2019 1.5 tsi kullanan varmı

mysf

Üye
İsim
mehmet yusuf
Merhaba arkadaşlar, forumun yeni üyesi değilim, ancak bugüne kadar iyi bi okuyucuydum. Forumu hep okuyup öğrenerek takip ettim. Satın almış olduğum dördüncü golf suskunluğumu bozdurttu sanırım. 😊. Geleyim sadete aranızda 2019 model 1.5 tsi kullanıcısı varmı. Varsa acil sormam gereken bir konu bulunmakta. Şimdiden teşekkürler. 

Oo asil 1.5 nasil onu anlatin biraz :D

1.4 le kiyasladiniz mi hic ??

@Golf835 araç bayide duruyor. Daha almadım. Ayın 1 inde teslim etsek olurmu dediler. Dördüncü golf olduğundan çok heycanlı değilim tamam dedim. Haftaya pazartesi teslim edecekler. Ama bugün öğlen arası gidip görmeyi düşünüyorum en azından bi bakayım sağına soluna. 

Hayirli olsun hocam

Baklava.xls dosyasina ekledim sizi

Tamaş da dün sifir arac teslimat bölümünde golf 7 vardi sizin mi acaba

@Golf835 araç bayide duruyor. Daha almadım. Ayın 1 inde teslim etsek olurmu dediler. Dördüncü golf olduğundan çok heycanlı değilim tamam dedim. Haftaya pazartesi teslim edecekler. Ama bugün öğlen arası gidip görmeyi düşünüyorum en azından bi bakayım sağına soluna. 
Hayırlı olsun., fakat neden ayın 1 inde teslim etsek olur mu diyee söylediler anlamadım., gönül bağları mı varmış arabayla, satılınca hüzün mü kaplamış..?? Aracı teslim almadan önce mutlaka boya kontrolü yaptırın.!! Bu işten anlayan bir dostunuz veya boya ustanız teslim almadan önce görsün aracı.!! 

Zaman zaman böyle can sıkıcı durumlarla karşılaşa biliyoruz., 

Yakın zamanda açılan bu konuyu okumanızı öneririm; 

@forzaGilles

İçeriği paylaşmışsınız hocam iyi olmuş yeni golf almayı düşünenler için faydalı olur 

Benim ağzım bozulma noktasına geldiği için yeni gelişmeleri artık mecburen sinkaflı yazacaktım bu nedenle @AhmetCakmak hocamdan rica ettim konuyu kapatsın yorum yazmamak için (kapatmış(

Bu arada mahkeme + hukuki süreç için belge topluyorum artık...avukat falan işlerine dalıcaz!

Bugünkü önemli gelişme!

Ankara'nın iyi sağlam bir expertizine götürdüm aracı!

Kaputta seri numarası var ...bu aracın hertürlü fabrikada  montajlanan  parçası için (kapılar/çamurluklar ) aynı parti seri noyu içermek  zorunda birbirini tutmak zorunda dedi fabrikasyon orjinal olması icin

EXPERTİZ  ustası önce kaput seri noya baktı , sonra 4 kapının kapı içlerinde bu seri nonun aynı olması lazım dedi!

Ön sol kapı -- aynı seri no

Arka sol kapı-- aynı seri no

Arka sağ kapı aynı seri no

Kaput aynı --seri no

Veee final!

Ön sağ kapı FARKLI SERİ NO !!!

var mı böyle bişey (var mış)

Kaput / bagaj kapağından sonra sağ ön kapıda ayıplı (somunlarında oynama yok boya kalınlığı normal ama seri nosu alakasız)

Sakinim / keder yapmıyorum 

Allah beterinden saklasın 

Daha beteri nasıl olur o da ayrı konu

@forzaGilles

İçeriği paylaşmışsınız hocam iyi olmuş yeni golf almayı düşünenler için faydalı olur 

Benim ağzım bozulma noktasına geldiği için yeni gelişmeleri artık mecburen sinkaflı yazacaktım bu nedenle @AhmetCakmak hocamdan rica ettim konuyu kapatsın yorum yazmamak için (kapatmış(

Bu arada mahkeme + hukuki süreç için belge topluyorum artık...avukat falan işlerine dalıcaz!

Bugünkü önemli gelişme!

Ankara'nın iyi sağlam bir expertizine götürdüm aracı!

Kaputta seri numarası var ...bu aracın hertürlü fabrikada  montajlanan  parçası için (kapılar/çamurluklar ) aynı parti seri noyu içermek  zorunda birbirini tutmak zorunda dedi fabrikasyon orjinal olması icin

EXPERTİZ  ustası önce kaput seri noya baktı , sonra 4 kapının kapı içlerinde bu seri nonun aynı olması lazım dedi!

Ön sol kapı -- aynı seri no

Arka sol kapı-- aynı seri no

Arka sağ kapı aynı seri no

Kaput aynı --seri no

Veee final!

Ön sağ kapı FARKLI SERİ NO !!!

var mı böyle bişey (var mış)

Kaput / bagaj kapağından sonra sağ ön kapıda ayıplı (somunlarında oynama yok boya kalınlığı normal ama seri nosu alakasız)

Sakinim / keder yapmıyorum 

Allah beterinden saklasın 

Daha beteri nasıl olur o da ayrı konu
Valla hocam ne diyeceğimi bilmiyorum., Allah size sabır versin., çok zor ve can sıkıcı bir durum., umarım istediğiniz gibi bir sonuç alırsınız., 

Mahkeme süreci için bir şey aklıma geldi; şimdi bu doğuş oto size; önce biz bir ekspertiz yapıcaz., sonra da almanya’dan aracın sicil kayıtlarını taleb etcez demiş., Bu expertiz işlemi için de faiş bir ücret istemiş., 

Peki siz bu rakamı vermeyi kabul etseydiniz ve araca expertiz yapsalardı., anladığım kadarıyla bu ezpertizi yapmak istemelerinin sebebi araç 2 yıldır trafikte bu sebebten istiyorlar sanırım dimi.? 

Neyse sonrasında almanyadan aracın sicil dosyasına bakılıp size bir evrak verselerdi.,  bu size mahkemede avantaj sağlarmıydı avukatınıza bunu bir sorsanız hiç fena olmaz..?? 

Bu yeni gelişmeler neticesinde almanya fabrika bizim kayıtlarımızda araçta herhangi bir oynama gözükmüyor dese nolcak.? O zaman işin rengi değşir bayinin ayıbı olur.. bilmiyorum sesli düşünüp bir fikir vermek istedim.!! 

Bağaj kapağının seri no’su diğerleriyle uyuşuyor mu.?? 

Bu seri no nerede yazıyor görebildiniz mi.??

@forzaGilles

@krym

4 kapının her birinin en altında asfalta yani yere bakan yüzeyinde 

Kapıya içeriden bakınca hoparlörlerin tam alt hizasında kalan yerde serial no lar var 

@forzaGilles

@krym

4 kapının her birinin en altında asfalta yani yere bakan yüzeyinde 

Kapıya içeriden bakınca hoparlörlerin tam alt hizasında kalan yerde serial no lar var 
Teşekkürler, Peki motor kaputu, bagaj kapağı ve sağ-sol ön çamurluk için seri no nerede yazıyor muşş sayın hocam..? 

Neyse hocam benim moral katsayısı yine düştü!

Akü / filtre / yağ muhabbetleri yapsak daha iyi

Kaputta sol iç yüzeyde yukardan aşağı dikey 8 haneli yazan seri no!

Geri
Üst Alt