunan @zulalyol abime teşekkür ederim. :)

Hava yağmurluydu, detaylı fotoğraf çekme imkanı bulamadım kusuruma bakmayın. Fotoğraf için de teşekkürler @zulalyol(y)

IMG-20200402-WA0022.jpg

Furkan maşallah tüm araçlarına hepsi birbirinden güzel araçlarmış konuyu yeni okuma şansım oldu passat’la alakalı trim seslerine katılıyorum hatta b6 içinde aynı şeyler zamanla forumlarda yazıldı çizildi ama bu sene ben kullanırken kendimde dikkat ettim torpido kısmından gelen seslere araç ne zaman güneş altında dursa ses yapıyor benim aracım kapalı garajda duruyordu ve güneş hiç görmüyordu garajdan çıkardığım zamanlarda hiç ses duymuyordum sıcakla alakalı bir sorun var b6-b7’lerde b8’de aynı malzeme değil sanırım ama onlardada çeşitli trim sesi sıkıntıları duyuyorum. Neyse son olarak golf’e çok güzel eklemeler yapmışsın Allah kaza bela vermesin güle güle kullan :)

Geri
Üst Alt