GOLF Maceram - Carstomized

Masallah mal cevizzz
Teşekkürler Bülent Abi  (y)

Ceviz falan deyince biraz tedirgin olmuyor değilim ama listeye bir defadan fazla yazılmama konusunda anlaştığımızı düşünüyorum. :D

Çok güzel olmuş valla Furkan hocam. 7.5 Highline led stop ve yay ile son noktayı ne zaman koyuyoruz? 

Çok güzel olmuş valla Furkan hocam. 7.5 Highline led stop ve yay ile son noktayı ne zaman koyuyoruz? 
Teşekkür ederim Ali Hocam, güzel fotoğraflar çekeceğime dair söz vermiştim ama henüz fırsat bulamadım. Telafi edeceğim inşallah. :)

Stop değişikliği yapmayı düşünmüyorum, orijinal olursa olur ancak. Ona verilecek para ile de daha faydalı değişiklikler yapılır, o yüzden pek sıcak bakmıyorum.

Yay bence de çok güzel olur ama bakalım. :)

Uzun zamandır aklımda olan bir değişiklik yaptım difüzör üzerinde.

İşlem 3 dk anca sürmüştür. :)

Beğenen de beğenmeyen de olacaktır muhakkak, maksat değişiklik olsun.  (y)

Ekli dosyayı görüntüle 36122
şahsen sevdiğim bir uygulama. aracı biraz daha agresif gösteriyor :)  7.5 aracım olsa gti veya rline difüzör takmasam ben de yapardım bu şekilde :)

Moderatör tarafında düzenlendi:
şahsen sevdiğim bir uygulama. aracı biraz daha agresif gösteriyor :)  7.5 aracım olsa gti veya rline difüzör takmasam ben de yapardım bu şekilde :)
Teşekkürler hocam, benim de bu şekilde daha çok hoşuma gitti arka taraf.  (y)

Konuyu biraz boşladım, içime sinen güzel fotoğraflar çekemediğim için pek paylaşım da yapmıyorum ama bu da bonus olsun. :)

P_20200729_161209.jpg

Uzun zamandır aklımda olan bir değişiklik yaptım difüzör üzerinde.

İşlem 3 dk anca sürmüştür. :)

Beğenen de beğenmeyen de olacaktır muhakkak, maksat değişiklik olsun.  (y)

Ekli dosyayı görüntüle 36122
Difüzörü herr gördüğümde aklıma gelen ama bi türlü yapmadığım şeyi yapmışsınız hocam :)  bence de çok güzel olmuş :)  elinize sağlık :)  

Difüzörü herr gördüğümde aklıma gelen ama bi türlü yapmadığım şeyi yapmışsınız hocam :)  bence de çok güzel olmuş :)  elinize sağlık :)  
Ben photoshop'ta yapıp nasıl duracağına bakmıştım, fotoğraf öyle duruyordu aylardır. Bugün aslını çekmek nasip oldu. :)

Bir gün buluşalım da hem tanışalım hem difüzörünüzü yapalım o zaman hocam, malzeme bagajda duruyor. 40-50 araba daha yaparız o folyo ile.  (y)

Ben photoshop'ta yapıp nasıl duracağına bakmıştım, fotoğraf öyle duruyordu aylardır. Bugün aslını çekmek nasip oldu. :)

Bir gün buluşalım da hem tanışalım hem difüzörünüzü yapalım o zaman hocam, malzeme bagajda duruyor. 40-50 araba daha yaparız o folyo ile.  (y)
Benimki çakma 7,5 difüzörü :D  biraz kaba olduğu için bu kaplamayı yapınca eski haline göre daha iyi duracağından zaten emindim :)  orijinalinde bile çok güzel olmuş zaten :)  

tabii olur hocam , en yakın zamanda :)  

@frknyldrm Ufak dokunuşlar, güzel sonuçlar Furkancım.

Ayrıca intercity sticker çıkarman da hoş olmuş, dip not.  :)

@frknyldrm Ufak dokunuşlar, güzel sonuçlar Furkancım.

Ayrıca intercity sticker çıkarman da hoş olmuş, dip not.  :)
Teşekkürler Erinç Abi.  (y)

Intercity stickerın trafikte kötü bir algı oluşturabileceğini tahmin ediyordum lakin pist hatırası olarak düşündüğüm için yapıştırmıştım zamanında, böylesi bence de daha iyi oldu. 

Geri
Üst Alt