R line dönüşüm

Şuan piyasada yok başka bir arkadaş da arıyor oradan biliyorum olmadığını. Replikaları var

@Alpyaman maşallah allah kaza bela vermesin spoyleri nerden kaça temin ettiniz aceba kenarlarının sıfır oturuşu oem görüntü oluşturmuş, direksiyon için link varmı rakam iyi bence

@Alpyaman maşallah allah kaza bela vermesin spoyleri nerden kaça temin ettiniz aceba kenarlarının sıfır oturuşu oem görüntü oluşturmuş, direksiyon için link varmı rakam iyi bence
Teşekkürler.

spoiler orjinali değiştirmedim. 3.stop lambasının olduğu alanı pianoblack Kaplama yaptırdım. Yan flapları sanırım midlinepluslarda olan çıtarlardan sahibinden de birisinden aldım. Yani benim ki 4 parça rline spoiler değil.

ama 4 parça spoiler isterseniz beyaz garaj istoç da 700 TL boya montaj dahil yaptırabilirsiniz. Benim araştırdıklarım arasında en kaliteli ve çok fark edilmeyen üründü. Ben sonradan gördüğüm için yapamadım.

direksiyon için özelden mesaj atacağım. 

En sonunda corona korkusundan bir kaç saatliğine ara verip jurvalarımızı taktırdık. Beklediğimden çok daha güzel oldu. Özellikle resim ile canlısının arasında çok fark var. 🧿

ayrıca eibach yay ve spacer konfor kaybı korkumda boşyereymiş 

644E0AFE-13EE-4162-86A9-73D97E469122.jpeg

A4FD0E3C-ACA4-4A97-91A1-A401F31273AD.jpeg

D0ECCC00-F626-4902-A30F-9DCDEC6A573D.jpeg

@Alpyaman ilk çıktığında hiç beğenmemiştim jurvayı senin araçta ısındım resmen 😂👍🔥

🧿 çok güzel olmuş... bende verdim siparişi bakalım yaylanacağız...

@Alpyaman Maşallah güzel olmuş hocam. Maslak sanırım orası? Arkadaki tek kapı gti sahibine selamlar diyelim. :)  

Gayet güzel olmuş Güle güle kullanın. Yanlardan marsbiyel olan kısımlarda yapışkan artığı falan mı var? Resimlerde sanki ole çıkmış

Geri
Üst Alt