R line dönüşüm

Alpyaman

Katılımcı Üye

İsim
Alp
Uzun süredir parça parça topladığım r line ürünlerde en son taiwan ön tampon ve marşpiyel sipariş de geldi. Geçen hafta Orjinal r line difüzör ve egzoz çıkışları gelmişti. Kış başında da orjinal jurva jantlarımızı almıştık. Tek eksik 4 parça spoyler ve krom ayna kapakları kaldı. İç tarafta da direksiyonumuz. Onlarda bütçe oldukça halledeceğiz.

04F8F86D-B8C3-4EC6-A484-AF549A4D3BE3.jpeg

CCB95B5C-E86D-41B6-878A-BB58585F7446.png

F6D7DF93-9F70-4BAB-9B37-5CF443BCFDE4.jpeg

Hayırlı olsun hocam. Montaj sonrası fotoğrafları da bekliyoruz. :)  Beyaz araçta rline çok yakışıyor.

Uzun süredir parça parça topladığım r line ürünlerde en son taiwan ön tampon ve marşpiyel sipariş de geldi. Geçen hafta Orjinal r line difüzör ve egzoz çıkışları gelmişti. Kış başında da orjinal jurva jantlarımızı almıştık. Tek eksik 4 parça spoyler ve krom ayna kapakları kaldı. İç tarafta da direksiyonumuz. Onlarda bütçe oldukça halledeceğiz.

Ekli dosyayı görüntüle 27456

Ekli dosyayı görüntüle 27457

Ekli dosyayı görüntüle 27455
Maşallah. Orjinal rline difüzör fiyatı nedir şuan ?

Maşallah. Orjinal rline difüzör fiyatı nedir şuan ?
Ben çıkma orjinal aldım 900 TL 

servis ilk başta satmıyoruz dedi. Sonra tampon ile satıyoruz dedi bastırdım olur nu öyle şey falan derken zorla resimde göreceğiniz şekilde fiyat verdi. Benim anlamadığım ütün tek parça şeklimdeyken 3 4 parça parça fiyat yazmış toplam 2339 TL işçilik hariç. Almanya kunzman sitesinde yanlış hatırlamıyorsam 255 EUR

EDB2CB92-E95E-410D-9851-A4F48BA91B36.png

Merhaba r line tamponu ne kadara aldiniz ve nerden temin ettiniz

@Alpyaman hocam bu ön tampon R tamponu R-line tamponu daha farklı. siz R mı aldınız R-line mı ukoledde iki tampondan da var.

@Alpyaman hayırlı olsun güle güle kullanın, aklıma birşey takıldı; jant lastik tampon vs derken oldukça masraflı oldu sanırım bu işlemler, aracınızı satıp r line alsaydınız daha uyguna gelirmiydi.

Geri
Üst Alt