GOLF Maceram - Carstomized

Çok yakışmış hocam. Bagaj krom kaplaması gözüme biraz çarptı ama sizin zevkiniz tabi..
Teşekkürler Faruk Hocam.  (y)

Bagajdaki krom canlıda fena durmuyor, sıkılırsam onu da sökerim. Daimi kullanacağım bir şey değil.

Bugün aşağıdaki videoyu referans alarak kendimce far ayarı yapmaya çalıştım, ilk haline kıyasla daha iyi oldu. 

Yanlışım varsa uyarırsanız daha iyi bir hale getirebilirim ayarı.  (y)

Işık şiddetine itibar etmeyin, odaklamadan dolayı pozdan poza farklılıklar var.

İlk Hali

P_20200815_151514.jpg

Yakından ilk hali (Siyah bantlar çok belli olmadığı için photoshopta kırmızı ile işaretledim.)

P_20200815_151514_2.jpg

Ayardan Sonra Sağ Far (Sol farın üstünü bez ile örttüm.)

P_20200815_151726.jpg

Ayardan Sonra Sol Far (Sağ farın üstünü bez ile örttüm.)

P_20200815_151759.jpg

Ayardan Sonra Genel Görünüm

P_20200815_151848_sonkısa.jpg

Uzunlar (Üst kısım nedense dağınık)

P_20200815_151915.jpg

Bugün padler ve klima kontrol paneli geldi. Lakin kontrol panelinin ekran kısmında çizikler mevcut ve parçanın bazı yerleri epey tozlu. Muhtemelen 2.el göndermiş satıcı arkadaş. Onu bir elden geçireceğim, fotoğraflarını öyle paylaşacağım. Çizikleri gidermem için uygun fiyatlı önerilere açığım. Detailingci önermeyin lütfen, birinden olumsuz yanıt aldım. Hırs yaptım, kendim yapacağım. :)

Padlerin montajı için döşemeci ile sözleştik, nasipse cumartesi günü o işi halledeceğiz. Panelde sıkıntı çıkınca padlere de güvenemedim, bu sebeple yarın @zulalyolabi yardımı ile montajdan önce ısınıp ısınmadıklarını kontrol etmeyi düşünüyoruz. Montajı da zaten kendisi yapacak inşallah.

P_20200917_201112_1.jpg

Geliyor gelmekte olan :) Sabırsızlıkla bekliyorum bende. İkna olmaya çok yatkınım bu konuda.

Geliyor gelmekte olan :) Sabırsızlıkla bekliyorum bende. İkna olmaya çok yatkınım bu konuda.
Teşekkürler Ali hocam  (y)

Retrofitte bir kıvılcım yetiyor, mevzu araba olunca her eklemeye dünden razıyız zaten. :)

@frknyldrm furkan bu pedler saic vw üretimi gibi durmuyor, poşette orjinallik kontrolü yapilacak yer varmi ? Kazi kazan gibi oluyor kazıyıp okutuyorsun telefonla

Benim padler bu sekildeydi, saic vw üretim

2306baa6a541f074d77b35050959d4fe.jpg

@frknyldrm furkan bu pedler saic vw üretimi gibi durmuyor, poşette orjinallik kontrolü yapilacak yer varmi ? Kazi kazan gibi oluyor kazıyıp okutuyorsun telefonla
Hiç bilgim yok, detaylı bakmadım ama fırsat bulunca bakayım.  (y)

bende düşünuyorum fakat bcm değiştirme işi aklımda çok kalıyor :(
Gelen malzemeler ve @forjust1day hocamın yazdıkları beni düşündürdü, ne yapsam bilemedim. Her malzemenin sağlıklı çalıştığına emin olmak lazım yoksa ciddi bir emek boşa gider.

Maşallah, katalog fotoğrafı gibi olmuş...
Teşekkürler hocam.  (y)

Moderatör tarafında düzenlendi:
@metinkar Abi siz de aynı satıcıdan almıştınız sanırım pedleri, size gelen pedlerin fotoğrafı varsa paylaşabilir misiniz?

Adama kontrol paneli için dispute açtım, utanmadan "it is useful" demiş. Yağmurdan kaçarken doluya tutulacak haberi yok, pedleri de görseldekinden farklı diye ekledim rapora.

Geri
Üst Alt