R line dönüşüm

Gecmis olsun ustad

Masallah demistik ama yine de nazar çıkmış

Son olur inşallah

Sanırım nazar çıktı; bugün ikinci kullanımda 80 km hızda anayolda görmediğim bir çukurda balon yaptık. Yeni tek lastik siparişimizi verdik.

Ekli dosyayı görüntüle 30011

Ekli dosyayı görüntüle 30012
@Alpyaman Geçmiş olsun hocam, Allah başka aksilik göstermesin.

Aracımı aldığım ilk zamanlar 18 janta geçmek istiyordum ama en çok korktuğum husus buydu. O yüzden belimi doğrultunca dijon arayışına gireceğim.

Nazar da hakikat, Allah nazardan, kötü gözlerden muhafaza etsin. Aracımı aldım, 2 ay sonra inanılmayacak bir kaza yaptım. Onarımdan çıktıktan sonra sokağa sokmadım arabayı. Uzak yerlere parkediyorum.

Geçmiş olsun hocam, allah beterinden korusun.

[mention=13104]Raban7[/mention] [mention=11839]HONEY[/mention] [mention=2662]metinkar[/mention] [mention=16324]frknyldrm[/mention] [mention=4688]bunyamin81[/mention]
sağolun teşekkürler. Merak ettiğim lastik markası başka olsaydı yine okutmuştu?
Olacağı varmış hocam, marka kötü olsa daha kötü olurdu veya iyi olsa birşey olmazdı demek anlamsız.

İleride olabilecek daha kötü şeyden korunduğunuzu düşünün, sıkmayın canınızı derim ben.

@Alpyaman Buna net bir cevap vermek pek mümkün değil ama her lastiğin yanak yapısı ve mukavemeti de aynı değildir diye tahmin ediyorum. Olmuş bitmiş artık, takmayın kafanıza.
Doğru diyorsunuz umarım jantta rotta birşey yoktur

kullanırken birşey hissetmedim ama çok yüksek hıza çıkamadım balondan dolayı 

Geri
Üst Alt